صادرات ماشین آلات
خانه / دستگاه سورتینگ / دستگاه سورتینگ گندم با ظرفیت بالا

دستگاه سورتینگ گندم با ظرفیت بالا

 

دستگاه سورتینگ گندم

دستگاه سورتینگ گندم با ظرفیت بالا از نیاز های ضروری صنعت گندم بوده که در مدل های مختلف طراحی و با کارآیی ویژه روزانه تیراژ بالای از محصول را با سرعت و دقت زیادی سورت و نوع مرغوب و باکیفیت را بدون ناخالصی روانه بازار می کند.

دستگاه سورتینگ گندم تک کانال و چند کانال

دستگاه سورتینگ به دستگاهی می گویند که می تواند محصولات متنوعی مانند: انواع میوه ها، گندم، جو، سویا، چای و غیره را از نظر کیفیت جدا کرده و پاک سازی کند.
این دستگاه به صورت تک کانال و یا چند کاناله می باشد که این ویژگی سرعت دستگاه را می تواند کم یا زیاد کند.
دستگاه های چند کاناله میزان محصول بیشتری را می توانند سورت کنند.
دستگاه سورتینگ گندم به وسیله ی کانال های موجود بر روی دستگاه دانه های گندم را به سمت دوربین و یا چشمی هدایت می کند.
چشمی دانه ها را بر اساس رنگ و اندازه آن ها بر اساس کیفیت جداسازی می کند.
دستگاه ها تک کاناله ظرفیت کمتری دارند و میزان گندم کمتری را می توانند سورت کنند.
اما دستگاه های چند کاناله میزان بیشتری از گندم را در یکساعت سورت می کنند.
برای دیدن انواع دستگاه های سورتینگ گندم تک کانال و یا چند کاناله به سایت ما مراجعه کنید.

گندم

قیمت دستگاه سورتینگ گندم چقدر میباشد؟

با به کار آمدن دستگاه های سورتینگ گندم و دیگر محصولاتی که برای بسته بندی و فروش آن ها نیاز به سورت کردن و جدا سازی دانه های خوب آن ها از دانه های بی کیفیت می باشد باعث شده است که خط تولید و بسته بندی در کارخانه ها باسرعت و دقت بسیار بالا کار خود را انجام دهند و به وسیله دستگاه های سورتینگ میزان زیادی گندم روزانه روانه بازار می شود.
قیمت دستگاه سورتینگ گندم بستگی به نوع دستگاه و کیفیت این دستگاه دارد.
هر چه مدل و تعداد کانال های دستگاه سورتینگ گندم بالاتر باشد دارای قیمت بالاتری خواهد بود.
برای دانستن میزان قیمت دستگاه های سورتینگ گندم در مدل های مختلف می توانید از طریق سایت ما و ارتباط با مشاوران فروش دستگاه های سورتینگ در سایت از اطلاعات کاملی راجع به دستگاه ها و قیمت آن ها و همچنین خدمات بسیار خوبی بهره مند شوید.

دستگاه سورتینگ گندم

مزیت استفاده دستگاه سورتینگ گندم به جای بوجاری

دستگاه های سورتینگ و بوجاری گندم هر دو یک دستگاه بسیار کار آمد برای افرادی می باشد که می خواهند محصولات با کیفیتی را به بازار عرضه کنند و به دنبال بسته بندی گندم بدون ناخالصی می باشند.
دستگاه سورتینگ گندم و بوجاری هر و یک کار را انجام می دهند.
اما مزیت استفاده از دستگاه سورتینگ گندم بیشتر از مزیت های استفاده از دستگاه بوجاری است.
دستگاه سورتینگ گندم بسیار کم صدا تر از دستگاه بوجاری می باشد و میزان گندم بیشتری برای سورت گردن در خود جای می دهد.
دستگاه سورتینگ از تکنولوژی لیزر برای تشخیص رنگ و اندازه دانه های گندم استفاده می کند که لیزر با دقت بسیار بالایی که دارد می تواند حتی کوچک ترین ناخالصی ها را در بین دانه ها تشخیص بدهد.
دستگاه سورتینگ گندم می تواند کوچک ترین دانه های بی کیفیت و ضایعات مانند خاک و یا سنگ ریزه ها را تا بزرگ ترین ناخالصی ها را از بین دانه های گندم جدا کند.

دستگاه بوجاری

رضایت مشتریان و دارندگان دستگاه سورتینگ گندم

کارخانه دارانی که به بسته بندی گندم و جو می پردازند برای تمیز کردن این دانه ها از ناخالصی ها و دانه های خراب از دستگاه های مخصوصی به نام دستگاه سورتینگ گندم و جو استفاده می کنند.
این دستگاه ها توانایی این را دارند که تمامی دانه ها را تک به تک چک کرده و دانه هایی که بر اساس اندازه و رنگ با دیگر دانه ها متفاوت می باشد را جدا کنند.
این عمل دستگاه های سورتینگ باعث شده است تا در بسته بندی های گندم در فروشگاه ها هیچ گونه ناخالصی وجود نداشته باشد و کاملا تمیز و بدون خاک یا سنگ باشد که این کیفیت توانسته مشتریان بیشتری را به خود جذب کرده و سود بیشتری برای برای دارندگان این دستگاه ها به همراه داشته باشد.
رضایت مشتریان و دارندگان دستگاه سورتینگ گندم بسیار بالا بوده زیرا این دستگاه می تواند در مدت زمان کوتاهی میزان گندم بسیاری را پاک سازی کند و کمک زیادی به خط بسته بندی و تولید گندم کرده است.

دستگاه سورتینگ

مشاوره و فروش انواع دستگاه سورتینگ

دستگاه های سورتینگ دارای مدل های بسیار مانند دستگاه های چند کاناله که ظرفیت بالایی دارند و دستگاه های تک کاناله می باشند.
این دستگاه ها توانایی سورت و یا همان جداسازی دانه محصولات متنوعی را از ناخالصی ها دارند.
با استفاده از دستگاه های سورتینگ در کارخانه ها می توان سرعت بسته بندی را بالا برده و محصول خود را بدون کوچک ترین ناخالصی و با کیفیت بالا روانه بازار کنید.
همانطور که گفتیم دستگاه های سورتینگ دارای مدل های بسیاری می باشند که گاهی اوقات برای خرید بهترین دستگاه سورتینگ که مناسب مشتری باشد آن ها را به شک می اندازد و نمی دانند کدام دستگاه می تواند برای کار  آن ها مناسب باشد.
به همین دلیل ما در سایت فروش دستگاه های سورتینگ خود مشاورانی را برای راهنمایی و خرید بهتر مشتریان خود قرار داده ایم تا بتوانید با مشورت با این کارشناسان خریدی مطمئن و مناسب انجام دهید.

دستگاه سورتینگ

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
گروه صنعتی رودیا
راه های ارتباطی:
مسئول فروش: سعید نقدیان فیروزی
شماره موبایل: 09120140859

مطلب پیشنهادی

دستگاه سورتینگ تمام اتوماتیک برای مرکبات – غلات

دستگاه سورتینگ تمام اتوماتیک از قسمت های مختلف در مدل های خانگی و صنعتی متناسب …