صادرات ماشین آلات
خانه / دستگاه بوجاری / خرید مجهزترین دستگاه بوجاری صنعتی گندم با قیمت روز

خرید مجهزترین دستگاه بوجاری صنعتی گندم با قیمت روز

دستگاه بوجاری گندم

خرید مجهزترین دستگاه بوجاری صنعتی گندم با قیمت روز در دو نوع داخلی و خارجی با مدل های مختلف تناژ بالا به صورت آنلاین از طریق سایت های فروش در اختیار تولید کننده ها جهت بوجاری گندم قرار گرفته و از عوامل موثر در رشد تولید و توسعه این محصولات بوده و در بازار جهانی هم مورد توجه می باشد.

قیمت روز خرید دستگاه بوجاری گندم

از آن جایی که گندم یکی از غلاتی می باشد که در ایران بسیار مصرف می شود و نانی که از آن به دست می آید غذای اصلی محسوب می شود، دستگاه بوجاری گندم یکی از پر کاربردترین دستگاه ها می باشد تا گندم را از ضایعات و مواد خارجی جدا کرده و آن را تمیز و پاک کرده تحویل دهد.
دستگاه بوجاری گندم در انواع مختلفی تولید شده و ابعاد آن نیز بزرگ و کوچک می باشد .
قیمت روز دستگاه بوجاری گندم بستگی به نوع و مدل آن دارد.
همچنین دستگاه های بوجاری عرضه شده در کشور در دو نوع داخلی و خارجی می باشند که قیمت آن ها نیز با هم متفاوت می باشد و قیمت دستگاه های خارجی معمولا چند برابر ایرانی است.
برای تهیه دستگاه بوجاری صنعتی گندم و تجهیزات جانبی آن و راه اندازی خط کامل تولید گندم به سرمایه ای در حدود 12 میلیون تا 500 میلیون نیاز است که این رقم بستگی به مدل های انتخابی دستگاه ها و ظرفیت تولید آن ها دارد.

قیمت روز دستگاه بوجاری گندم

عملکرد و قیمت دستگاه بوجاری گندم دست دوم

برخی از تولید کنندگانی که به تازگی به فکر راه اندازی خط تولید گندم افتاده اند نیاز به دستگاه ها و تجهیزات زیادی برای این کار دارند که سرمایه هنگفتی برای این کار نیاز است و برای میزان بودجه آن ها کم می باشد به فکر تهیه دستگاه های دست دوم از جمله دستگاه بوجاری دست دوم می افتند.
اگر چه قیمت دستگاه بوجاری گندم دست دوم نسب به نو خیلی کمتر و در حدود نصف قیمت می باشد اما خرید دستگاه های دست دوم با ریسک بسیاری همراه است، چون از عملکرد و سالم بودن دستگاه ها اطلاعی نداریم.
اگر قصد خرید دستگاه بوجاری صنعتی گندم دست دوم را دارید برای خرید آن باید حتما از مشورت افراد خبره و متخصص استفاده نمایید و با تست دستگاه و بررسی قطعات مختلف آن از سالم بودن آن مطمئن شده و خریدی بدون دغدغه انجام دهید.
فروشگاه های معتبر نیز عرضه دستگاه های بوجاری گندم دست دوم را انجام می دهند که بعضی از دستگاه ها کم کار کرده بوده دارای مهلت استفاده از گارانتی می باشد و می توان این دستگاه ها را تهیه کرد تا در صورت به وجود آمدن مشکل برای تعمیر هزینه ای متحمل نشوید.

دستگاه بوجاری گندم دست دوم

قیمت انواع بوجاری گندم کوچک و صنعتی

دستگاه بوجاری گندم در انواع کوچک خانگی و صنعتی تولید و عرضه می گردد.
دستگاه های خانگی تک فاز بوده، ابعاد آن ها کوچک است و قابل حمل می باشد و سرعت تولید آن ها کم بوده در نتیجه ظرفیتی کمتری از محصول را روزانه بوجاری می نمایند.
اما دستگاه بوجاری صنعتی ابعاد بزرگ تری داشته، ثابت و غیر قابل جابجایی می باشد، سرعت عملکرد آن ها بالا می باشد و در یک ساعت چند تن از گندم و محصولات را می تواند بوجاری نماید.
قیمت بوجاری گندم خانگی خیلی کمتر از دستگاه های صنعتی می باشد و دستگاه های کوچک که در حدود 500 کیلوگرم گندم را در یک ساعت بوجاری می نمایند قیمت آن ها در حدود 10 تا 14 میلیون تومان می باشد.
دستگاه های بوجاری صنعتی گاهی قیمت آنها تا 500 میلیون تومان می رسد.
قیمت دستگاه های بوجاری گندم بر حسب اینکه تک کاره باشد یا چند کاره و توانایی بوجاری انواع حبوبات و بذر ها را نیز داشته باشد متفاوت می باشد.

قیمت دستگاه بوجاری خانگی

دستگاه بوجاری گندم پشت تراکتوری چیست؟

همان طور که گفته شد دستگاه بوجاری گندم در مدل ها و انواع مختلفی تولید و عرضه می گردد.
بعضی از انواع دستگاه بوجاری گندم که در ابعاد کوچکی ساخته می شود و وزن آن ها سبک می باشد را می توان به آسانی جابجا کرد و یا در پشت تراکتور قرار داد.
برای تامین نیروی برق دستگاه از تراکتور روشن بهره گرفت، به این نوع دستگاه، دستگاه بوجاری گندم پشت تراکتوری گفته می شود.
از این دستگاه برای استفاده در زمین های کشاورزی و مزارع به کار می رود و برای کار کردن دستگاه تراکتور باید پیوسته روشن باشد.
محصولات کشاورزی مانند جو بعد از برداشت از مزرعه و جدا کردن کاه و علف های بزرگ و به اصطلاح پیش بوجاری کردن، داخل دستگاه بوجاری گندم پشت تراکتوری ریخته شده و توسط آن علف های هرز و پوسته ها و ضایعات آن به طور کامل گرفته شده و همچنین درجه بندی می گردند.

ارائه مشاوره برای فروش دستگاه بوجاری گندم دست دوم

بوجاری گندم عملیاتی است که قبل از بسته بندی و عرضه گندم انجام می گیرد و آن را از سایر ناخالصی ها پاک ساخته و برای بسته بندی بهتر و استفاده آماده  می سازد.
این کار توسط دستگاه بوجاری گندم انجام می گیرد که در انواع و ظرفیت های مختلف در بازار به فروش می رسد.
فروش دستگاه بوجاری گندم دست  دوم نیز هم به صورت حضوری و هم به صورت اینترنتی انجام می گیرد.
این دستگاه ها نسبت به دستگاه های نو دارای قیمتی خیلی کمتری می باشند و خرید آن ها بسیار به صرفه می باشد، به شرط آنکه سالم و بدون عیب باشند و عملکرد خوبی داشته باشند.
مراکز فروش اینترنتی و حضوری دستگاه های دست دوم برای عرضه این دستگاه ها مشاورانی نیز برگزیده اند که به طور کامل با دستگاه ها آشنایی داشته و می توانند مشتریان را برای خرید بهتر و مطمئن تر راهنمایی نمایند.
این مراکز برای دستگاه های فروشی خود خدمات پس از فروش نیز قرار داده اند، تا هر زمان در استفاده از دستگاه به مشکلی برخورد کردید بتوانید با تماس تلفنی از خدمات آن ها استفاده کرده و مشکل را حل نمایید.

فروش دستگاه بوجاری گندم دست دوم

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
گروه صنعتی رودیا
راه های ارتباطی:
مسئول فروش: سعید نقدیان فیروزی
شماره موبایل: 09120140859

مطلب پیشنهادی

ساخت دستگاه بوجاری گراویتی با تجهیزات مدرن

دستگاه بوجاری گراویتی با تجهیزات مدرن و مواد اولیه مرغوب زیر نظر باتجربه ترین طراحان …