صادرات ماشین آلات
خانه / دستگاه سورتینگ / دستگاه سورتینگ چیست | قیمت خرید ماشین آلات سورتر

دستگاه سورتینگ چیست | قیمت خرید ماشین آلات سورتر

دستگاه سورتینگ چیست

دستگاه سورتینگ جهت دسته بندی و درجه بندی انواع میوه ها و محصولات کشاورزی مناسب و عمل جداسازی را براساس شکل ظاهری اندازه رنگ انجام داده و محصولات کشاورزی و میوه های فاسد و خراب را شناسایی و در نهایت محصولی با کیفیت را ارائه می دهد. لذا بسیاری از فعالان اقتصادی ماشین آلات سورتر را که یکی از مهمترین دستگاه برای صادرات میوه ها و محصولات کشاورزی شناخته می شود با قیمت روز برای خریداران فراهم می سازند.

اطلاع از قیمت دستگاه های سورتینگ میوه

یکی از پرکاربردترین دستگاه ها دستگاه سورتینگ میوه به جهت بسته بندی با ظاهری مناسب جهت عرضه به بازار یا صادرات میوه می باشد.
به وسیله دستگاه سورتینگ میوه از لحاظ رنگ و سایز جداسازی شده و آن هایی که با یکدیگر هماهنگی دارند داخل یک بسته بندی قرار می گیرند تا بر اساس ظاهر و کیفیت یک دست باشند.
دستگاه سورتینگ میوه علاوه بر جداسازی میوه ها عملیات شستشو و پولیش بر روی میوه را نیز انجام می دهد بدین ترتیب میوه ها درخشان تر و دارای طول عمر بیشتری می شوند.
قیمت دستگاه های سورتینگ میوه بستگی به مدل و کارایی آن ها دارند که هر کدام دارای ظرفیت و ابعاد خاصی می باشند و سرعت عملکرد آن ها نیز با یکدیگر متفاوت است.
دستگاه های سورتینگ میوه بر اساس نوع میوه ممکن است متفاوت باشد مثلا دستگاه سورت فلفل دلمه ای باید حتما قابلیت جداسازی بر اساس رنگ را نیز دارا باشد.
اما پولیش یا واکس میوه بیشتر برای انواع مرکبات لازم می باشد.

دستگاه های سورتینگ میوه

قیمت دستگاه سورتینگ و شستشوی میوه + پولیش

دستگاه های سورتینگ میوه دارای مخزنی در ابتدای دستگاه می باشند که عملیات شستشوی میوه در آن انجام می گیرد و پس از آن میوه راهی قسمت خشک کن می گردد.
این شستشوی اولیه جهت تمیز شدن و در ادامه آن جداسازی ضایعات و میوه های خراب صورت می گیرد.
انواع دستگاه سورتینگ و شستشوی میوه با ظرفیت سورت 2 تا 15 تن میوه در ساعت موجود می باشد که حجم سورت آن بستگی به تعداد کانال های تعبیه شده بر روی دستگاه بستگی دارد.

قیمت دستگاه سورتینگ و شستشوی میوه نیز به همین تعداد کانال ها و ابعاد آن بستگی دارد و مسلما هزینه تولید دستگاه بزرگ تر بیشتر می باشد.
اما دستگاه های بزرگ با توجه به ارتفاع و ابعاد بزرگی که دارند مناسب سوله ها و کارگاه های بزرگ صنعتی می باشند.
بر روی بعضی از میوه ها در جریان سورتینگ علاوه بر شستشو و مرتب کردن بر اساس سایز عمل پولیش یا واکس زدن صورت می گیرد، به نحوی که ماده ای براق کننده به وسیله پمپ باد بر روی میوه اسپری شده و با برس به طور یکسان روی میوه پخش می شود.

دستگاه سورتینگ و شستشوی میوه + پولیش

جزئیات و هزینه خط کامل سورتینگ میوه

برای آنکه اطلاعات دقیقی از خط کامل سورتینگ میوه به دست بیاورید لازم است جزئیات آن به صورت کامل شرح داده شود.
ابتدا میوه داخل حوضچه ای ریخته شده تا میوه با آب و برس شستشو شسته و تمیز گردد.
سپس میوه به وسیله بالابر به قسمت بعدی که خشک کن می باشد هدایت می گردد.
در قسمت خشک کننده دستگاه به وسیله گرمای تنظیم شده میوه شسته شده خشک شده و بعد از آن میوه های خراب و میوه هایی که ظاهری نامطلوب دارند از آن ها جدا شده و میوه مرغوب برای پولیش آماده است و مواد براق کننده روی تمام میوه ها اسپری شده و برس زده می شود.
در قسمت بعدی میوه از لحاظ اندازه سورت شده و در سایز های مختلف دسته بندی می گردد.
سورت از لحاظ حجم یا وزن انجام می شود و این بستگی به نوع دستگاه دارد.
این آخرین مرحله از سورتینگ می باشد که پایان خط تولید در اینجا کنترل می گردد.
برای اطلاع از هزینه خط کامل سورتینگ میوه و تهیه دستگاه مربوطه می توانید با تماس تلفنی با کارشناسان فروش در ارتباط باشید.

خط کامل سورتینگ میوه

انواع موجود دستگاه سورتینگ سیب

انواع دستگاه های سورتینگ سیب عرضه شده در بازار ایرانی یا خارجی می باشند.
بیشترین نوع دستگاه سورتینگ سیب وارداتی مربوط به کشور چین می باشد.
اما نوع ایرانی دستگاه سورتینگ سیب نیز از کیفیت و عملکرد خوبی برخوردار است و توانسته رضایت مشتریان را جلب نماید.
انواع موجود دستگاه سورتینگ سیب از لحاظ تعداد کانال و ظرفیت سورت با یکدیگر متفاوت می باشد و از تک کانال تا 7 کانال روند سورت و حجم آن افزایش می یابد.
در دستگاه سورتینگ سیب میوه بر اساس اندازه و کیفیت درجه بندی و بسته بندی می گردد و ضایعات آن نیز جدا می گردد.
سورتینگ میوه سبب ماندگاری بیشتر و بازار پسندی آن می گردد.
برای خرید دستگاه سورتینگ مناسب باید به ظرفیتی که از دستگاه انتظار داریم به صورت روزانه سورت نماید دقت کنیم و با در میان گذاشتن نوع و مقدار نیاز خود با کارشناسان فروش انتخابی مناسب داشته باشیم.
خرید دستگاه سورتینگ سیب به صورت اینترنتی نیز میسر است و با مراجعه به سایت مربوطه به طور دقیق می توان از مشخصات و قیمت دستگاه اطلاعات کسب کرد.

دستگاه سورتینگ سیب

نکات خرید دستگاه سورتینگ برنج چیست؟

با کمی دقت در انواع برنج عرضه شده در بازار متوجه می شویم که همه آن ها یکنواخت و با کیفیتی یکسان و بی رنگ می باشند که این کیفیت عرضه برنج مدیون دستگاه سورتینگ برنج می باشد.
کنترل و بازبینی دانه های برنج در دستگاه سورتینگ به صورت کامپیوتری انجام می شود و در طی بازبینی دانه های سیاه و رنگی برنج از آن جدا می گردد.
همچنین در جریان سورتینگ مواد اضافی مانند سنگ و دانه های شکسته برنج نیز خارج می گردد.
اما در پاسخ به این سوال که نکات خرید دستگاه سورت برنج چیست؟
باید گفت: برای خرید دستگاه سورتینگ برنج باید به نوع عملکرد آن اشراف کامل داشت و در انتخاب خود به تعداد کانال های موجود در دستگاه دقت کنیم که متناسب با نوع نیاز ما و ظرفیت تولید ما باشد.
دستگاه سورتینگ برنج 7 کاناله بیشترین ظرفیت سورت را  دارا می باشد و خروجی آن در ساعت نسبت به انواع دیگر دستگاه سورتینگ بسیار بیشتر می باشد.
از نکات دیگری در که هنگام خرید دستگاه سورت برنج باید دقت کرد جنس بدنه دستگاه می باشد که حتما از نوع استیل مرغوب باشد که دچار زنگ زدگی نشود.

دستگاه سورتینگ برنج چیست

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
گروه صنعتی رودیا
راه های ارتباطی:
مسئول فروش: سعید نقدیان فیروزی
شماره موبایل: 09120140859

مطلب پیشنهادی

دستگاه سورتینگ

جدیدترین دستگاه سورتینگ مغز پسته ساخت داخل

جدیدترین دستگاه سورتینگ مغز پسته ساخت داخل با تجهیزات و تکنولوژی پیشرفته به صورت خودکار …