صادرات ماشین آلات
خانه / دستگاه بسته بندی حجمی / سازنده دستگاه بسته بندی حجمی حبوبات شیراز

سازنده دستگاه بسته بندی حجمی حبوبات شیراز

رودیاکو سازنده ی دستگاه بسته بندی حجمی حبوبات شیراز است. تیم صنعتی ما پس از گرفتن سفارش از مشتریان دستگاه ها را در کرج می سازد و با تجهیزات و امکانات سوار شده روی آن به دست مشتری تحویل می دهد.

دستگاه بسته بندی حجمی

روش های بسته بندی حبوبات

بسته بندی محصولات گرانولی بر اساس وزن یا حجم انجام می شود. بسته بندی حجمی با دستگاه بسته بندی پیمانه ای انجام می شود و بسته بندی وزنی با دستگاه بسته بندی تک توزین، دو توزین، چهار توزین انجام می شود.

دستگاه بسته بندی حجمی حبوبات با سیستم اندازه گیری حجم دقیق امکان این را فراهم کرده که مقدار محصول وارد شده داخل هر بسته با درصد خطای بسیار پایینی بسته بندی شود.

قیمت دستگاه بسته یندی حبوبات

ویژگی های دستگاه بسته بندی حجمی حبوبات

دستگاه بسته بندی حبوبات قابلیت تنظیم کردن در کوتاهترین زمان را دارد. اپراتور می تواند حجم محصول وارد شده داخل هر بسته را تغییر دهد و اندازه ی طول و عرض بسته نیز قابل تغییر است.سرعت بسته بندی دستگاه در هر دقیقه از 10 تا 35 بسته در دقیقه است.

در صورتی که مشتری بخواهد برق دستگاه را می توان از سه فاز به تک فاز تغییر داد.

البته مزیت دیگر این دستگاه چند منظوره بودن آن است. در واقع این دستگاه برای بسته بندی هر نوع محصول گرانولی مثل: گندم، جو، ارزن، پاپ کرن، پاستیل، دراژه، شکلات، آدامس و پفک استفاده می شود.

سرعت و کیفیت این دستگاه می تواند جوابگوی حجم بالایی از تولیدات باشد و یکی از دستگاه های است که می تواند نیاز بسته بندی تولیدی ها کوچک و متوسط را مرتفع کند.

دستگاه بسته بندی حبوبات شیراز

قیمت دستگاه بسته بندی حجمی حبوبات:

قیمت دستگاه به مدل، تجهیزات نصب شده روی آن مثل دستگاه تاریخ زن، نو و کار کرده بودن و ظرفیتش بستگی دارد. قیمت دستگاه نو بسته بندی حجمی حبوبات از دستگاه بسته بندی دو توزین و چهار توزین ارزان تر است و حدود 30 میلیون تومان در می آید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
گروه صنعتی رودیا
راه های ارتباطی:
مسئول فروش: سعید نقدیان فیروزی
شماره موبایل: 09120140859

مطلب پیشنهادی

دستگاه بسته بندی شکر نمک

خرید دستگاه بسته بندی شکر نمک حجمی

خرید دستگاه بسته بندی شکر نمک حجمی بسته به ظرفیت، مدل، نو و کارکرده بودن …