صادرات ماشین آلات
خانه / دستگاه بسته بندی حجمی / خرید دستگاه بسته بندی شکر نمک حجمی

خرید دستگاه بسته بندی شکر نمک حجمی

خرید دستگاه بسته بندی شکر نمک حجمی بسته به ظرفیت، مدل، نو و کارکرده بودن آن قیمت متفاوتی دارد. این دستگاه بر اساس حجمی که روی آن تنظیم شده بسته بندی را انجام می دهد و شکر و نمک را وارد پاکت ها می کند.

دستگاه بسته بندی نمک شکر

طرز کار دستگاه بسته بندی شکر نمک حجمی

اپراتور پس از روشن کردن دستگاه محصول را وارد جایگاه مخصوصش می کند و حجم بسته ها و زمان و تعداد بسته بندی در دقیقه را تنظیم می کند. وقتی پیمانه ی دستگاه پر شد دهانه ی ان باز می شود و آن را وارد پاکتی که زیرش قرار گرفته می کند.

این دستگاه علاوه بر بسته بندی شکر و نمک می تواند موارد دیگری را بسته بندی کند. انواع ادویه جات و حبوبات، قند، پاپ کرن، چیپس، دراژه، پودر ژله، پودر شوینده، شکلات و پاستیل و هر نوع ماده ی گرانولی دیگر را می توان با این دستگاه بسته بندی کرد.

دستگاه بسته بندی خرید

تنظیمات دستگاه:

عملکرد این دستگاه کاملا اتوماتیک است و برق مصرفی آن نیز قابل تغییر از سه فاز به تک فاز است. سرعت بسته بندی دستگاه از 10 تا 35 بسته در دقیقه متغیر است. همچنین طول و عرض بسته بندی نیز قابل تنظیم کردن است.

قیمت دستگاه حجمی پیمانه ای حدود 30 میلیون تومان است که در مقایسه با قیمت دستگاه دو توزین و چهار توزین اررانتر است.

بیشترین تقاضای خرید این نوع دستگاه از طرف کارخانه داران شکر و نمک است. همان طور که می دانید بسته بندی محصولات به دو شکل حجمی و وزنی است. برای بسته بندی مواد پودری مثل پودر ژله، پودر شوینده، شکر و نمک بیشتر از دستگاه بسته بندی حجمی استفاده می شود.

نکته ی مهم در استفاده از این دستگاه ها درصد خطای کم است. که دستگاه بسته بندی شکر نمک حجمی با اندازه گیری دقیق حجم محصول هر بسته را در اندازه و حجم دقیق بسته بندی کامل می کند.

دستگاه بسته بندی حجمی نمک و شکر

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
گروه صنعتی رودیا
راه های ارتباطی:
مسئول فروش: سعید نقدیان فیروزی
شماره موبایل: 09120140859

مطلب پیشنهادی

دستگاه بست بندی حجمی حبوبات

سازنده دستگاه بسته بندی حجمی حبوبات شیراز

رودیاکو سازنده ی دستگاه بسته بندی حجمی حبوبات شیراز است. تیم صنعتی ما پس از …