صادرات ماشین آلات
خانه / دستگاه دوخت / دستگاه دوخت پدالی / فروش دستگاه دوخت پدالی عمودی در انواع قیمت

فروش دستگاه دوخت پدالی عمودی در انواع قیمت

فروش دستگاه دوخت پدالی عمودی

فروش دستگاه دوخت پدالی عمودی در انواع قیمت کیفیت عالی برند های مختلف که جهت دوخت و بسته بندی پاکت های پلاستیکی به صورت عمودی برای موادی همچون ماکارونی نان فانتزی مواد پودری مواد پترو شیمی و مایعات مناسب بوده توسط مراکز معتبر و تخصصی انجام می گیرد.

مشخصات دستگاه دوخت پلاستیک ریلی و پدالی عمودی

دستگاه دوخت پلاستیک ریلی و دستگاه های دوخت پلاستیک پدالی که به صورت عمودی می باشند از دستگاه های دوختی می باشند که از آن ها زیاد خریداری و استفاده می شود.
این دستگاه ها دارای طرز کار آسانی بوده و به راحتی می توانند عمل دوخت را انجام داده و سرعت خوبی برای دوخت زدن بسته ها دارند.
دستگاه های دوخت ریلی همانطور که از اسم این دستگاه مشخص می باشد به صورت ریلی به سمت راست و یا چپ و یا در مدل های عمودی به سمت بالا و پایین کشیده می شوند تا بتوانند دوخت پلاستیک را انجام دهند.
دستگاه های دوخت پدالی همانند دستگاه های ریلی عمودی به صورت عمودی شکل عمل می کنند که این دوخت ها برای بسته بندی مناسب می باشد.
که داخل آن دارای مایعات و یا پودر هایی می باشد که در هنگام دوخت درب بسته احتمال بیرون ریختن محصول از آن وجود دارد و دستگاه های پدالی به کمک یک پدال کار خود را انجام می دهد.

مشخصات دستگاه دوخت پلاستیک ریلی و پدالی عمودی  

 

مصارف دستگاه دوخت ریلی عمودی کیسه پلی اتیلن

دستگاه دوخت ریلی عمودی کیسه پلی اتیلن دارای مصارف مختلفی می باشد که می تواند کیسه های بسته بندی که از جنس پلی اتیلن می باشند و به صورت عمودی و ایستاده می باشند به راحتی بدوزد و یا پلمپ نماید.
این دستگاه ها معمولا در کارخانه هایی استفاده می شوند که برای بسته بندی محصولات خود از این کیسه ها استفاده می کنند.
این دستگاه های دوخت ریلی تفاوت چندانی با دستگاه های معمولی نداشته و کار خود را به آسانی انجام می دهند.
و سرعت دوخت آن ها در چند ثانیه کوتاه می باشد و با قرار دادن کیسه پلی اتلین بر زیر بازو و یا همان فک دستگاه کیسه به یک طرف دیگر دستگاه کشیده می شود تا دوخت کیسه به اتمام برسد.
برای دیدن دستگاه های دوخت ریلی در اندازه ها و مدل های مختلفی که این دستگاه در بازار دارد می توانید به صفحات سایت ما مراجعه کنید.
و عملکرد و نوع این دستگاه ها را مطالعه کرده و یا از طریق فیلم و یا عکس ببینید.

مصارف دستگاه دوخت ریلی عمودی کیسه پلی اتیلن

عملکرد دستگاه دوخت پرتابل اتومات است؟

دستگاه دوخت پرتابل دستگاهی می باشد که برای دوختن درب کیسه های پلاستیکی از آن استفاده می شود.
این دستگاه را برای دوختن کیسه های سنگین که قابلیت جابجایی آسان ندارند استفاده می کنند و به راحتی قابل حمل می باشند.
این دستگاه ها به صورت اتوماتیک کار نمی کنند و یک فرد اپراتور باید آن را به سمت درب کیسه ببرد و عمل دوخت را انجام دهد.
دستگاه های دوخت پرتابل دارای دو فک از جنس سرامیک می باشند که این دو فک از دوطرف به سمت سر کیسه حرارت و فشار ایجاد می کند و باعث می شود تا درب کیسه پلمپ و دوخته شود.
دو فک سرامیکی بر روی یک دیگر فشار می آورند و با ایجاد حرارت و انتقال آن به کیسه باعث دوخت آن می شوند.
این دستگاه ها دارای ابعاد بزرگی نمی باشند تا بتوان آن ها را به راحتی حمل و جابه جا نمود.

عملکرد دستگاه دوخت پرتابل اتومات است؟

نوع المنت دستگاه دوخت پلاستیک ضخیم

دستگاه دوخت پلاستیک ضخیم دارای قدرت بیشتر و حرارت بیشتری می باشد و این دستگاه ها همانطور که می دانید با استفاده از یک قطعه به نام المنت به دوخت می پردازند.
المنت دستگاه دوختی که باید پلاستیک های ضخیم را دوخت کند باید بسیار قوی باشد تا در هنگام ایجاد حرارت بالا به راحتی دچار مشکل و یا سوختن نشود.
المنت دستگاه دوخت پلاستیک دارای سه نوع فشنگی، میله ای و یا مکایی و سرامیکی می باشد که هر کدام از این المنت ها بر روی یک دستگاه دوخت مورد استفاده قرار می گیرند.
المنت سرامیکی از تمامی المنت ها قوی تر و دارای طول عمر بیشتری می باشد اما المنت های میله ای بیشترین مصرف را دارند که از نظر طول و عرض دارای انواع ابعاد می باشند.
برای دیدن دستگاه های دوخت پلاستیک های ضخیم و انواع المنت هایی که برای دستگاه های دوخت پلاستیک استفاده می شوند می توانید از سایت ما دیدن کنید.

نوع المنت دستگاه دوخت پلاستیک ضخیم 

لوازم یدکی و مشخصات فنی انواع دستگاه دوخت پلاستیک

دستگاه های دوخت پلاستیک همانند دیگر دستگاه های دوخت دارای مدل های مختلفی می باشند که مشخصات آن ها با یک دیگر بر اساس مدل این دستگاه ها فرق می کند.
دستگاه های دوخت دارای انواع مختلفی هستند که می تواند طرز کار آن ها به صورت پدالی، ریلی، دستی و غیره باشد و این دستگاه ها از نظر نوع کارکرد با هم دیگر متفاوت هستند.
مشخصات فنی دستگاه دوخت پلاستیک و لوازم یدکی دستگاه دوخت پلاستیک بر اساس نوع دستگاه متفاوت می باشد.
میزان برق مصرفی، قدرت دستگاه، نوع دوخت پلاستیک دستگاه، نوع المنت و لوازم یدکی که در طول کار با دستگاه و یا خراب شدن دستگاه متفاوت می باشند در هر مدل دستگاه با یک دیگر متفاوت می باشند.
برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به دستگاه مورد نیاز خود و آشنایی با مشخصات دستگاه های دوخت و لوازم های یدکی با ما تماس بگیرید.

فروش دستگاه دوخت پلاستیک ارزان پدالی و دستی با کیفیت مناسب

فروش دستگاه دوخت پلاستیک ارزان  در مدل های مختلف مانند دستگاه های پر کاربرد پدالی و دستگاه های دوخت پلاستیک دستی که دارای کیفیت مناسب و بالایی باشند از طریق سایت معرفی و فروش دستگاه های دوخت پلاستی ما انجام می شود.
ما در سایت خود تمامی دستگاه های دوخت را معرفی کرده و این امکان را برای شما فراهم کرده ایم تا بتوانید به راحتی از ما خرید کنید .
دستگاه های دوخت پدالی و دستی متنوع را می توانید با قیمتی مناسب و ارزان تر از شرکت های دیگر از ما خریداری نمایید.
برای راحتی شما مشتریان عزیز تمامی دستگاه ها را در سایت معرفی کرده و مشخصات آن ها را در صفحات سایت قرار داده ایم که قبل از خرید می توانید مطالعه کرده و در صورت تمایل با ما برای خرید تماس بگیرید.
برای خرید آسان تر و کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان فروش سایت که اطلاعات کاملی در اختیار آن ها برای فروش دستگاه ها می باشد تماس بگیرید.

فروش دستگاه دوخت پلاستیک ارزان پدالی و دستی با کیفیت مناسب

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
گروه صنعتی رودیا
راه های ارتباطی:
مسئول فروش: سعید نقدیان فیروزی
شماره موبایل: 09120140859

مطلب پیشنهادی

خرید دستگاه دوخت پلاستیک پدالی

خرید دستگاه دوخت پلاستیک پدالی با کیفیت بالا

خرید دستگاه دوخت پلاستیک پدالی در مدل های مختلف ابعاد گوناگون با کیفیت بالا و …