صادرات ماشین آلات
خانه / پوست کن گردو / قیمت جدیدترین دستگاه پوست کن گردو و بادام ایران

قیمت جدیدترین دستگاه پوست کن گردو و بادام ایران

جدیدترین دستگاه پوست کن گردو و بادام با طراحی روز تولید شرکت های ایرانی جهت فرآوری و آماده سازی مغز گردو با کیفیت و توان بالا و رنج متفاوتی از قیمت به بازار عرضه می گردد.

طرز کار دستگاه گردو پوست کن چگونه است ؟

دستگاه پوست کن گردو یکی از دستگاه هایی است که در خط تولید و فراوری گردو از اهمیت بالایی برخوردار است چرا که اولین مرحله از پوست گیری گردو توسط آن انجام می شود.
بهتر است پوست گیری گردو هر چه سریعتر انجام شود تا مغز داخل گردو ها سیاه نشوند .
اگر طرز کار دستگاه گردو پوست کن را از نزدیک دیده باشید متوجه سادگی این کار خواهید شد که دستگاه پوست گیری را در اسرع وقت و در حجم بالای گردو انجام می دهد.
وقتی دستگاه گردو پوست کن به برق متصل و روشن می گردد، گردو ها داخل مخزن ریخته شده و چرخیدن گردو ها حول محور دستگاه و ساییده شدن پوست های سبز گردو در اثر تماس با رنده های جانبی و تیغه دستگاه عمل پوست گیری به طور کامل انجام می شود.
پوست های سخت گردو در این مرحله سالم باقی می مانند بنابراین رنگ سیاه وارد مغز نشده و گردویی تمیز و پاک شده تحویل داده می شود.

طرز کار دستگاه گردو پوست کن چگونه است ؟

قیمت دستگاه پوست کن گردو و بادام  تویسرکان

انواع دستگاه گردو و بادام که در کشور ما تولید می گردد با هم متفاوت می باشند و هر کدام دارای ظرفیت و عملکرد ویژه خود می باشند.
یکی از نواع دستگاه های پوست کن گردو و بادام تولید شده در کشور مربوط به کارخانجات تویسرکان می باشد که از کیفیت فوق العاده ای نیز برخوردار است.
جزئیات فنی و قطعات به کار رفته در دستگاه های مختلف بر روی قیمت دستگاه پوست کن گردو و بادام تاثیر گذاشته و قیمت این دستگاه ها بر اساس هزینه تولید آن ها محاسبه می شود.
برند دستگاه ها نیز در این زمینه بی تاثیر نیست.
برای آگاهی از لیست قیمت انواع دستگاه های پوست کن گردو و بادام تویسرکان و ایرانی می توانید به سایت فروش دستگاه های ما مراجعه نموده یا با مدیران فروش مجموعه در تماس باشید.

قیمت دستگاه پوست کن گردو و بادام  تویسرکان

تفاوت دستگاه مغز کن گردو با پوست کن گردو و بادام

گردو و بادام بعد از برداشت دارای دو پوسته اصلی می باشند یکی سبز رنگ و آبدار بوده و دیگری چوبی قهوه ای رنگ.
برای فراوری گردو  و جدا کردن مغز از این پوسته نیاز به دستگاه های خاصی می باشد.
دستگاه  پوست کن گردو که دستگاهی ساده تر می باشد برای تراشیدن و خرد کردن پوسته سبز به کار می رود که این عمل با برخورد گردو به رنده و تیغه انجام می شود.
اما در مرحله بعد که نوبت به شکستن پوسته سخت و خارج کردن مغز می رسد نیاز به دستگاه مغز کن گردو می باشد.
این دستگاه کاملا اتوماتیک و پیشرفته می باشد و با ضرباتی که به گردو وارد می کند پوسته را می شکند و مغز ها را به صورت کامل یا دو لپه تحویل می دهد ، البته در روند این شکستن مقداری از مغز ها نیز خرد می شوند که جدا می گردد.

تفاوت دستگاه مغز کن گردو با پوست کن گردو و بادام

آیا طراحی دستگاه پوست کن گردو کار مشکلی است ؟

در گذشته دستگاه های مورد نیاز برای فراوری و آماده سازی مغز گردو از خارج کشور وارد می شود اما خوشبختانه امروزه مهندسان ایرانی در داخل طراحی دستگاه پوست کن گردو را انجام داده و دستگاه های دارای کیفیت عالی می سازند.
طراحی این دستگاه ها کار زیاد مشکلی نمی باشد و با داشتن دانش های تخصصی و وجود ابزار و قطعات لازم در کارخانجات ایرانی به خوبی انجام می شود.
پروسه تولید دستگاه های پوست کن روند خاصی را طی نموده بدین صورت که ابتدا هدف برسی شده طراحی کلی و اجزاء صورت گرفته و با بررسی های تحلیلی بهینه سازی صورت گرفته تا نقشه نهایی دستگاه تنظیم گردد.
دستگاه های پوست کن گردو و بادام دارای موتور های الکتریکی با توان بالایی می باشند اما سیستم عملکرد آن ها پیچیده نبود و با یک تبدیل انرژی الکتریکی به مکانیکی عمل پوست گیری انجام می شود.

آیا طراحی دستگاه پوست کن گردو کار مشکلی است ؟

جدیدترین دستگاه پوست کن گردو چه قابلیت هایی دارد ؟

دستگاه های پوست کن گردو که در انواع خانگی و صنعتی تولید می شوند در مدل های مختلفی می باشند که با گذشت زمان تولید این مدل ها تکامل بیشتری پیدا کرده و قابلیت های دستگاه پوست کن بیشتر می گردد.
جدید ترین دستگاه پوست کن گردو که تولید شده است قادر است تناژ زیادی از گردو در حد چند صد کیلو را پوست گیری کند و سرعت دستگاه در این عملکرد پوست گیری بسیار بالا می باشد.
در دستگاه های جدید در صد خطا در پوست گیری و میزان شکستگی گردو ها بسیار کم و در 5/0 درصد می باشد.
یکی دیگر از مزیت های دستگاه های پوست گیری جدید ساخته شده این است که قادر است گردو در اندازه های مختلف را به خوبی پوست گیری نماید و نیازی به گردوی درجه بندی از لحاظ اندازه ندارد.
در دستگاه های مدرن استفاده از آب برای شستشوی گردو ها نیز حذف شده است که فایده این امر جلوگیری از بروز قارچ و بیماری های مختلف می باشد.

جدیدترین دستگاه پوست کن گردو چه قابلیت هایی دارد ؟

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
گروه صنعتی رودیا
راه های ارتباطی:
مسئول فروش: سعید نقدیان فیروزی
شماره موبایل: 09120140859