صادرات ماشین آلات
خانه / دستگاه سورتینگ / فروش دستگاه سورتینگ برنج کالر پنج کانال

فروش دستگاه سورتینگ برنج کالر پنج کانال

فروش دستگاه های سورتینگ برنج کالر در گروه های تولید کننده ی ماشین آلات صنعتی با قیمت های متفاوت به فروش می رسد. انواع دستگاه های سورتینگ برنج کالر در سرعت عملکرد شان تفاوت دارند. دستگاه های سورتینگ برنج کالر پنج کانال یکی از سریع ترین آن هاست که در یک ساعت قادر به سورتینگ حجم بالایی از برنج است.

دستگاه برنج سورتینگ

قیمت دستگاه سورتینگ برنج:

دستگاه های سورتینگ برنج از قیمت 100 تا 300 میلیون به فروش می رسد که سرعت و تجهیزات دستگاه در فرایند سورتینگ برنج، از شاخصه های تعیین کننده ی قیمت این دستگاه ها است.

دستگاه سورتینگ برنج تک کانال در هر ساعت می تواند 300 کیلو گرم برنج را سورت کند. بنابراین سرعت دستگاه سورتینگ برنج کالر پنج کانال در سورت برنج پنج برابر دستگاه تک کانال است و تولید کنندگان بزرگ می توانند از سرعت زیاد این دستگاه در مرحله ی سورت برنج بهره ببرند.

دستگاه سورتینگ برنج صنعتی

مشخصات دستگاه سورتینگ برنج پنج کانال:

دقت دستگاه سورتینگ در جداسازی برنج از سایر موادی که در برداشت برنج از شالیزار ها برداشت می شود بسیار اهمیت دارد و رضایت مشتریان برنج بستگی به این مسئله دارد.یک دست بودن برنج بستگی به طبقه بندی دانه ها ی برنج از نظر سایز و اندازه، شکل، ساختار و رنگ دارد.

دستگاه سورتینگ برنج کالر پنج کانال با عبور دادن دانه های برنج از فیلتر ها کار گذاشته شده در دستگاه دانه های برنج را از هم جدا می کند.

دستگاه سورتینگ برنج کالر

طبقه بندی برنج اعلا از برنج لاشه

در برداشت برنج از شالیزار ها همراه با برنج سالم، برنج نیم دانه هم وجود دارد. برنج کامل در بازار با نام برنج اعلا فروخته می شود و برنج نیم دانه تحت عنوان برنج لاشه به فروش می رسد. دستگاه سورتیگ برنج پنج کاناله با جداسازی برنج نیم دانه یا لاشه از برنج کامل، کمک شایانی می کند تا حجم انبوهی دانه های برنج با سایز های مختلف طبقه بندی شوند. برنج دانه کامل با قیمت بالاتری نسبت به برنج نیم دانه فروخته شود.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
گروه صنعتی رودیا
راه های ارتباطی:
مسئول فروش: سعید نقدیان فیروزی
شماره موبایل: 09120140859

مطلب پیشنهادی

دستگاه سورتینگ تمام اتوماتیک برای مرکبات – غلات

دستگاه سورتینگ تمام اتوماتیک از قسمت های مختلف در مدل های خانگی و صنعتی متناسب …