صادرات ماشین آلات
خانه / دستگاه دوخت / دستگاه دوخت پدالی / فروش دستگاه دوخت پدالی در انواع قیمت و مدل

فروش دستگاه دوخت پدالی در انواع قیمت و مدل

فروش دستگاه دوخت پدالی در انواع قیمت

فروش دستگاه دوخت پدالی با توجه به در خواست مشتریان در مدل های مختلف و قیمت های متفاوت از بازار خاصی برخوردار بوده و این دستگاه قادر است انواع کیسه های بسته بندی را با ضخامت مختلف دوخت و برای واحد های تولیدی و کار گاه های کوچک مناسب می باشد.

خرید دستگاه دوخت پدالی با قیمت و کیفیت ویژه

دستگاه دوخت پدالی یکی از انواع دستگاه دوخت حرارتی پلاستیک می باشد که بسته بندی هایی را با کیفیت بالا و با سرعت قابل توجهی پرس می نماید.
از این دستگاه می توان در انواع کارخانجات بسته بندی، کارگاه ها و تولیدی ها استفاده نمود.
نحوه کار با دستگاه دوخت پدالی بسیار آسان می باشد و بسته بندی به وسیله فشردن پدالی که در قیمت زیر پای کاربر دستگاه تعبیه شده است انجام می گیرد. دستگاه دارای تایمر برای تنظیم حرارت نیز می باشد.
برای خرید دستگاه دوخت پدالی با کیفیت ویژه و بهترین جنس قطعات اولیه به سایت فروش اینترنتی ما مراجعه نموده و انواع دستگاه های موجود را مشاهده نمایید.
جزئیات فنی دستگاه، توضیحات و نحوه عملکرد دستگاه برای آشنایی بیشتر مشتریان در سایت آورده شده است.
قیمت دستگاه های عرضه شده بسیار مناسب می باشد و زیر قیمت بازار می باشد.

خرید دستگاه دوخت پدالی با قیمت و کیفیت ویژه

دستگاه دوخت نایلون اتوماتیک مناسب چه کاربرد هاییست؟

دستگاه دوخت نایلون اتوماتیک یکی از دستگاه های بزرگ و خودکار می باشد که برای برش و دوخت نایلون به کار می رود.
رول های نایلون با عبور از این دستگاه به قسمت های کوچک برش خورد و دوخت زده می شوند و تبدیل به کیسه پلاستیکی در مدل های مختلف می گردند.
دستگاه دوخت نایلون اتوماتیک دارای سرعت فوق العاده ای می باشد و برای کار خود نیاز به اپراتور نداشته فقط راه اندازی و تنظیمات اولیه آن به دست اپراتور انجام می شود.
دستگاه دوخت نایلون بسته به نوع خود برای تولید کیسه های دسته دار، کیسه زباله، کیسه فریزر و یا سفره یک بار مصرف به کار می رود.
البته از دستگاه های پرس نایلون و تولید بسته بندی نیز با عنوان دستگاه دوخت نایلون یاد می شود که این دستگاه ها حرارتی بوده و بعد از پر شدن بسته بندی هایی از جنس پلاستیک یا فویل آلومینیومی درب آن ها پرس کرده و به یکدیگر می چسبانند.

دستگاه دوخت نایلون اتوماتیک مناسب چه کاربرد هاییست؟

مشخصات فروش دستگاه دوخت نایلون پدالی 1 متری

دستگاه دوخت نایلون پدالی 1 متری قابلیت دوخت زدن بسته هایی از 30 سانتی متر تا یک متر را دارا می باشد که می توان چند بسته کوچک را نیز همزمان در این دستگاه قرار داده و درب آن را پرس نمود و به کار بسته بندی سرعت بخشید.
ضخامت دوخت این دستگاه های پدالی نیز از 3 الی 12 میلیمتر متغیر می باشند.
دستگاه دوخت پدالی یک متری نیز دارای تایمر تنظیم حرارت بوده و بر اساس جنس فیلم بسته بندی آن را بر روی درجات مختلف قرار می دهند.
این دستگاه دارای میز کار بوده و پدال آن نیز پایی بوده و اپراتور پس از تنظیم دو لبه بسته بندی در زیر دستگاه آن را با پا می فشارد تا فک بالایی دستگاه بر روی بسته بندی قرار گرفته و عمل دوخت انجام شود.
فروش دستگاه دوخت نایلون پدالی با شرایط و تسهیلات ویژه ای انجام می گیرد، برای اطلاع با شرکت فروش تماس حاصل نمایید.

مشخصات فروش دستگاه دوخت نایلون پدالی 1 متری

قیمت دستگاه دوخت نایلون و نایلکس و انواع آن

دستگاه های دوخت نایلون و نایلکس در انواع مدل های مختلفی وجود دارند که ممکن است دو طبقه و یک طبقه باشند، در مدل دو طبقه به صورت همزمان دو رول نایلون در دستگاه قرار گرفته و دوخت و برش نایلون با سرعت بالا تری انجام می گیرد.
دستگاه دوخت نایلون به منظور تولید انواع نایلون فریز، زباله، رکابی به کار برده می شوند این دستگاه ها در انواع مختلفی تولید می شوند که قابلیت دوخت و برش نایلون در عرض های 80 و 100 سانتیمتری را دارا می باشند.
قیمت دستگاه دوخت نایلون و نایلکس در انواع نیمه اتوماتیک آن که سرعتی کمتر از اتوماتیک دارد ارزان تر می باشد.
برای مشاهده قیمت انواع دستگاه های دوخت نایلون و آشنایی با آن ها برای انتخاب و خرید مناسب می توانید در سایت اینترنتی اطلاعات لازم دستگاه ها را مشاهده نمایید.
در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر یا مشاوره در امر خرید می توانید با کارشناسان فروش تماس تلفنی برقرار نمایید.

قیمت دستگاه دوخت نایلون و نایلکس و انواع آن

خرید دستگاه دوخت پلاستیک دست دوم برای مصارف بالا مناسب است؟

دستگاه های دوخت پلاستیک به صورت دست دوم و کارکرده نیز به فروش می رسند که قیمت آن ها از انواع نو و آک آن ها بسیار کمتر می باشد و برای کسانی که بودجه کمتری برای تهیه دستگاه ها دارند تهیه دستگاه دست دوم به صرفه می باشد.
برای مصارف بالا و ظرفیت بالای بسته بندی باید دستگاه های دوخت پلاستیک صنعتی و بزرگ خریداری شود و در صورتی که قصد خرید دستگاه های دست دوم را دارید باید آن را از مراکز معتبر فروش تهیه نمایید و از سالم بودن دستگاه ها مطمئن شوید.
به طور کلی خرید دستگاه دست دوم همراه با ریسک می باشد، چرا که از مقدار کارکرد دستگاه ها اطلاعاتی در دست نیست.
برای خرید دستگاه دست دوم باید آشنایی کافی با این دستگاه ها  داشته یا از نظر افراد متخصص و خبره استفاده نمود.
برای خرید دستگاه دست دوم دوخت پلاستیک بهتر است به دنبال تهیه دستگاه هایی باشید که هنوز مهلت گارانتی و خدمات پس از فروش آن ها باقی مانده باشد.

خرید دستگاه دوخت پلاستیک دست دوم برای مصارف بالا مناسب است؟

تفاوت دستگاه دوخت پدالی ایرانی و چینی

دستگاه دوخت پدالی نوعی از دستگاه های دوخت پلاستیک می باشند که به وسیله پدال پایی یا دستی کار می کنند و فشردن پدال توسط کاربر انجام می شود.
دستگاه های دوخت پدالی عرضه شده در ایران شامل دستگاه های تولید داخل و خارجی می شوند که بسیاری از انواع آن ها مربوط به کشور چین می باشد.
دستگاه های دوخت پدالی چینی ظریف تر از دستگاه های ایرانی بوده بنابراین استحکام کمتری داشته در نتیجه در مقایسه با انواع دستگاه ایرانی طول عمر پایین تری دارند.
همچنین دستگاه های دوخت پدالی چینی در صورت نیاز به تعمیر و تعویض قطعات ممکن است با مشکل مواجه شده و ابزار مورد نیاز آن یافت نشود.
اما دستگاه های دوخت پدالی پلاستیک ایرانی دارای ضمانت نامه بوده و خدمات پشتیبانی خوبی از سوی شرکت تولید کننده دارا می باشند.
این دستگاه ها برای نصب و آموزش کار با آن از خدمات رایگان برخوردارند و هر زمان نیاز به تعمیر داشته باشند سرویس کار مجاز آن در دسترس است.

تفاوت دستگاه دوخت پدالی ایرانی و چینی

دستگاه دوخت پلاستیک پدالی برای بسته بندی مایعات

مواد مختلفی که در کارخانجات نیاز به بسته بندی دارند اعم از مواد خوراکی، دارویی یا شیمیایی ممکن است به حالت مایع، پودری یا گرانولی باشند.
بسته بندی مواد گرانولی بسیار آسان است و با هر دستگاهی می توان آن ها را بسته بندی و دوخت زد.
اما دستگاه دوخت پلاستیک پدالی که برای بسته بندی مایعات به کار می رود باید از مدل خاصی باشد که کیسه و پاکت بسته بندی به صورت ایستاده در دستگاه قرار بگیرد و امکان ریختن مواد داخل بسته بندی به بیرون وجود نداشته باشد.
دستگاه های دوخت پدالی عمودی دارای مکانی برای قرار گرفتن بسته بندی می باشند و اهرم دستگاه از بالا فرود آمده و لبه بسته بندی بین فک دستگاه قرار می گیرد.
این دستگاه های دوخت از نوع حرارتی بوده و با فشار و گرمای حاصل از نیروی الکتریسیته پرس بسته بندی را انجام می دهند.

دستگاه دوخت پلاستیک پدالی برای بسته بندی مایعات

دوخت پدالی برای کدام مشاغل کاربرد دارد؟

دستگاه های دوخت پدالی پلاستیک یکی از کاربردی ترین و قدیمی ترین دستگاه های پرس پلاستیک می باشند که برای بسته بندی حبوبات، خشکبار، نان، شکلات، قطعات الکترونیکی ، ظروف یکبار مصرف و دیگر مواد می توان از آن ها استفاده کرد.
دستگاه های پدالی دوخت بر روی میز تعبیه شده یا خود دارای پایه می باشند و فضایی که اشغال می کنند بسته به مدل دستگاه در حدود یک تا دو متر می باشد بنابراین می توان این دستگاه را در مشاغل خانگی بسته بندی نیز استفاده نمود.
دستگاه های دوخت پدالی نسبت به انواع دستگاه پرس پلاستیکی ساده دستی سرعت عمل بیشتری داشته و در نتیجه ظرفیت تولید آن بیشتر است بنابراین از این دستگاه می توان در تولیدی ها و کارگاه ها نیز برای بسته بندی استفاده کرد.
انواع دستگاه های دوخت پلاستیک دارای طول دوخت هایی 30 تا 40 سانتیمتری و در برخی موارد یک متری می باشند که بسته هایی با این طول را قادر به دوخت زدن می باشند.

دوخت پدالی برای کدام مشاغل کاربرد دارد؟

قیمت دستگاه دوخت نایلون و نایلکس پدالی ساخت داخل

دستگاه های دوخت پلاستیک شامل مدل های متنوعی از دستگاه ها می شوند که قادر می باشند انواع نایلون، نایلکس و سلفون را پرس و بسته بندی نمایند.
این دستگاه ها در انواع مختلف حرارتی بوده و گرمای لازم در فک ها به وسیله المنت تولید می گردد.
قیمت دستگاه دوخت نایلکس در مدل های مختلف متفاوت است و در انواع ساده دستی تا دستگاه های دوخت پدالی و ریلی اختلاف قیمت فاحشی دیده می شود.
اما قیمت دستگاه دوخت پدالی با توجه به کاربرد های فراوان و توان دوخت در عرض بالایی که دارد بسیار مناسب است ضمن آن که سرعت عملکرد این دستگاه نیز رضایت بخش است.
برای آن که از قیمت دستگاه دوخت نایلکس به صورت دقیق آگاه شوید می توانید به سایت فروش دستگاه ها سری بزنید یا با توجه به نوسانات اقتصادی بازار و به روز بودن قیمت ها با شماره تلفن های شرکت تماس حاصل نمایید.

قیمت دستگاه دوخت نایلون و نایلکس پدالی ساخت داخل

بازار فروش و قیمت دستگاه دوخت پلاستیک پدالی دست دوم

در بازار فروش دستگاه های دوخت پلاستیک به صورت مجازی و یا حضوری انواع دستگاه های دوخت پلاستیک کارکرده نیز عرضه می گردند.
فروش دستگاه دوخت پلاستیک دست دوم از طرف صاحبان مشاغلی که قصد تعویض شغل داشته یا خواهان تعویض و خرید دیگر مدل های دستگاه می باشند صورت می گیرد.
دستگاه های دوخت دست دوم در سایت های فروش در معرض دید مشتریان قرار می گیرد و با مراجعه به آن می توانند دستگاه هایی با قیمت پایین خریداری نمایند.
قیمت دستگاه دوخت پدالی دست دوم در سایت فروش ما بسیار مناسب است و دستگاه های سالم و بدون نقص با توجه به میزان کارکردی که از قبل داشته اند توسط متخصصین قیمت گذاری شده و به فروش می رسند.
هزینه های تعمیر احتمالی مورد نیاز دستگاه ها از قیمت آن ها کسر شده و یا دستگاه کاملا سرویس شده و سالم تحویل مشتری می گردد.
جهت اطمینان خریدار از سلامت دستگاه مهلت تست نیز داده می شود تا در صورت معیوب بودن دستگاه عودت داده شود.

بازار فروش و قیمت دستگاه دوخت پلاستیک پدالی دست دوم

نحوه کار با دستگاه دوخت پدالی

دستگاه دوخت پدالی که برای پرس درب بسته های پلاستیکی استفاده می شود یکی از دستگاه های ساده می باشد که کار کردن با آن نیز خیلی آسان می باشد.
برای دوخت هر بسته ای فقط کافی بسته بر روی فک پایینی دستگاه قرار گرفته و دو لبه آن تنظیم گردد.
سپس با فشار دادن پدال دستگاه اهرم یا فک بالایی بر روی بسته فرود آمده و با داغ شدن و فشاری که وارد می آید، لبه های بسته به صورت خطی ذوب شده و به یکدیگر می چسبد.
پرس بسته بندی های دستگاه پدالی کاملا آب بند بوده و از ورود هوا و آلودگی به داخل بسته جلوگیری می شود.
جنس نایلون و پلاستیک هایی که می توان با دستگاه دوخت پدالی پرس نمود بستگی به مدل آن دارد.
اما برخی از انواع هر جنس پلاستیکی را قادر به دوخت زدن می باشند.
طول و عرض دوخت نیز در دستگاه های مختلف متفاوت است.

نحوه کار با دستگاه دوخت پدالی

مصرف برق دستگاه دوخت پدالی بزرگ

دستگاه دوخت پلاستیک پدالی در انواع مختلف کوچک و بزرگ برقی بوده و نیاز به انرژی برق برای کار کردن دارد.
میزان مصرف برق دستگاه بر حسب مدل دستگاه متغیر است.
اما به طور کلی این دستگاه های امروزی کم مصرف می باشند و هزینه های مصرف برق آن ها زیاد نمی باشد.
مسلما دستگاه های دوخت پدالی بزرگ که در کارگاه های تولیدی استفاده می شوند نسبت به دستگاه های کوچک دوخت خانگی دارای مصرف برق بالاتری می باشند.
مصرف برق از هزینه های جانبی دستگاه ها می باشد که هنگام راه اندازی کار تولیدی باید در نظر گرفته شود.
برای پی بردن به جزئیات دستگاه های دوخت پدالی در مدل های مختلف و آگاهی از میزان مصرف برق و نوع برق مصرفی می توانید به فروشگاه آنلاین دستگاه ها مراجعه نموده و به جدول مشخصات فنی راجع به آن مراجعه کنید.
در صورت نیاز به اطلاعات دقیق تر و بیشتر می توانید با کارشناسان فروش دستگاه به صورت آنلاین در تماس باشید.مصرف برق دستگاه دوخت پدالی بزرگ

تفاوت دستگاه دوخت پلاستیک پدالی و پنوماتیک

دستگاه دوخت پلاستیک پدالی و پنوماتیک هر دو دارای پدال می باشند.
اما قدرت دوخت در دستگاه دوخت پنو ماتیک بالاتر است که علت آن استفاده از جک های بادی برای اعمال نیرو بر اهرم دستگاه می باشد.
بر روی جک های دستگاه شیر برقی نیز نصب شده که کنترل تنظیم سرعت عملکرد دستگاه توسط آن کم و زیاد می گردد و کار کردن با دستگاه را راحت تر ساخته است.
دستگاه دوخت پنوماتیک تنها برای دوخت های بالای 100 سانتیمتر و نایلون های ضخیم استفاده می گردد و با سرعت بالایی به دوخت این پلاستیک های می پردازد.
دستگاه های دوخت پنوماتیک تنها موارد استفاده صنعتی داشته و در کارخانجات بزرگ تولیدی مورد استفاده قرار می گیرند.
این دستگاه نیز مانند دستگاه دوخت پدالی بر روی میز تعبیه و نصب شده است.
بنابراین تفاوت کلی دو نوع دستگاه دوخت پدالی و پنوماتیک در قدرت دستگاه می باشد که در دستگاه پنوماتیک توسط پمپ بادی توانایی وارد آوردن نیروی بیشتری دارد.

تفاوت دستگاه دوخت پلاستیک پدالی و پنوماتیک

 

دستگاه پرس و دوخت پلاستیک پدالی یکی ست؟

دستگاه دوخت پلاستیک برای بستن درب بسته بندی های مختلف پلاستیکی و یا فویل آلومینیوم به کار می رود.
این دستگاه قادر است در مدل های مختلف نوع دوخت متفاوتی را بر روی بسته بندی اعمال کند.
اما نتیجه کار در تمامی مدل ها یکی و آن هم پرس پلاستیک می باشد از این رو از این دستگاه با عنوان دستگاه پرس پلاستیک نیز یاد می شود .
دستگاه پرس پلاستیک پدالی نیز یکی از انواع دستگاه دوخت می باشد که از گذشته های دور تا کنون برای دوخت و بسته بندی به کار می رفته است و این دستگاه خود دارای مدل های مختلفی از جمله دستگاه پرس پلاستیک پدالی برنجی، آلومینیومی، المنتی ساده می باشد .
پرسی که دستگاه دوخت پدالی بر روی بسته ها ایجاد می کند بسیار با کیفیت بوده، آن را در برابر هوا و آلودگی مقاوم نموده و بسته بندی بهداشتی و کاملی را ارائه می دهد.

دستگاه پرس و دوخت پلاستیک پدالی یکی ست؟

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
گروه صنعتی رودیا
راه های ارتباطی:
مسئول فروش: سعید نقدیان فیروزی
شماره موبایل: 09120140859

مطلب پیشنهادی

عرضه دستگاه دوخت پدالی عمودی در مدل های مختلف

  دستگاه دوخت پدالی عمودی در مدل های مختلف سایز های متفاوت با قابلیت تنظیم …