صادرات ماشین آلات
خانه / دستگاه سورتینگ / فروش دستگاه سورتینگ عناب مخصوص خراسان جنوبی

فروش دستگاه سورتینگ عناب مخصوص خراسان جنوبی

فروش دستگاه سورتینگ عناب مخصوص خراسان جنوبی از شرکت ما به صورت اینترنتی و حضوری انجام می شود. کشاورزان استان خراسان جنوبی، مزرعه داران و بنکداران از جمله خریداران این دستگاه پیشرفته هستند.

دستگاه سورتینگ عناب

تولید عناب در خراسان جنوبی:

در چند سال اخیر استان خراسان جنوبی رکورد تولید عناب را در کشور شکست و تولید کنندگان علاوه بر فروش های داخلی، مقدار زیادی را نیز به کشور های دیگر صادر کردند.

با توجه به این که سالیانه چند هزار تن عناب در خراسان جنوبی تولید می شود، تولید کنندگان این محصول نیاز به دستگاهی دارند که هم پاسخ گوی این حجم از تولید باشد و هم دقت زیادی در این کار داشته باشد و بتواند دانه های عناب را از ناخالصی ها جدا کند و آن ها را برحسب سالم بودن، درشت و ریز بودن، شکل و رنگ طبیعی طبقه بندی کنند.

سابق از دستگاه های الک مانند برای طبقه بندی عناب استفاده می شد. اما این دستگاه ها تنها ناخالصی ها را جدا می کردند و کیفیت دانه های عناب پس از بیرون آمدن از دستگاه بررسی نمی شد. بعضی از دانه های عناب پوک هستند یا پوسته های چروکیده دارند دچار آفت زدگی شدند.

این موارد باعث شده روی قیمت عناب تاثیر بگذارند و کیفیت کلی آن را کاهش دهد. کشاورزان و تولید کنندگان برای برطرف کردن این مسئله به جای استفاده از روش های سنتی و قدیمی نیاز به دستگاهی دارند که با درصد بالایی کار طبقه بندی و درجه بندی محصولاتشان را انجام دهد.

دستگاه سورتینگ لیزری عناب

طرز کار دستگاه سورتینگ عناب

دستگاه سورتینگ عناب با استفاده از دوربین و لیزر های اپتیک کار جدا سازی عناب از ناخالصی ها و درجه بندی آن ها را انجام می دهد. این دستگاه با بهره بردن از دقت بالای این لیزرها هر آنچه که همراه دانه های عناب هست را جدا می کند. و علاوه بر آن نیاز کشاورزان را در زمینه ی جدا کردن دانه های ریز از دانه های درشت را انجام می دهد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
گروه صنعتی رودیا
راه های ارتباطی:
مسئول فروش: سعید نقدیان فیروزی
شماره موبایل: 09120140859

مطلب پیشنهادی

دستگاه سورتینگ تمام اتوماتیک برای مرکبات – غلات

دستگاه سورتینگ تمام اتوماتیک از قسمت های مختلف در مدل های خانگی و صنعتی متناسب …