صادرات ماشین آلات
خانه / دستگاه پرس / فروش انواع دستگاه پرس تیوپ پلاستیکی و لمینت با قیمت مناسب

فروش انواع دستگاه پرس تیوپ پلاستیکی و لمینت با قیمت مناسب

در خط تولید و بسته بندی کرم خمیر دندان و برخی مواد بهداشتی و آرایشی دیگر که داخل تیوپ های پلاستیکی یا آلومینیومی عرضه می گردند دستگاه های بسیاری از جمله دستگاه تولید تیوپ پرکن تیوپ و پرس تیوپ لازم می باشد که این دستگاه ها شامل انواع دستی و اتوماتیک می شوند.

معرفی انواع دستگاه دوخت تیوب

انواع دستگاه دوخت تیوب شامل دستگاه های اتوماتیک ، نیمه اتوماتیک و دستی می شوند که اساس کار همه و محصول تولیدی آن ها یکی می باشد و تفاوت در مراحل انجام کار خودکار یا توسط اپراتور می باشد و همچنین از لحاظ سرعت کارنیز با هم متفاوت می باشند .
دستگاه های دوخت تیوپ در انواع مختلف دوخت تمیزی را به وسیله سیستم دوخت حرارتی و المنتی خود ارائه می دهند .
کاربری انواع مدل های دوخت تیوپ نیز آسان می باشد و نیاز به مهارت یا آموزش خاصی ندارد .
انواع تیوپ های پلاستیکی ، لمینت یا آلومینیومی را با مدل های مختلف دستگاه دوخت تیوپ می توان پرس نمود که در مورد تیوپ های آلومینیومی نیاز به تا زدن ته تیوپ نیز می باشد .
انتخاب نوع تیوپ با نوع دستگاه باید کاملا مطابقت داشته باشد و با توجه به قابلیت های دستگاه تعیین شود تا دوختی با کیفیت و بدون عیب ارائه شود .


تفاوت قیمت تیوپ پلاستیکی ، لمینت و آلومینیومی

برای بسته بندی انواع مواد آرایشی ، بهداشتی ، غذایی و دارویی از تیوپ استفاده می شود .
تیوپ ها دارای جنس های مختلف پلاستیکی ، لمینت و آلومینیومی می باشند .
اندازه تیوپ ها نیز با یکدیگر متفاوت می باشد و حجم متفاوتی از محصولات را در خود جای می دهند .
بر روی تیوپ ها چاپ طرح و نوشته نیز انجام می شود و با دستگاه های پرکن از محصول مورد نظر پرشده و انتهای آن دوخت می خورد تا بسته بندی آن کامل گردد .
هر کدام از تیوپ ها با جنس های مختلف دارای مزایا و معایبی می باشد که انتخاب آن ها بر اساس ویژگی های محصول مورد نظر انجام می شود .
قیمت تیوپ لمینت بستگی به اندازه و قطر آن دارد و اینکه از چند لایه تشکیل شده باشد .
برای اطلاع از قیمت تیوپ پلاستیکی ، قیمت تیوپ آلومینومی و قیمت تیوپ خمیردندان در مدل های مختلف می توانید به سایت فروش اینترنتی مراجعه نموده و مشخصات کامل تمام تیوپ های موجود را مشاهده نمایید .

سرعت و کیفیت کار با دستگاه دوخت تیوب دستی

مدل دستگاه دوخت تیوب دستی در کنار دستگاه پرکن تیوپ دستی برای مشاغل کوچک و ابتدایی به کار می رود .
این دستگاه عمل دوخت تیوپ ها را به خوبی و با کیفیت بالایی انجام می دهد و تفاوت آن را دستگاه های اتوماتیک در سرعت عملکرد آن می باشد .
دوخت در این دستگاه ها بر اساس عملکرد حرارتی و با فشار حاصل از دستگاه ها انجام می شود و دو لبه انتهای تیوپ ها به صورت ساده یا آج دار به هم می چسبند .
این دستگاه قادر به دوخت تیوب ها در اندازه های مختلف می باشد .
سرعت دستگاه دوخت تیوپ دستی در هر دقیقه 2 تا 5 تیوب می باشد .
اما در عوض قیمت این دستگاه ها بسیار ارزان تر از دستگاه های اتوماتیک بوده و خرید آن با بودجه کمی امکان پذیر می باشد .
این دستگاه به صورت رومیزی استفاده شده و دارای ابعاد کوچکی می باشد ، از لحاظ حمل و نقل نیز این دستگاه ها به دلیل وزن پایین مشکلی ندارند .
در خط تولید و بسته بندی کرم ، خمیر دندان و برخی مواد بهداشتی و آرایشی دیگر که داخل تیوپ های پلاستیکی یا آلومینیومی عرضه می گردند ، دستگاه های بسیاری از جمله دستگاه تولید تیوپ ، پرکن تیوپ و پرس تیوپ لازم می باشد که این دستگاه ها شامل انواع دستی و اتوماتیک می شوند .

دستگاه پرس تیوپ کرم آلومینیومی چگونه است؟

انواع دستگاه پرس تیوپ کرم که در بازار موجود می باشند مختص دوخت نوعی از تیوپ های پلاستیکی یا آلومینیومی می باشند و تعداد محدودی از مدل ها قابلیت دوخت هر دو نوع تیوپ را دارا می باشند .
در مورد تیوپ های پلاستیکی با وارد آوردن فشار هوای داغ پرس انجام می گیرد اما در دستگاه های مختص پرس تیوپ آلومینیومی پس از بستن ته تیوپ مقداری از تیوپ به عقب تا زده می شود .
این مقدار از تیوپ در هنگام پر کردن خالی مانده است .
دستگاه پرس تیوپ آلومینیومی نیز در مدل های دستی و نیمه اتوماتیک موجود می باشند که قرار گرفتن تیوپ داخل دستگاه و فشار های وارد بر آن توسط کاربر انجام می گیرد که کار پرس در آن ها با سرعت کمتری صورت می گیرد .
در مورد دستگاه های اتوماتیک پرس تیوپ می توان گفت دستگاه های بزرگ و پیشرفته ای هستند که کلیه مراحل پرکردن ، درب گذاری ، پرس تیوپ و چاپ آن پشت سر هم بدون دخالت اپراتور درآن صورت گرفته و تیوپ توسط غلتک های مخصوص از بخشی به بخش دیگر هدایت می گردد .

دستگاه پدالی برای پرس تیوپ پلاستیکی مناسب است؟

یکی ازانواع دستگاه پرس تیوپ پلاستیکی نوع پدالی آن است که به صورت نیمه اتوماتیک کار می کند .
انواع تیوپ پلاستیکی که برای بسته بندی کرم ها ، خمیر دندان و دیگر مواد بهداشتی و آرایشی استفاده می شوند را با این دستگاه می توان دوخت و برش زد .
عمل دوخت و پرس تیوپ در این دستگاه به صورت فشاری پنوماتیک صورت می گیرد که سیستم فرمان آن پدالی می باشد .
در این دستگاه به دلیل قابلیت تنظیم ارتفاع انواع سایز تیوپ را می توان پرس نمود .
دستگاه پرس تیوپ پدالی دارای صفحه نمایشگر برای دما و زمان می باشد و سیستم کنترل تایمری دارد .
کاربری دستگاه نیز آسان و ساده می باشد .
برای آماده سازی هر تیوپ پلاستیکی با این دستگاه تقریبا به 8 ثانیه زمان لازم است که در یک دقیقه تقریبا 8 تیوپ را می توان پرس نمود .
دستگاه پرس پدالی بر روی میز کار تعبیه شده است  و پدال آن بر روی زمین قسمت زیر پای کاربر قرار می گیرد .

قیمت انواع دستگاه پرس تیوب لمینت چقدر است؟

دستگاه پرس تیوب لمینت در انواع و مدل های مختلف از پیشرفته تا ساده در برند های متفاوتی تولید و عرضه می گردد که سرعت عملکرد و ظرفیت تولید روزانه آن ها نیز با یکدیگر تفاوت دارند .
به دلیل تنوع مدل ها نمی توان مقدار واحدی از قیمت دستگاه پرس تیوب ارائه داد .
در این میان دستگاه های تمام اتوماتیک صنعتی پرکن و پرس تیوپ نسبت به دیگر دستگاه ها مجهزتر و گران تر می باشند .
اما دستگاه های دوخت دستی تیوپ را با هزینه های کمتری می توان خریداری نمود .
برای مشاهده انواع دستگاه های پرس تیوپ پلاستیکی و لمینت می توانید به سایت فروش ما مراجعه نموده و در آن با مشخصات کلی دستگاه ها ، کاربرد و نحوه کار آن ها آشنا شوید .
در صورت تمایل به سفارش دستگاهی خاص می توانید به صورت آنلاین اقدام نموده و برای دریافت قیمت به روز آن با شماره تلفن های شرکت تماس حاصل نمایید .

هزینه و لوازم چاپ روی تیوب لمینت

در مورد برخی از محصولات که داخل تیوپ بسته بندی می شوند از چسباندن کاغذ بر روی آن ها خودداری می شوند و متون و تصاویر مربوط به محصول به صورت چاپ بر روی تیوپ لمینت انتقال داده می شوند .
چاپ تیوپ به وسیله پرینترهای مخصوص و پیشرفته و به وسیله نرم افزار انجام می گیرد در این دستگاه از جوهر های مخصوص استفاده می شود و قابلیت چاپ رنگی تا 11 رنگ  بسته به نوع دستگاه وجود دارد .
پرینتر های چاپ بر روی تیوپ به دو نوع دستی و اتوماتیک تقسیم می شوند که هزینه های اولیه و جانبی این دو با یکدیگر متفاوت می باشد .
کیفیت چاپ بر روی تیوپ ها متفاوت می باشد و دارای هزینه های مختلفی است که این چاپ شامل انواع افست ، سیلک اسکرین ، هات استمپ و یا چاپ تا روی شانه می باشد .
برخی از دستگاه های پیشرفته از چاپ های ترکیبی استفاده می کنند که کیفیت وجلوه بهتری دارند .

دستگاه پرکن تیوب و مایعات یکسان است؟

در کارخانجات صنعتی برای بسته بندی و عرضه تمامی مواد از دستگاه های پرکن استفاده می شود اما این دستگاه های پرکن برای مایعات مختلف و دیگر مواد یکسان نمی باشند و بر اساس نوع ماده دستگاه ها دارای سیستم عملکرد های مخصوص می باشند .
مثلا دستگاه هایی برای پرکردن مایعات رقیق به کار می روند دارای سیستم عملکرد ثقلی می باشند و با باز شدن نازل دستگاه با استفاده از نیروی جاذبه مایع به سمت ظرف بسته بندی ریزش پیدا می کند .
اما دستگاه پرکن تیوب به دلیل اینکه اغلب کرم و مواد نسبتا غلیظ را داخل تیوب وارد می کند دارای سیستم عملکرد پمپی یا سیلندر پیستونی می باشند و با توجه به حجم تیوپ با فشار ماده را وارد آن می نمایند .
دستگاه پر کن کرم باید نسبت به دستگاه پرکن مایعات توان بیشتری داشته باشد تا بتواند با سرعت و قدرت بیشتری عمل پر کردن را انجام دهد .
برای مشاهده قیمت دستگاه پرکن مایعات کوچک و دیگر دستگاه های پرکن تیوپ می توانید از لیست قیمت و مدل های متنوع این دستگاه ها فروشگاه آنلاین مجازی دیدن نمایید .

قیمت دستگاه پرکن کرم مدل دستی

دستگاه تیوپ پرکن دستی نوعی دستگاه می باشد که محصول و نتیجه ای شبیه به دستگاه های پرکن اتوماتیک دارد با این تفاوت که چون برخی از مراحل پرکردن توسط اپراتور صورت می گیرد سرعت عملکرد پایین تر و در نتیجه ظرفیت تولید نیز کمتر است .
از این دستگاه در تولیدی و کارگاه های کوچک استفاده می شود .
در دستگاه های پر کن تیوپ دستی قرار گرفتن تیوپ در محل مخصوص و زیر نازل دستگاه توسط اپراتور انجام می شود و نازل ها نیز تحت کنترل اپراتور عمل پر کردن را انجام می دهند .
به دنبال این دستگاه در مرحله بعدی از دستگاه های پرس دستی تیوپ نیز برای دوخت استفاده می گردد .
قیمت دستگاه پر کن کرم مدل دستی نسبت به دستگاه های پیشرفته و اتوماتیک خیلی کمتر می باشد  و مناسب کسانی است که برای راه اندازی شغل بودجه کمتری داشته و می خواهند از مشاغل ابتدایی و کوچک کار را شروع نمایند .

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
گروه صنعتی رودیا
راه های ارتباطی:
مسئول فروش: سعید نقدیان فیروزی
شماره موبایل: 09120140859

مطلب پیشنهادی

قیمت دستگاه پرس حرارتی پنوماتیک در مدل های مختلف

قیمت دستگاه پرس حرارتی پنوماتیک که توانایی چاپ بر روی متریال های گوناگون را به …