صادرات ماشین آلات
خانه / دستگاه سورتینگ / دستگاه سورتینگ برنج / فروش دستگاه سورتینگ برنج کالر

فروش دستگاه سورتینگ برنج کالر

فروش دستگاه سورتینگ برنج کالر از شرکت های سازنده ی ماشین آلات صنعتی مختلف انجام می دهند. دستگاه سورتینگ برنج کالر یکی از پرفروش ترین دستگاه هایی است که برای پاک کردن برنج از ناخالصی هاست که البته دلیل آن کار سریع و بی عیب و نقص آن است.

دستگاه سورتینگ برنج کالر

آشنایی با فرایند سورتینگ برنج

همانطور که می دانید برنج و سایر محصولاتی که در زمین های کشاورزی کشت می شوند پس از برداشت با موارد دیگری مثل: سنگ ریزه، شن، گرد و غبار، تکه های علف هرز مخلوط هستند. جدا کردن این ناخالصی ها برای تناژ بالا کار بسیار زمان بری است و ممکن است تا حدی باشد باعث فساد و خرابی محصولات شود.

از سوی دیگر دانه های برنج باید طبقه بندی شوند. طبقه بندی دانه های برنج از نظر اندازه، ساختار و رنگ اهمیت دارد.

دستگاه سورتر برنج

تفاوت دستگاه بوجاری برنج با دستگاه سورتنگ برنج کالر

اساس کار دستگاه بوجاری مکانیکی است و در واقع دانه های برنج از صفحات توری مانندی به نام سرند عبور داده می شوند تا هم کار پاک شدن و هم کار طبقه بندی را انجام دهند. دقت کار دستگاه بوجاری برای محصولاتی مانند برنج کم است و از نظر زمان هم نیاز به وقت بیشتری دارد.

دستگاه سورتینگ برنج کالر که با اپتیک کار می کند و اساس کار آن الکترونیکی است می تواند مور را از ماست جدا کند و هر چیزی جز برنج را تفکیک کند. این دستگاه در مدت زمان کمتری می تواند تناژ بیشتری از برنج را سورت کند. کار طبقه بندی و سایز بندی برنج هم با درصد بالاتری انجام می شود.

دستگاه سورتینگ برنج کالر به جای استفاده از روش های سنتی

استفاده از تکنولوژی جدید در فرایند سورت برنج که همان بهره بردن از اپتیک یا چشمی در این دستگاه است باعث شده دانه های برنج شکم سفید، از برنج خالدار و برنج با رنگ غیر طبیعی جدا شوند. در بازار مواد غذایی دانه های برنج با قیمت های متفاوتی به فروش می رسند. تولید کنندگان برنج با استفاده از دستگاه سورتینگ برنج کالر، می توانند دانه های برنج را از نظر اندازه هم جدا کنند و برنج های نیم دانه، لاشه و برنج دانه بلند را با قیمت های متفاوتی بفروشند.

دستگاه برنج سورتینگ

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
گروه صنعتی رودیا
راه های ارتباطی:
مسئول فروش: سعید نقدیان فیروزی
شماره موبایل: 09120140859

مطلب پیشنهادی

تولید کننده دستگاه بسته بندی سورتینگ برنج خانگی

دستگاه بسته بندی برنج با سورتینگ دو ماشین آلات کاملا مجزا هستند که برای ساخت …