صادرات ماشین آلات
خانه / دستگاه دوخت / دستگاه دوخت پدالی / قیمت انواع دستگاه دوخت پدالی | ریلی + دستی

قیمت انواع دستگاه دوخت پدالی | ریلی + دستی

انواع دستگاه دوخت پدالی | ریلی  + دستی

قیمت انواع دستگاه دوخت پدالی ریلی دستی با توجه به شاخصه های کمی و کیفی تعیین می شود و هر کدام از این دستگاه ها در مدل های مختلف عملکردی بالا دوخت و پرس پاکت های بسته بندی با جنس متفاوت را به آسانی انجام می دهد.

تفاوت کاربردهای دستگاه دوخت پلاستیک ریلی و پدالی

دستگاه های دوخت ریلی و دستگاه دوخت پلاستیک پدالی هر دو یک هدف را دارند و هر دوی این دستگاه به دوختن کیسه های پلاستیکی و یا درست کردن بسته های پلاستیکی می پردازند.
اما تفاوت این دستگاه ها در مدل کارکرد و عملکردشان است.
دستگاه های دوخت ریلی می توانند به دو صورت افقی و عمودی به دوخت پلاستیک بپردازند اما دستگاه های پدالی این عملکرد را ندارند و فقط به صورت افقی می توانند دوخت را انجام دهند.
دستگاه های پدالی توسط یک پدال هدایت می شوند.
دستگاه های ریلی عمودی دارای کیت تعیین ارتفاع هستند که می توانند برای دوخت پاکت هایی که محصول داخل آن مایع می باشد استفاده می شود.
دستگاه های دوخت ریلی معمولا به دلیل عملکرد و تنظیم ارتفاعی که در دستگاه های دوخت عمودی آن می باشد دارای قیمت بیشتری از دستگاه های پدالی می باشند.
کار با دستگاه های دوخت پلاستیکی بسیار آسان می باشد.

دستگاه دوخت پلاستیک ریلی و پدالی

کیفیت بسته بندی انواع دستگاه دوخت درب پلاستیک

دستگاه های دوخت بسته بندی دقت بالایی در برش و دوختن درب پلاستیک های بسته بندی دارند که می توانند به اندازه معینی از پاکت را از درب تشخیص داده و به دوخت پلاستیک بپردازد.
از آنجایی که دستگاه های دوخت فرق می کند می تواند سرعت و کیفیت دوختن درب پاکت ها بایک دیگر فرق کند اما معمولا شکل دوخت زدن تمامی دستگاه ها یک جور می باشد.
کیفیت دستگاه های دوخت پلاستیک و دوخت درب بسته های پلاستیکی بستگی به شرکت های تولید این دستگاه ها دارد.
یکسری از کارخانه های تولید و شرکت های این دستگاه ها بهترین دستگاه ها را با استفاده از بهترین قطعات تولید می کنند که دارای کیفیت بالایی دستگاه ها بوده و دقت آن ها در دوخت بسیار عالی می باشد.
دستگاه هایی که از نظر کیفیت سطح بالایی دارند قیمت آنها نسبت به دستگاه های بی کیفیت بالاتر بوده اما دستگاه هایی که دارای کیفیت پایین تری می باشند از قیمت کمتری برخوردار می باشند.

بسته بندی انواع دستگاه دوخت درب پلاستیک

دستگاه دوخت پدالی زیر یک متر چه مصارفی دارد؟

دستگاه های دوخت پلاستیک پدالی دارای اندازه های مختلف می باشند تا کاربرد آن ها گسترده تر شود.
دستگاه های دوخت پلاستیک پدالی از اندازه های بسیار بزرگ که برای کارخانه ها و دوخت پلاستیک به صورت انبوه نیاز می شوند تولید خواهند شد تا ابعاد های بسیار کوچک که حتی این دستگاه های کوچک خود دارای کاربرد بسیار مفیدی می باشد.
دستگاه های دوخت پدالی که یک متر و زیر یک متر ابعاد آن می باشد با وجود اینکه دارای ابعاد کوچکی می باشد اما در بسیار از فروشگاه ها و حتی خانه ها از آن ها استفاده بسیاری می شود.
دستگاه های دوخت پدالی زیر یک متر مناسب برای دوخت زدن پاکت های کوچک می باشند و برای مکان های محدودی مانند مغازه ها و حتی در خانه استفاده می شود.
این دستگاه های دوخت پلاستیک پدالی به دلیل اندازه کوچکی که دارند مناسب مشاغلی که نیاز به تولید بالا می باشند نبوده و فقط مناسب فروشگاه ها و خانه ها می باشد.

دستگاه دوخت پدالی زیر یک متر

قیمت دستگاه پرس حرارتی نایلون پدالی و دستی

دستگاه هایی که مخصوص دوخت زدن نایلون ها و پاکتهای مختلف پلاستیکی می باشند دارای مدل های مختلفی بوده که به روش های مختلف کار خود را انجام می دهند.
این دستگاه ها می توانند به روش فشار زیاد یعنی پرسی، پرس حرارتی، فراصوت و غیره به دوخت زدن پلاستیک ها بپردازند.
دستگاه ها می توانند پدالی و یا دستی باشند.
دستگاه های دوخت پلاستیک دستی با استفاده از نیرویی که دست اپراتور به اهرم دستگاه وارد می سازد پلاستیک را با استفاده از پرس و فشار زیاد و همچنین انتقال حرارت به آن ذوب کرده و به یک دیگر دوخت می زند.
دستگاه های دوخت پلاستیک پدالی برای کار با آن یک پدال که به دستگاه متصل می باشد در زیر دستگاه قرار دارد و با فشردن آن دستگاه دوخت را انجام می دهد.
قیمت دستگاه پرس حرارتی نایلون پدالی و دستی بر اساس نوع  متفاوتی که این دستگاه ها در دوخت زدن دارند متفاوت بوده و معمولا دستگاه های دستی کوچک از قیمت کمتری نسبت به دیگر دستگاه ها بر خوردار می باشند.

دستگاه پرس حرارتی نایلون پدالی و دستی

مشخصات و قیمت دستگاه پلمپ حرارتی

دستگاه پلمپ حرارتی با توجه به مدل دستگاه عمل دوخت و پلمپ درب بسته های پلاستیکی را انجام می دهد.
این دستگاه روش دوخت خود را توسط ایجاد حرارت و انتقال آن به پلاستیک ها و ذوب و چسباندن آن ها به یک دیگر انجام می دهد.
این دستگاه دارای کیفیت بالایی بوده و سرعت بالایی در پرس کردن پلاستیک ها دارد.
قیمت دستگاه پلمپ حرارتی با توجه به اینکه این دستگاه دارای مدل های مختلفی بوده متفاوت می باشد و بر اساس این که این دستگاه ها هر کدام دارای ابعاد های مختلف و کیفیت های متنوعی هستند قیمت آن ها را تعیین می کنند.
برای اطلاع از قیمت دستگاه پلمپ حرارتی و دریافت مشخصات این دستگاه ها می توانید به سایت فروش دستگاه های صنعتی و خانگی ما مراجعه نموده و با دریافت اطلاعات خود و سفارش از راه دور دستگاه خود را خریداری کرده و درب منزل دریافت نمایید.

قیمت دستگاه پلمپ حرارتی

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
گروه صنعتی رودیا
راه های ارتباطی:
مسئول فروش: سعید نقدیان فیروزی
شماره موبایل: 09120140859

مطلب پیشنهادی

عرضه دستگاه دوخت پدالی عمودی در مدل های مختلف

  دستگاه دوخت پدالی عمودی در مدل های مختلف سایز های متفاوت با قابلیت تنظیم …