صادرات ماشین آلات
خانه / دستگاه دوخت / دستگاه دوخت پلاستیک / فروش دستگاه دوخت پلاستیک بسته بندی در ابعاد مختلف + قیمت مناسب

فروش دستگاه دوخت پلاستیک بسته بندی در ابعاد مختلف + قیمت مناسب

فروش دستگاه دوخت پلاستیک بسته بندی

فروش دستگاه دوخت پلاستیک بسته بندی در ابعاد مختلف و قیمت مناسب از سوی سازندگان این دستگاه کمک شایانی به صنعت بسته بندی کرده و در بسیاری از مراکز برای دوخت و بسته بندی انواع محصولات در کیسه های نایلونی مورد استفاد قرار گرفته است.

مشخصات دستگاه دوخت حرارتی نایلون پلاستیک 20 سانتی

دستگاه دوخت حرارتی نایلون پلاستیک 20 سانتی  از دستگاه های کوچک دوخت پلاستیک می باشد که با استفاده از این دستگاه پاکت های کوچک پلاستیک را برش و به یک دیگر دوخت می کنند.
این دستگاه به دلیل اندازه کوچک 20 سانتی اش می شود آن را در آشپزخانه ها و یا فروشگاه های کوچک به راحتی جای داد و از آن استفاده کرد.
دستگاه های دوخت حرارتی با استفاده از حرارتی که بر پلاستیک ها وارد می کنند باعث ذوب شدن آن قسمت پلاستیک می شوند و با کمی فشار باعث می شود تا هر دو سمت پلاستیک ها به یک دیگر بچسبد.
دستگاه هایی که برای دوخت انواع پلاستیک در سایز های کوچک مانند دستگاه دوخت پلاستیک 20 سانتی تولید می کنند.
برای بسته بندی در فروشگاه ها و یا بسته بندی مشاغل خانگی استفاده می شوند و این دستگاه های نسبتا کوچک معمولا از قیمت بسیار کمتری نسبت به دستگاه های دیگر استفاده می شوند.

دستگاه دوخت حرارتی نایلون پلاستیک 20 سانتی

قیمت و لوازم دستگاه دوخت پلاستیک دست دوم

دستگاه دوخت پلاستیک دست دوم این امکان را برای افرادی که می خواهند برای خرید دستگاه دوخت مورد نیاز خود هزینه کمتری پرداخت کنند ایجاد کرده است تا بتوانند پول کمتری برای خرید دستگاه خود پرداخت نمایند.
قیمت دستگاه های دست دوم دوخت پلاستیک کمتر از دستگاه های کار نکرده می باشد و می توان دربین آن ها دستگاه های کاملا سالمی را پیدا نمود.
در هنگام خرید دستگاه دست دوم دوخت پلاستیک باید به مدل دستگاه توجه نماید که آن دستگاه به اندازه ای قدیمی نباشد تا اگر دچار مشکل و خرابی شدند بتوانید لوازم و قطعات دستگاه ها را به راحتی خریداری کرده و دوباره آن را تعمیر کنید.
معمولا لوازم های جانبی و قطعات دستگاه های دوخت در بازار این دستگاه ها موجود می باشد.

قیمت و لوازم دستگاه دوخت پلاستیک دست دوم

ساخت دستگاه دوخت پلاستیک خانگی در ابعاد کوچک تا 1 متری

ساخت دستگاه دوخت پلاستیک خانگی در ابعاد کوچک تا اندازه 1 متر توسط تولید کنندگان خبره انجام می شود و توسط به روز ترین تکنولوژی ها و قطعاتی بسیار با کیفیت این دستگاه ها را تولید می نمایند.
دستگاه های دوخت پلاستیک که اندازه ی آن ها کمتر از یک متر می باشد مناسب برای بسته بندی های کوچک هستند و پاکت هایی کمتر از یک متر را می توانند بدوزند.
ساخت این دستگاه های دوخت 1 متری آسان تر از دستگاه های بزرگ بوده و دلیل این راحت تر بودن ساخت این دستگاه ها پیچیده نبودن این نوع دستگاه ها و کوچک تر بودن قطعاتشان می باشد.
دستگاه های دوخت پلاستیک زیر یک متر را برای فروشگاه ها و بسته بندی پاکت های مواد خوراکی و یا در خانه ها برای بسته بندی محصولاتی مانند ادویه جات استفاده می کنند.
برای دیدن دستگاه های دوخت پلاستیک با سایز های زیر یک متر با ما تماس بگیرید و یا از سایت ما دیدن نمایید.

ساخت دستگاه دوخت پلاستیک خانگی در ابعاد کوچک تا 1 متری

مشاوره و فروش دستگاه دوخت پلاستیک اصفهان با قیمت مناسب

یکی دیگر از شهر هایی که به فروش دستگاه های دوخت پلاستیک پرداخته است شهر اصفهان می باشد که دستگاه های به فروش رسیده توسط شرکت فروش اصفهان دارای کیفیت بسیار بالایی می باشند.
دستگاه دوخت پلاستیک اصفهان دارای قیمت معقول و مناسبی نسبت به کیفیتی که دارد هستند.
قیمت دستگاه های دوخ اصفهان بر اساس مدلشان متفاوت است.
قیمت دستگاه دوخت پلاستیک اصفهان با توجه به میزان کیفیت دستگاه ها بوده که می توانید تمامی مدل های این دستگاه های دوخت پلاستیک را در سایت ببینید و هر دستگاه دارای سایت قیمت مشخصی داشته و همین طور می توانید با تماس گرفتن با فروشندگان سایت از قیمت دقیق و به روز تر اطلاع کسب نماید.
برای مشاوره خرید دستگاه های دوخت پلاستیک اصفهان و یا خرید این نوع دستگاه ها با کارشناسان سایتی که ما در اختیار شما قرار داده ایم صحبت کنید تا شما را برای خرید هر مدل دستگاهی که نیاز دارید کمک نمایند.

دستگاه دوخت پلاستیک ریلی، اتوماتیک میباشد؟

دستگاه دوخت پلاستیک ریلی  در مدل های دستی و اتوماتیک موجود می باشند.
این دستگاه ها در مدل ریلی اتوماتیک دارای سرعت بالا برای دوخت زدن هستند و پلاستیک ها را یکی پس از دیگری دوخته و آن ها را آماده می کنند.
از این دستگاه های ریلی اتوماتیک برای دوختن پلاستیک های ضخیم و یا پلاستیک های بزرگ استفاده زیادی می شود.
دستگاه دوخت نایلون اتوماتیک به کسانی توصیه می شود که می خواهند یک خط تولید و یا بسته بندی پاکت های پلاستیکی داشته باشند که نیاز دارند دستگاه آن ها با سرعت بالایی تعداد زیادی پلاستیک را دوخت بزند.
دستگاه های دوخت پلاستیک را می توانید از فروشگاه هایی که این دستگاه ها را به فروش گذاشته اند خریداری نماید.
اما بهترین راه برای خرید این دستگاه ها خرید آنلاین و اینترنتی آن می باشد که به راحتی می توانید از طریق این سایت ها سفارش خود را ثبت کرده و دستگاه خود را تحویل بگیرید.

دستگاه دوخت پلاستیک ریلی

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
گروه صنعتی رودیا
راه های ارتباطی:
مسئول فروش: سعید نقدیان فیروزی
شماره موبایل: 09120140859

مطلب پیشنهادی

تولید دستگاه دوخت پلاستیک عمودی با کیفیت عالی

تولید دستگاه دوخت پلاستیک عمودی با کیفیت عالی

دستگاه دوخت پلاستیک عمودی با کیفیت عالی و تجهیزات جدید در انواع مختلف توسط شرکت …