صادرات ماشین آلات
خانه / دستگاه سورتینگ / شرکت سازنده دستگاه سورتینگ مغز پسته

شرکت سازنده دستگاه سورتینگ مغز پسته

رودیاکو شرکت سازنده دستگاه سورتینگ مغز پسته و خود پسته می باشد. این ماشین توانایی تشخیص 100% رنگ محصول و تفکیک توسط سایز و کالر آن می باشد. قیمت آن از حدود 100 میلیون تومان شروع می شود و فعلا تا 300 تومن ادامه می یابد.

دستگاه سورتینگ پسته

دستگاه سورتینگ یا کالر سورتینگ، جدید ترین فناوری روز برای سورت به شمار می آید.

پس از ساخت اولین نمونه آن برای برنج که در کارخانه جات بسته بندی و پاک کنی آن در کشور مان نصب شد، برای انواع دیگر محصولات متفاوت نیز نمونه های مختلف آن ساخته و به بازار ارائه گردید.

نحوه کار دستگاه سورتینگ مغز پسته

معمولا صادر کننده ها و فروشندگان پسته به دستگاهی که بتواند جنس درجه یک و مرغوب را از اجناس درجه 2 و حتی 3 جدا نماید بسیار احتیاج دارند.

پسته انواع متفاوت بسیاری دارد که حتی شاید بعضی از ما، هنوز بهترین نوع آن ها را مصرف نکرده باشیم.

اما جالب است بدانید که دستگاه سورتینگ مغز پسته با توجه به رنگ کار می کند و رنگ محصول شما هر چه که باشد با ضریب 0.001 می بیند و به صورت کامل تفکیک می نماید.

و این ضمانت را به شما می دهیم که ما خود چون توسط دستگاه به صورت کامل این امر را امتحان کرده ایم از این مسئله کاملا مطمئن می باشیم.

دستگاه سورتینگ مغز پسته

خدمات شرکت سازنده دستگاه سورتینگ مغز پسته

پس از ساخت دستگاه، مسئله مهم تر برای هر خریداری، پشتیبانی از دستگاه می باشد که به نام خدمات پس از فروش امروزه در بازار مشهور می باشد.

با توجه به اینکه رشد تکنولوژی بسیار سریع است و امکان دارد دستگاه ها مدل های جدیدی از آن ها به بازار ساخت و ارائه گردد، ما نیز به صورت معقول تا 10 سال و حداکثر 15 سال خدمات پس از فروش برای دستگاه های مان قائل هستیم.

این خدمات پس از فروش شامل خرابی قطعات پس از طی شدن مدت گارانتی دستگاه که به مدت یک سال می باشد است. البته تعمیرات و رسیدی به آن ها نیز از جمله کار هایی است که حتما صورت می گیرد.

مغز پسته دستگاه سورتینگ

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
گروه صنعتی رودیا
راه های ارتباطی:
مسئول فروش: سعید نقدیان فیروزی
شماره موبایل: 09120140859

مطلب پیشنهادی

دستگاه سورتینگ گندم

دستگاه سورتینگ گندم با ظرفیت بالا

  دستگاه سورتینگ گندم با ظرفیت بالا از نیاز های ضروری صنعت گندم بوده که …