صادرات ماشین آلات
خانه / دستگاه دوخت / دستگاه دوخت پدالی / لیست قیمت دستگاه دوخت پدالی

لیست قیمت دستگاه دوخت پدالی

لیست قیمت دستگاه دوخت پدالی

لیست قیمت دستگاه دوخت پدالی در سایت های اینترنتی توسط مجموعه های تولید کننده اعلام  می گردد که با توجه به تنوع دستگاه های دوخت اعداد و ارقام گوناگونی به چشم می خورد و این مهم کمک شایانی به مشتریان در هنگام خرید خواهد کرد.

تولید کننده دستگاه دوخت پلاستیک پدالی با قیمت مناسب

شرکت های ایرانی تولید کننده دستگاه دوخت پلاستیک در انواع مختلف پدالی، دستی و پرتابل این دستگاه ها را با کیفیت بالایی تولید می نمایند و از بهترین جنس قطعات و آخرین تکنولوژی روز دنیا در دوخت این دستگاه ها بهره می گیرند.
سرعت عملکرد این دستگاه های تولید داخلی بالا و در حد دستگاه های خارجی می باشد.
قیمت دستگاه دوخت پدالی ایرانی در برند های مختلف نسبت به انواع خارجی دستگاه مناسب تر می باشد و با هزینه ای تقریبا نصف می توان آن ها را خریداری نمود.
دستگاه های دوخت پدالی خود در انواع مختلف المنتی ساده، برنجی و چدنی می باشند که قیمت آن ها متفاوت بوده و در این میان دستگاه های دوخت پدالی چدنی گران تر از بقیه می باشند.
انواع مدل های دستگاه دوخت پدالی همراه با مشخصات کلی و قیمت آن ها در سایت فروش اینترنتی دستگاه های دوخت ما آمده است و به راحتی می توانید با مطالعه کامل به انتخاب دستگاه مناسب بپردازید.

تولید کننده دستگاه دوخت پلاستیک پدالی با قیمت مناسب

دستگاه دوخت پلاستیک اتوماتیک عملکرد حرارتی دارد؟

یکی از انواع دستگاه پلاستیک اتوماتیک یا نیمه اتوماتیک دستگاه دوخت ریلی می باشد که در دوخت لبه های بسته بندی بسیار سریع عمل نموده و ظرفیت روزانه تولید آن بالا می باشد.
دستگاه دوخت پلاستیک اتوماتیک نیزمانند دستگاه های پدالی و دستی دارای سیستم حرارتی می باشد و میزان حرارت غلتک های دستگاه را بر اساس ضخامت و نوع بسته می توان تنظیم کرد و تغییر داد.
دستگاه های دوخت مجهز به تاریخ زن نیز برای چاپ و درج تاریخ بر روی بسته بندی عملکرد حرارتی دارند و چاپ تاریخ بر روی آن سریع خشک می شود.
در مورد بسته هایی از جنس فویل آلومینیومی حرارت بیشتری برای پلمپ بسته بندی لازم است.
اما بسته بندی های پلاستیکی با دمای پایین تر و در مدت زمان کوتاه تری پرس می شوند.
نوع دوخت نیز در مدل های دستگاه ریلی متفاوت و قابل تغییر می باشد.

دستگاه دوخت پلاستیک اتوماتیک عملکرد حرارتی دارد؟

قیمت المنت دستگاه دوخت پلاستیک و انواع پارچه نسوز

انواع پارچه نسوز که تولید و برای مصارف صنعتی عرضه می گردد مختلف است و از آن می توان به پارچه های فایبر فلون، پارچه سیلیکونی، پارچه برزنت نسوز و پارچه های فایبر سرامیکی و فایبرگلاسی اشاره نمود.
از این پارچه های نسوز که مقاومت حرارتی بالایی دارند در صنایع مختلف فولاد، پتروشیمی ، صنایع ساختمانی و مشاغل جوشکاری استفاده می گردد.
المنت هایی که در دستگاه دوخت پلاستیک به کار برده می شوند و مسئول تولید گرما و انتقال آن به فک های حرارتی دستگاه می باشند نیز از پارچه های نسوز با روکش تفلون پوشیده شده اند.
قیمت المنت دستگاه دوخت پلاستیک با توجه به نوع، اندازه و توان آن متغیر می باشد و برای خرید این المنت ها می توان به شرکت های عرضه کننده دستگاه دوخت پلاستیک مراجعه نمود.
همراه با دستگاه های دوخت نیز یک المنت یدکی مناسب با آن در هنگام خرید ارائه می شود که در صورت لزوم به راحتی می توان آن را تعویض نمود.

قیمت المنت دستگاه دوخت پلاستیک و انواع پارچه نسوز

مشخصات دستگاه دوخت پلاستیک ریلی وارداتی

علاوه بر تولید دستگاه های دوخت پلاستیک در داخل دستگاه دوخت پلاستیک ریلی افقی و عمودی در انواع دستی و اتوماتیک از خارج از کشور نیز وارد می گردد و از طریق نمایندگی های سراسر کشور عرضه می گردد.
واردات این دستگاه های دوخت اغلب از کشور چین صورت می گیرد که قیمت مناسب تری دارند و با صرف هزینه کمتری می توان آن را خریداری نمود.
کیفیت این دستگاه های وارداتی در صورت رعایت مسائل ایمنی و مدارا با آن خوب می باشد به شرط آن که فشار زیادی بر این دستگاه ها وارد نشده و در چند شیفت کاری پشت سر هم از آن استفاده نگردد.
در سایت فروش اینترنتی ما انواع دستگاه دوخت پلاستیک در مدل های مختلف خارجی و ایرانی ارائه شده است که با توجه به جزئیات و مشخصات فنی دستگاه ها و نیاز کاری خود می توانید دستگاه مناسب را خریداری نمایید.

مشخصات دستگاه دوخت پلاستیک ریلی وارداتی

کاربرد دستگاه دوخت پرتابل

یکی از انواع دستگاه های دوخت پلاستیک دستگاه دوخت پرتابل می باشد این دستگاه قابلیت دوخت به صورت سیار را داشته و از آن برای درب کیسه و پلاستیک استفاده می شود.
برخی از محصولات داخل کیسه های بزرگ برای فروش و عرضه عمده بسته بندی می شود، این کیسه ها سنگین بوده، حمل و نقل آن سخت می باشد و نمی توان آن را به راحتی بر روی دستگاه دوخت قرار داد تا بتوان درب آن را پرس نمود، دستگاه دوخت پرتابل در این موارد کاربرد دارد.
دستگاه دوخت پرتابل حالت انبری مانند داشته که تک فک یا دو فک می باشد و دهانه دستگاه توسط اهرم باز شده لبه بسته بندی روی آن تنظیم می گردد و با فشار وارد شده از دست دو لبه بسته با گرم شدن به یکدیگر می چسبد.
این دستگاه برای پرس انواع گونی، فویل و پلاستیک به کار می رود.
ابعاد این دستگاه دردر طول دوخت های متفاوتی است و معمولا در اندازه های 30 یا 40 سانتیمتری تولید می شود و مدت زمان دوخت آن در 1 تا 3 ثانیه می باشد.

کاربرد دستگاه دوخت پرتابل

مقایسه قیمت دوخت پلاست پدالی و ریلی

دستگاه های مختلف دوخت پلاستیک به صورت خانگی و صنعتی عرضه می گردند که سرعت دستگاه های دستی از دیگر دستگاه ها کمتر می باشد و مناسب استفاده در منزل یا مشاغل کوچک می باشند.
دستگاه های دوخت پدالی نسبت به دستگاه های دوخت دستی سرعت عملکرد بالاتری داشته و فضایی که اشغال می کنند نیز از دستگاه های دستی بیشتر است از این رو از آن ها در تولیدی ها و کارگاه های کوچک استفاده می شود.
دستگاه های دوخت ریلی که به صورت اتوماتیک عمل می نمایند دارای بالاترین سرعت دوخت در بین دیگر دستگاه ها می باشند و در کارخانجات صنعتی از آن ها برای بسته بندی استفاده می گردد.
مقایسه قیمت دوخت پلاست در انواع دستگاه های پدالی و ریلی نیز نشان می دهد که انواع مدل های دستگاه دوخت ریلی قیمت بیشتری نسبت به دستگاه های پدالی داشته و برای تهیه آن ها سرمایه بیشتری لازم است.

مقایسه قیمت دوخت پلاست پدالی و ریلی

مزایای دستگاه دوخت پدالی ایرانی

دستگاه دوخت پدالی یکی از دستگاه های بسته بندی پرکاربرد می باشد که در صنایع مختلف و کارگاه های تولیدی می توان از آن استفاده  کرد.
این دستگاه در انواع خارجی و ایرانی عرضه می گردد.
دستگاه دوخت پدالی ایرانی که توسط مهندسان ایرانی طراحی و تولید می گردد دارای کیفیت عملکرد خوبی بوده و بسته بندی هایی تمیز و محکم را ارائه می دهد.
دستگاه های دوخت پلاستیک پدالی ایرانی از لحاظ سرعت نیز قابل توجه می باشند و ظرفیت تولید روزانه آن ها بالا می باشد.
ضمن آنکه تمامی دستگاه های تولید و عرضه شده در داخل دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می باشند.
از دیگر مزایای دستگاه های دوخت پدالی ایرانی در دسترس بودن کلیه قطعات آن در صورت لزوم می باشد و به راحتی می توان آن را تعمیر و تعویض نمود.
قیمت دستگاه دوخت پلاستیک پدالی ایرانی نیز در مقایسه با انواع خارجی پایین تر بوده و خرید آن به صرفه است.

مزایای دستگاه دوخت پدالی ایرانی

 

قیمت دستگاه پرس پلاستیک پدالی یک متری

دستگاه پرس پلاستیک در اندازه متفاوت تولید می گردد و شامل طول دوخت های30 ، 40  سانتیمتری تا 120 سانتیمتری می باشد.
دستگاه پرس پلاستیک پدالی یک متری که جزء دستگاه های بزرگ بسته بندی می باشد و دارای میز کار بزرگتری است برای پرس درب بسته بندی های بزرگ به کار می رود.
از این دستگاه برای پرس بسته های کوچکتر نیز می توان استفاده کرد، حتی چند بسته را در کنار هم زیر دستگاه قرار داده و سرعت تولید را بالا برد.
انواع فیلم هایی که با این دستگاه می توان دوخت زد شامل سلفون، ترسبافون، متالایز، لمینت و فویل آلومینیومی می شود .
اگر مایل به خرید و تهیه این دستگاه می باشید می توانید قیمت دستگاه پرس پلاستیک پدالی یک متری را به روز و دقیق از کارشناسان فروش سوال نمایید، راهنمایی های لازم برای انتخاب و خرید دستگاه را می توانید به صورت تلفنی دریافت کنید.مشخصات فروش دستگاه دوخت نایلون پدالی 1 متری

نحوه کارکردن با دستگاه پدالی

دستگاه های دوخت پلاستیک پدالی در انواع مختلف از دستگاه های تقریبا ارزانی می باشند که کار کردن با آن ها نیز آسان است.
کاربری دستگاه دوخت پدالی نیاز به آموزش و مهارت ندارد.
برای کار با دستگاه پدالی دوخت لازم است دستگاه به برق گذاشته تا روشن شود، سپس بسته بندی های مورد نظر بر روی فک دستگاه قرار داده شده و کاملا لبه ها روی هم تنظیم گردد.
در این هنگام باید پدال دستگاه با پا فشرده شود تا اهرم یا فک بالایی دستگاه بر روی بسته بندی فرود آمده و فشار وارد کند.
به همین سادگی پس از چند ثانیه پرس بسته بندی انجام می شود و می توان اهرم را بلند کرد و بسته بندی را برداشت.
برحسب نوع جنس فیلم بسته بندی درجه حرارت  دستگاه  یا مدت زمان دوخت را نیز می توان تنظیم نمود.
عرض و نوع دوخت زده شده بر روی بسته بندی بر حسب مدل دستگاه دوخت پدالی متفاوت است.

نحوه کارکردن با دستگاه پدالی

طول عمر دستگاه دوخت پدالی

انواع دستگاه دوخت پدالی از جنس بدنه های مختلف چدنی، آلومینیومی یا دیگر فلزات ساخته شده اند.
اما این دستگاه ها در تمامی انواع ضد خوردگی بوده و دیر فرسوده می شوند، فک های دستگاه ها معمولا از جنس تفلون و پارچه نسوز تولید می شوند .
بدنه اصلی دستگاه های دوخت پدالی دارای استحکام بالا و مقاوم بوده و طول عمر بالایی دارد، فقط برخی از اجزای دستگاه مانند فک های تفلونی و المنت دستگاه پس از مدتی کارکرد استهلاک دارند و باید تعویض و تعمیر شوند.
اما به طور کلی می توان گفت دستگاه دوخت پدالی جز دستگاه هایی می باشد که خرید آن به صرفه بوده و با توجه به قیمت مناسبی که دارد کارکرد آن بالا می باشد.
از این رو این دستگاه قدیمی همواره در تولید و کارگاه ها برای بسته بندی استفاده می شده است و دستگاه های اتوماتیک نتوانسته اند جای آن را بگیرند.

طول عمر دستگاه دوخت پدالی

انواع دستگاه پرس پلاستیک پدالی

دستگاه پرس پلاستیک پدالی در انواع مختلفی تولید و عرضه می گردد که از جمله آن ها می توان به دستگاه پدالی المنتی ساده ، دستگاه پدالی برنجی ، آلومینیومی ، چدنی و پنوماتیک اشاره نمود.
عملکرد تمامی انواع دستگاه های پرس پدالی حرارتی بوده و از طریق ذوب کردن دو لبه بسته بندی را به یکدیگر می چسبانند.
اما نوع فیلمی که هر کدام از دستگاه ها قادر به دوخت آن می باشد و طول و عرض دوخت در آن ها متفاوت است.
قدرت و توان دستگاه های پدالی در مدل های مختلف نیز با هم یکسان نمی باشد.
مثلا دستگاه های دوخت پدالی پنوماتیک توسط پمپ بادی فشار بیشتری برای دوخت آن ها تامین می شود و با المنت های کوره ای که دارند میزان حرارت بیشتری نیز تولید می کنند در نتیجه برای دوخت نایلون های کلفت از آن ها استفاده می گردد.

انواع دستگاه پرس پلاستیک پدالی

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
گروه صنعتی رودیا
راه های ارتباطی:
مسئول فروش: سعید نقدیان فیروزی
شماره موبایل: 09120140859

مطلب پیشنهادی

فروش دستگاه دوخت و برش پلاستیک پدالی همراه قطعات

فروش دستگاه دوخت و برش پلاستیک پدالی به همراه قطعات در فروشگاه آنلاین ما در …