صادرات ماشین آلات
خانه / دستگاه دوخت / دستگاه دوخت دستی / انواع دستگاه دوخت و برش دستی ارزان قیمت

انواع دستگاه دوخت و برش دستی ارزان قیمت

انواع دستگاه دوخت و برش دستی

انواع دستگاه دوخت و برش دستی ارزان قیمت در مدل های مختلف کیفیت و مزایایی عالی تولید و توانسته با کارآیی بالا نیاز هر مکان را  جهت برش و بسته بندی پاکت های گوناگون برآورد سازد.

عملکرد دستگاه دوخت و برش دستی پلاستیک چگونه است

دستگاه های برش و دوخت پلاستیک در انواع مختلفی تولید شده اند که هر کدام از آن ها دارای عملکرد های مختلفی می باشند.
دستگاه های برش دستی  و دوخت پلاستیک دستی کارایی آن ها کاملا به صورت دستی می باشد و نیاز به یک اپراتور برای هدایت این دستگاه ها دارد.
دستگاه دوخت و برش دستی پلاستیک دارای اندازه نسبتا کوچک می باشند.
این دستگاه ها سرعت پایین تری نسبت به دستگاه های بزرگ صنعتی دارند اما به دلیل اندازه کوچک تری که نسبت به آن دستگاه ها دارند می توانند در محیط های کوچک تر جای بگیرند.
دستگاه های برش و دوخت دستی یک دسته بر روی این دستگاه موجود می باشد که با فشردن آن دسته دستگاه به صورت یک قیچی بسته شده و با فشاری که بر پلاستیک وارد می سازد باعث چسبیده شدن دو پلاستیک قرار گرفته شده بر روی هم دیگر می شود.

دستگاه دوخت و برش دستی پلاستیک

انواع دستگاه برش پلاستیک

دستگاه های برش پلاستیک در انواع مختلف ساخته شده و در بازار عرضه می شوند این دستگاه ها در بعضی از موارد علاوه بر برش پلاستیک ها توانایی دوخت آن ها به یک دیگر و ساخت پاکت و یا بسته بندی های پلاستیکی را دارند.
این دستگاه ها در مدل های اتوماتیک و دستی می باشندکه عملکرد های متفاوتی دارند.
دستگاه های برش پلاستیک در مدل های پدالی، فراصوت، حرارتی، ریلی و مدل های دیگری تولید می شوند که هر کدام از این دستگاه ها بر اساس نوع نیاز مشتریان سفارش داده می شود.
دستگاه های برش پلاستیک از نظر کیفیت و حتی ابعاد هم می توانند تفاوت های بسیاری با یک دیگر داشته باشند.
این دستگاه ها در اندازه های کوچک تا اندازه های بزرگ تولید می شوند.
می توانید مدل های متنوع این دستگاه ها را در سایت فروش ما ببینید.

انواع دستگاه برش پلاستیک

کاربرد دستگاه دوخت و برش برای موادی غیر از پلاستیک

دستگاه های دوخت پلاستیک با عملکردی که دارند می تواند با سرعت بالایی به دوخت زدن و درست کردن پاکت های بسته بندی پلاستیکی بپردازند این دستگاه ها کاربرد های زیادی در فروشگاه ها و حتی کارخانه ها و کارگاه ها دارند.
کاربرد دستگاه دوخت و برش برای موادی غیر از پلاستیک امکان پذیر می باشد و می توانند ورقه های آلومینیومی بسیار نازک مانند بسته های چیپس و پفک را برش و دوخت بزند دستگاه های برش را می توان برای پارچه ها و یا گونی های برنج هم استفاده نمود.
عملکرد سریع این دستگاه ها توانسته است سرعت بسته بندی و برش پلاستیک را بسیار بالا تر ببرد.
دستگاه های دوخت پلاستیک دارای مدل های زیادی می باشند که می توانید با مراجعه به سایت فروش ما نمونه های این دستگاه ها را ببینید و مناسب ترین دستگاه برای کار خود را انتخاب نموده و کار خود را با آن انجام دهید.

قیمت دستگاه دوخت پلاستیک دستی و پدالی اصفهان

دستگاه های دوخت پلاستیک دستی و پدالی توسط پدالی طرز کارکردشان با یک دیگر فرق می کند و دستگاه های دستی توسط اهرمی که روی دستگاه است و با فشردن آن کار دوخت پلاستیک را انجام می دهد.
اما دستگاه های دوخت پلاستیک پدالی باید با فشردن پدالی که در زیر دستگاه می باشد این کار را انجام می دهد.
قیمت این دستگاه ها متفاوت بوده و هر چه اندازه دستگاه بزرگتر باشد و دستگاه بتواند در زمان کمتری دوخت بیشتری انجام دهد دارای قیمت بالاتری خواهد بود. قیمت دستگاه دوخت پلاستیک اصفهان بر اساس کیفیت و مزایایی که دستگاه دارد تعیین می شود.
برای اطلاع از قیمت دستگاه های دوخت پلاستیک دستی و پدالی در اصفهان و هر شهر دیگری که ساکن می باشید و می خواهید خرید خود را انجام دهید می توانید لیست قیمت دستگاه ها را در سایت ما رویت نمایید.

قیمت دستگاه دوخت پلاستیک دستی و پدالی اصفهان

مشخصات دستگاه دوخت و برش گونی دستی

دستگاه دوخت و برش گونی می تواند پارچه های گونی را به اندازه ای که می خواهید برش داده و در همان صورتی که می خواهید آن را دوخت بزندو به گونی مورد نظر شما تبدیل نماید.
مشخصات دستگاه دوخت و برش گونی دستی در مدل های مختلفی که این دستگاه دارد متفاوت می باشد این دستگاه ها معمولا در اندازه های مختلفی تولید می شوند تا بتوانند کارایی بیشتری برای هر مکانی داشته باشند.
دستگاه های برش و دوخت گونی را در کارخانه ها برای ساخت گونی های بسته بندی استفاده می تمایند که برای کار با دستگاه های دستی برش گونی نیاز به یک نیروی ساده می باشد.
برای دانستن نکته ها و شخصات این دستگاه برش می توانید با شماره هایی که ما برای ارتباط با شما در سایت قرار داده ایم تماس بگیرید و از فروشندگان ما سوالات خود را بپرسید.

دستگاه دوخت و برش گونی دستی

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
گروه صنعتی رودیا
راه های ارتباطی:
مسئول فروش: سعید نقدیان فیروزی
شماره موبایل: 09120140859

مطلب پیشنهادی

فروش دستگاه دوخت دستی رومیزی | ارزان قیمت

فروش دستگاه دوخت دستی رومیزی | ارزان قیمت

فروش دستگاه دوخت دستی رومیزی در ابعاد کوچک کارکرده بسیار ساده مناسب برای کسب کار …