صادرات ماشین آلات
خانه / دستگاه سورتینگ / ساخت دستگاه سورتینگ مرکبات مانند پرتقال

ساخت دستگاه سورتینگ مرکبات مانند پرتقال

پرتقال، نارنگی که در حجم وسیعی در شمال کشور مان من جمله استان مازندران در حال کشت و بهره برداری هستند، نیاز بسیاری از سردخانه داران یا باغداران به شمار می آید. قیمت تمام شده برای فروش با توجه به حجم کاری متفاوت است.

فضای مورد نیاز برای سورتینگ مرکبات

دستگاه سورتینگ مرکبات اگر به صورت چند محصولی و همزمان بخواهد صورت گیرد، بیش از 2000 متر سوله نیاز دارد.

اما اگر می خواهید به صورت تک محصولی و به نوبت این کار را انجام دهید، کافی است که انواع دستگاه یک خط سورتر را خریداری کرده و برای انواع مرکبات که میوه های زیر می شوند، به کار ببرید:

  • کیوی
  • پرتقال
  • سیب درختی
  • خیار
  • نارنگی
  • نارنج

البته لازم است که بیان شود تعداد میوه جات آنقدر زیاد هستند که نمی توان تمامی آن ها را در این خبر آورد و یا به آن ها اشاره نمود.

البته برای دستگاه سورتینگ خیار با کیوی قطعا تفاوت هایی وجود دارد، اما مسئله اصلی نحوه کار است که برای تمامی محصولات به صورت یکسان عمل می کند.

دستگاه سورتینگ پرتقال

نحوه کار دستگاه سورتینگ میوه

وقتی میوه تمیز شده و پاک شده را به دستگاه می دهید، به راحتی مشاهده می نمایید که دستگاه تمامی میوه جات را بر اساس وزن تقسیم بندی می کند.

تقسیم بندی وزنی یکی از راه حل های قدیمی در سورت میوه است و راه حل های جدید تر، سورتینگ توسط لیزر یا اپتیک است که به راحتی تشخیص سایز و رنگ میوه را می دهد.

در این تقسیم بندی می بینید که دستگاه سورتینگ مرکبات محصولات را با سرعت بالا و به دقت بسیار زیاد جداسازی می نماید و هر کدام را که نیاز است به تفکیک در بخش خودش قرار خواهد داد.

 

دستگاه سورتینگ میوه

دستگاه سورتینگ خیار

ساخت دستگاه سورتینگ خیار امروزه اغلب در شهرهای شمالی کشورمان درحال بهره برداری می باشد، این دستگاه مورد نیاز صاحبان سردخانه یا باغداران محسوب می شود.

قیمت این دستگاه با توجه به حجم و ظرفیت کاری متفاوت خواهد بود.

این دستگاه را می توان برای سورتینگ میوه ها با درجات گوناگون به کار برد، به گونه ای که می توان آن را علاوه بر خیار برای انواع مرکبات دیگر از جمله: پرتغال، سیب، کیوی، نارنگی، سیب به کار گرفت.

باید اشاره کرد اگرچه بکارگیری این دستگاه برای خیار نسبت به مرکبات دیگر دارای تفاوت هایی می باشد، اما از نظر نحوه و فرایند کاری برای تمام مرکبات یکسان خواهد بود.

 دستگاه سورتینگ خیار

آشنایی با دستگاه سورتینگ خیار سبز

این دستگاه که به صورت دوار و مشبکی است، اگر به صورت چند محصولی و همزمان بخواهد به کار گرفته شود، نیاز به 2000 متر سوله دارد اما در صورتی که بخواهد به صورت تکی کار کند خرید انواع دستگاه یک خط سورتر کافی خواهد بود، این دستگاه با کیفیت را می توان جهت سورتینگ انواع مرکبات از جمله به کار گرفت:

. پرتغال

. سیب

. کیوی

. نارنگی

دستگاه سورتینگ

 

دستگاه سایزبندی و شستشوی خیار

به طور کلی یک خط سورتینگ خیار نیاز به 30 متر طول دارد، در امر سایزبندی و شستشو کوتاه ترین فاصله انتقال و همچنین بالاترین راندمان و اتوماسیون هدف مورد نظر می باشد،

امر شستشوی خیار توسط دستگاه های ما شامل 2 مرحله می باشد:

  1. قرار گرفتن خیارها در حوضچه و برخورد پوسته آن ها با یکدیگر سبب می شود خیارها تا حدودی تمیز شوند.
  2. در بخش بعدی شستشوی خیار توسط فرچه صورت می گیرد که سبب می شود بدون کوچکترین آسیبی به پوست خیار، آن را به طور کامل تمیز و ضدعفونی کرد.

شاید تا به حال براق بودن پوست میوه ها توجه شما را جلب کرده باشد، در این روش که به آن واکسینگ گفته می شود توسط فرچه بر روی پوست میوه روغن پارافین مالیده می شود و سبب براق شدن آن می گردد.

آخرین مرحله قبل از بسته بندی خیار، سایزبندی محصول می باشد که این امر با دو دستگاه بسته بندی حجمی و وزنی(توزین دار) صورت می گیرد. روش وزنی به جهت اینکه راحت تر می توان محصولات با وزن های متفاوت را از هم جدا کرد دارای دقت و کارایی بالاتری نسبت به روش حجمی می باشد.

دستگاه سایز بندی و شستشوی خیار

فروش دستگاه سورت کشمش با کیفیت فوق العاده

به طور کلی طبقه بندی و جداسازی کشمش توسط این دستگاه سرعت و دقت بالایی دارد. حداکثر دقت این دستگاه با بالاترین کیفیت، حدود 99% خواهد بود.

دستگاه ما که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است به صورت کالر سورتر است و دارای انواع تک کانال تا پنج کاناله است، و قیمت آن 100 میلیون تومان می باشد و قابلیت سورت کردن 7 تن کشمش در روز را داراست و علاوه بر کشمش می توان برای محصولات دیگر نظیر: حبوبات، پسته، خشکبار و انواع بذر و غلات به کار برد.

فروش این دستگاه هم به صورت حضوری و هم به صورت اینترنتی صورت می گیرد.

دستگاه سورت کشمش

انواع دستگاه میوه خشک کن خانگی و صنعتی

از آن جهت که میوه ها پیش از بسته بندی نیاز به خشک شدن دارند، به منظور خشک کردن می توان از دو دستکاه خشک کن خانگی و صنعتی بهره برد.

خشک کن های صنعتی و خانگی سینی دار به گونه ای طراحی شده که هوایی که از طریق فن تولید می شود گرم کرده و با دمیدن این هوای گرم، سبب خشک شدن میوه ها می شود.

باید توجه داشت ظرفیت و تعداد سینی های خشک کن های صنعتی به مراتب بیشتر از خشک کن های خانگی می باشد.

از آنجا که ساخت این دستگاه کار ساده ای نیست و با توجه به نوسان نرخ ارز توصیه ما به شما این است که این دستگاه را با توجه به نوع نیاز خود، حتما هر چه سریع تر تهیه نمایید.

دستگاه میوه خشک کن خانگی و صنعتی

معرفی و خرید اینترنتی دستگاه میوه خشک کن

از آن جا که قیمت دستگاه های میوه خشک کن به تعداد سینی ها و همچنین به عواملی همچون؛

. ابعاد دستگاه

. صنعتی یا خانگی بودن دستگاه

. میزان ورودی و خروجی دستگاه

. نوع سوخت مورد استفاده دستگاه (گازوئیل یا گاز شهری)

. برند سازنده دستگاه

بستگی دارد، در نتیجه قیمت دستگاه متفاوت خواهد بود، این دستگاه ها که تولید داخلی می باشند به دو صورت خانگی و صنعتی وجود دارند و قیمتی ما بین 5 تا 90 میلیون تومان را دارا می باشند، شما می توانید با مراجعه به سایت گروه صنعتی رودیا به نشانی iranmachineha.ir جهت آشنایی بیشتر و خرید این دستگاه های قدرتمند و با کارایی بسیار بالا، اقدام نمایید.

دستگاه میوه خشک کن

ماشین بسته بندی برای میوه خشک

یکی از مهم ترین صنایع که برای انجام آن حتما باید از دستگاه های تخصصی بهره برد صنعت بسته بندی می باشد.

بهترین دستگاه برای بسته بندی میوه های خشک دستگاه های توزین دار یا وزنی می باشند.

این دستگاه ها در سه  غالب 1، 2 و 4 توزین می باشند.

دستگاه 1 و 2 توزین به ترتیب با استفاده از 1 و 2 لودسل وزن کشی می کنند حال آنکه دستگاه 4 توزین از 4 لودسل جهت وزن کشی بهره می برد، از این جهت که هر چه تعداد توزین بیشتر باشد راندمان و سرعت دستگاه بالاتر است، طبیعتا دستگاه 4 توزین راندمان بالاتری نسبت به 1 و 2 توزین دارد و توصیه ما به شما این است که با توجه به نزدیکی قیمت این دستگاه ها به یکدیگر، دستگاه 4 توزین را تهیه نمایید.

دستگاه بسته بندی چهار توزین برای بسته بندی فوق العاده است و کاربرد بسیار زیادی می تواند برای کسی که از آن استفاده می کند داشته باشد.

اگر مسئله قیمت برای در خرید ماشین آلات مهم است، کافی است که به دستگاه بسته بندی دو توزین رجوع کنید.ماشین بسته بندی میوه خشک

پذیرش سفارش بسته بندی جهت کار در منزل

دستگاه بسته بندی خانگی رواج کمتری نسبت به دستگاه بسته بندی صنعتی دارد اما با توجه به اینکه سبب کارآفرینی در خانه خواهد شد، خرید این دستگاه توصیه می شود.

بسته بندی خانگی بیشتر برای خشکبار، ادویه جات و داروهای گیاهی کاربرد دارد.

اما باید توجه داشت که بسته بندی در منزل نسبت به بسته بندی صنعتی سرعت و حجم کمتری دارد اما با توجه به اینکه دستگاه بسته بندی خانگی به مراتب قیمت کمتری از دستگاه های صنعتی دارد، خرید این دستگاه برای افرادی که سرمایه کمتری دارند توصیه می شود.

باید توجه داشت که در کنار دستگاه بسته بندی خانگی، دستگاه خشک کننده و سورتینگ هم لازم است.

سفارش بسته بندی در منزل

خرید دستگاه بسته بندی حبوبات جهت شغل در منزل

با توجه به اینکه در کشورهای صنعتی از جمله کشور چین، بسیاری از بسته بندی ها در منزل صورت می گیرد، شما می توانید با خرید دستگاه ساده خانگی(رومیزی) و یا دستگاه دو توزین که دارای ابعاد 260*150*170 می باشد و سرعت و حجم بالا و صدای بسیار کمی دارد، و دارای دو نوع اتوماتیک و غیراتوماتیک است، جهت بسته بندی انواع حبوبات وخشکبار در منزل اقدام نمایید،

اما باید توجه داشت بسته بندی حبوبات در منزل باید به گونه ای باشد که کیفیت محصول حفظ شود.

با تهیه دستگاه دو توزین در منزل، می توان با استفاده از ولتاژ برق شهری 15 الی 40 بسته حبوبات در دقیقه تولید کرد.

دستگاه بسته بندی حبوبات جهت کار در منزل

بازار گرم خرید میوه خشک

آجیل را می توان میوه خشک نامید که با استفاده از دستگاه خشک کن رطوبت آن گرفته شده و به بازار عرضه می شود.

امروزه میوه خشک از این جهت که دارای ماندگاری بالا می باشد و از فساد میوه جلوگیری می کند، بازار گرمی دارد.

خشک کردن میوه علاوه بر محافظت از میوه، حجم و وزن آن را نیز کاهش می دهد و حمل و نقل محصول را تسهیل می بخشد،  و از این جهت که برخی از میوه ها فصلی هستند با استفاده از عمل خشک کردن می توان در فصولی که نایاب و یا کمیاب می شوند، از خشک شده آن بهره برد.

تمام این عوامل دست به دست هم داده و نیاز بازار به میوه های خشک را بالا برده است.

خرید میوه خشک

انواع موجود ماشین آلات بسته بندی

انواع دستگاه های بسته بندی موجود شامل:

. دستگاه بسته بندی توزین دار(وزنی) 1، 2 و 4 توزین، شامل اتوماتیک، نیمه اتوماتیک و غیر اتوماتیک

. دستگاه بسته بندی حجمی

. دستگاه بسته بندی دوخت ریلی عمودی

. دستگاه دوخت ریلی بسته بندی فویل آلمینیوم

. دستگاه بسته بندی سورتینگ برنج خانگی

 ماشین آلات بسته بندی

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
گروه صنعتی رودیا
راه های ارتباطی:
مسئول فروش: سعید نقدیان فیروزی
شماره موبایل: 09120140859

مطلب پیشنهادی

دستگاه سورتینگ گندم

دستگاه سورتینگ گندم با ظرفیت بالا

  دستگاه سورتینگ گندم با ظرفیت بالا از نیاز های ضروری صنعت گندم بوده که …