صادرات ماشین آلات
خانه / دستگاه بوجاری / تولید دستگاه بوجاری عدس در نمونه های مختلف

تولید دستگاه بوجاری عدس در نمونه های مختلف

دستگاه بوجاری عدس

دستگاه بوجاری عدس در نمونه های مختلف صنعتی خانگی با توان مصرفی کم ظرفیت متفاوت ضریب بوجاری بسیار بالا تولید شده و این دستگاه را می توان از مهمترین ماشین آلات خط تصفیه حبوبات غلات خشکبار نام برد.

معرفی مشخصات دستگاه بوجاری عدس

دستگاه بوجاری به دستگاهی گفته می شود که می تواند ضایعاتی مانند سنگ ریزه ها، خاک و هر گونه ضایعاتی غیر از محصول اصلی را جدا و پاک سازی کند.
معمولا محصولات کشاورزی بعد از برداشت آن ها از زمین های کشاورزی دارای خاک و سنگ و حتی علف های هرز می باشند که باید قبل از بسته بندی و فروش آن ها را جدا کرد.
عدس یکی از محصولات کشاورزی می باشد که بعد از کشت آن این محصول را توسط دستگاه بوجاری عدس تمیز کرده و هر ضایعاتی که به همراه عدس ها باشد را از آن جدا می کند تا بتوان عدس ها را به صورت کاملا خالص و با کیفیت بالاتری به بازار عرضه کرد.
دستگاه بوجاری عدس دارای انواع مختلفی بوده که می تواند توسط روش های مختلفی عمل پاک سازی را به راحتی انجام دهد.
دستگاه بوجاری عدس باعث شده است تا این محصول با کیفیت بسیار بالا تری روانه بازار شود و در قیمت فروش عدس ها تاثیر گذار بوده است.

دستگاه بوجاری

قیمت دستگاه بوجاری عدس و حبوبات

دستگاه بوجاری عدس برای بالا بردن کیفیت عدس و حبوبات دیگر یک دستگاه بسیار مورد نیاز برای کشاورزان و کارگاه های بسته بندی حبوبات می باشد.
دستگاه بوجاری عدس از طریق باد زن که باعث می شود خاک و پوسته ها از آن جدا شود و یا به روش الک کردن می تواند ضایعاتی که نباید در بین عدس ها بمانند را جدا می کنند.
قیمت دستگاه بوجاری عدس و حبوبات بر اساس کیفیت و عملکرد دستگاه متفاوت می باشد.
هر چه دستگاه دارای ابعاد و کیفیت بیشتری باشد می تواند کار خود را با کیفیت بسیار بیشتری انجام دهد اما توجه داشته باشید که بزرگی و کیفیت بالای دستگاه در بیشتر شدن قیمت دستگا تاثیر می گذارد.
برای اینکه درباره قیمت دستگاه بوجاری عدس وحبوبات دیگر اطلاعات دقیقی دریافت کنید می توانید به سایت ما مراجعه کرده و با تماس با شماره های درج شده در سایت و صحبت با مشاوران فروش که اطلاعات کاملی در اختیار آن ها برای کمک به شما قرار داده ایم اطلاعات کامل راجع به دستگاه و قیمت ها را دریافت کنید.

دستگاه بوجاری عدس و حبوبات

چه دستگاهی در کنار دستگاه بوجاری عدس لازم است؟

برای تمیزکردن محصولات کشاورزی همچون عدس و دیگر حبوبات از دستگاه های مخصوصی برای این کار استفاده می شود تا بتوان تمامی اضافات مانند علف های هرز یا سنگ و خاک را از بین عدس ها جداسازی کرد.
برای انجام این کار و پاک سازی عدس ها از دستگاهی به اسم دستگاه بوجاری عدس استفاده می شود.
این دستگاه می تواند ضایعات را پاک کند اما عمل شستشوی آن ها و انتقال عدس ها به دستگاه توسط دستگاه های دیگری به اسم دستگاه شستشو و دستگاه بالا بر استفاده می شود.
برای جدا کردن دانه های عدس سالم از خراب و کرم خورده از دستگاهی به اسم دستگاه سورتینگ استفاده می کنند.
اگر تولید کننده ای می خواهد کار خود را با کیفیت بسیار بالایی انجام دهد و محصولات خود را با کیفیت بالاتری به بازار عرضه کند علاوه بر دستگاه بوجاری عدس نیاز به دستگاه هایی که نام برده شد دارد.

دستگاهی در کنار دستگاه بوجاری عدس

میزان مصرف انرژی دستگاه بوجاری عدس

دستگاه بوجاری عدس دارای مدل های مختلفی می باشد که این مدل ها از نظر توان مصرفی و ظرفیت با یک دیگر متفاوت می باشند.
دستگاه های بوجاری دارای میزان مصرف انرژی تقریبا بالایی می باشند اما می توان با انتخاب دستگاهی کوچک تر میزان مصرف انرژی دستگاه را کمتر کرد.
دستگاه بوجاری عدس در بازار مدل های مختلفی داشته که مشتریان می توانند با در نظر گرفتن نیازی که به این دستگاه دارند آن را انتخاب کرده و خریداری کنند.
در سایت های معرفی محصولات مراکز پخش دستگاه های بوجاری میزان مصرف انرژی دستگاه ها مشخص می باشد و می توانید با مطالعه مشخصات اطلاعات دقیق را دریافت کنید.
برای انتخاب بهترین دستگاه بوجاری عدس که دارای کیفیت بالا و میزان مصرف انرژی کمتری است می توانید با کارشناسان فروش ما درباره خرید دستگاه خود مشورت نمایید.
آن ها به شما برای خرید دستگاهی که کیفیت بالا داشته باشد و قیمت کمتری دارد کمک خواهند کرد.

دستگاه بوجاری عدس

دستگاه بوجاری عدس در چند نوع تولید میشود؟

دستگاه های بوجاری بسیار مختلف می باشند و استفاده از آن ها بر اساس نیاز و محصولی خواهد بود که می خواهند بوجاری کردن آن را انجام دهند.
دستگاه بوجاری عدس همانند دیگر دستگاه ها دارای انواع مختلفی خواهد بود و این دستگاه به روش های مختلفی به بوجاری کردن هر میزان عدس بر اساس ظرفیت دستگاه می پردازد.
یکی از مدل های تولید شده ی دستگاه بوجاری عدس مدلی است که توسط یک فن باد بزن ضایعات سبکی مثل خاک و برگ ها را از بین عدس ها از بین می برد.
مدل دوم تولید شده این دستگاه دستگاه بوجاری توسط آب است که با ماندن عدس ها بر زیر آب و آمدن ضایعات بر روی آن می توان آن ها را از هر گونه اضافاتی پاک و تمیز کرد.
دستگاه های بوجاری تولید شده در مدل های مختلف نمونه های آن ها در سایت ما موجود می باشد و شما می توانید با مراجعه به سایت تمامی مدل های دستگاه ها را به راحتی ببینید.

دستگاه بوجاری عدس

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
گروه صنعتی رودیا
راه های ارتباطی:
مسئول فروش: سعید نقدیان فیروزی
شماره موبایل: 09120140859

مطلب پیشنهادی

ساخت دستگاه بوجاری گراویتی با تجهیزات مدرن

دستگاه بوجاری گراویتی با تجهیزات مدرن و مواد اولیه مرغوب زیر نظر باتجربه ترین طراحان …