صادرات ماشین آلات
خانه / دستگاه سورتینگ / دستگاه سورتینگ حبوبات / فروش دستگاه سورتینگ لیزری ضایعات حبوبات

فروش دستگاه سورتینگ لیزری ضایعات حبوبات

فروش دستگاه سورتنگ لیزری ضایعات حبوبات در گروه تولیدی ما هم به صورت حضوری و هم به صورت اینترنتی انجام می شود. دستگاه سورتینگ لیزری ضایعات حبوبات به منظور جدا کردن هر انچه به غیر از دانه های سالم حبوبات هست به کار می رود. این دستگاه می تواند در عین حال کار طبقه بندی محصولات را نیز انجام دهد.

دستگاه سورتینگ حبوبات

 

مزایای دستگاه سورتینگ لیزری ضایعات حبوبات

بعضی از تولید کنندگان می خواهند محصولات خود را از نظر اندازه و سایز درجه بندی کنند و هر کدام را با قیمت متفاوتی به فروش برسانند. دستگاه سورتینگ لیزری ضایعات حبوبات قابلیت طبقه بندی و درجه بندی دانه های حبوبات را از نظر: اندازه، شکل، رنگ، ساختار را دارد.

دستگاه سورتنگ لیزری ضایعات حبوبات جدا کردن ضایعات حبوبات از جمله دانه های سوراخ دار و آفت زده و دانه های با رنگ غیر طبیعی را با استفاده از لیزر چشمی و تکنولوژی جدید به آسانی و به سرعت انجام میدهد.

دستگاه سورتینگ لیزری

اساس کار دستگاه چیست؟

یکی از راه های افزایش تولیدات و عرضه ی محصولات به بازار، استفاده از ماشین آلات صنعتی پیشرفته به جای استفاده از روش های سنتی است. در واقع برای افزایش رضایت مشتریان باید از دستگاه هایی استفاده کرد که هم سرعت انجام فرایند های تولید را افزایش دهند و هم دقت بالایی در انجام آن داشته باشند. دوربین های به کار رفته در دستگاه سورتینگ حبوبات این کار را به بهترین نحو انجام می دهند.

با تنظیمات دستگاه سورتینگ لیزری ضایعات حبوبات می توان انواع حبوبات مثل: نخود، لوبیا، عدس، ماش و باقلا را با درصد خطای نزدیک به صفر سورت کرد.

در بعضی از خطوط تولید کارخانه های بسته بندی حبوبات لازم است حجم زیادی از محصولات هر بار از یک مرحله عبور کنند که این امر باعث طولانی شدن و کاهش کیفیت کار می شود.بد نیست بدانید که دستگاه سورتینگ لیزری ضایعات حبوبات تنها پس از سورت کردن دانه های حبوبات، آن ها را آماده ی مرحله ی بعدی یعنی  بسته بندی می کند.

دستگاه سورتینگ لیزری ضایعات

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
گروه صنعتی رودیا
راه های ارتباطی:
مسئول فروش: سعید نقدیان فیروزی
شماره موبایل: 09120140859

مطلب پیشنهادی

قیمت دستگاه سورتینگ حبوبات مانند نخود لوبیا

قیمت دستگاه سورتینگ حبوبات مانند نخود لوبیا چند است؟ آیا این ماشین آلات می تواند …