صادرات ماشین آلات
خانه / اتو پرس / خرید اتو پرس بسته بندی با قیمت پایین

خرید اتو پرس بسته بندی با قیمت پایین

خرید  اتو پرس بسته بندی

اتو پرس بسته بندی با استفاده از فشار و حرارت بسته بندی های پلاستیکی و نایلونی را به راحتی پلمپ می کند و خریداران می توان با قیمت های پایین مناسب ترین دستگاه برای بسته بندی وسایل مختلف و مواد غذایی را تهیه کنند.

اتو پرس بسته بندی چیست؟

اتو پرس بسته بندی نام دیگر دستگاه های دوخت پلاستیک می باشد که از آن جایی که با سیستم گرمایی عمل پرس پلاستیک را انجام می دهند دارای عملکردی شبیه اتو می باشند.
دستگاه های دوخت پلاستیک مانند اتو  که از کفی تفلون یا سرامیکی تولید شده است دارای فک هایی می باشد که با انتقال گرما به آن داغ می شوند و با ذوب شدن دو لبه بسته بندی درهم آمیخته شده و به یکدیگر می چسبند.
دستگاه اتو پرس بسته بندی به وسیله نیروی برق کار می کند و دارای تایمر تنظیم درجه حرارت و زمان پرس می باشد، با توجه به نوع و ضخامت نایلون بسته بندی این درجه تنظیم می گردد.
برای کار با این دستگاه فقط کافی است دستگاه را روشن نموده و پس از گرم شدن بسته بندی را در زیر دستگاه تنظیم نموده و با قرار دادن اهرم دستگاه بر روی بسته بندی و کمی فشار در عرض چند ثانیه شاهد پرس با کیفیت و کامل بسته بندی باشید.

کیفیت انواع دستگاه پرس بسته بندی خانگی دستی

دستگاه پرس بسته بندی خانگی که در ابعاد کوچکی از 15 تا 100 سانتیمتری تولید می شود دستگاه های کوچکی است که به راحتی قابل حمل بوده و در فضاهای کوچک نیز می توان از آن استفاده نمود.
دستگاه پرس دستی پلاستیک با وجود کوچک بودن و سادگی دارای کیفیت عملکرد خوبی بوده و بسته بندی ها را در ظرف مدت کوتاهی کاملا پرس می نماید به طوری که بسته کاملا آب بندی شده و از ورود هوا و آلودگی به داخل آن جلوگیری می شود.
دستگاه پرس پلاستیک دستی در عین ارزان بودن طول عمر بالایی نیز داشته و در صورت استفاده مناسب از دستگاه چندین سال بدون خرابی و نیاز به تعمیر باقی می ماند.
انواع بسته بندی نایلون و سلفون را می توان با دستگاه پرس دستی به خوبی پلمپ نمود، دستگاه دارای تایمری برای تنظیم درجه حرارت مناسب می باشد و با توجه به جنس پلاستیک دوخت هر بسته 2 تا 4 ثانیه زمان می برد.

کیفیت انواع دستگاه پرس بسته بندی خانگی دستی

 

فروش و ساخت دستگاه دوخت پلاستیک خانگی ارزان

شرکت های داخلی با استفاده از ابزار و قطعات استاندارد و با کیفیت اقدام به ساخت دستگاه دوخت پلاستیک خانگی می نمایند و این دستگاه ها را با قیمت ارزان به نمایندگی ها در سراسر کشور عرضه می دارند .

اگر به دنبال تهیه و خرید دستگاه دوخت پلاستیک ارزان می باشید می توانید از دستگاه های موجود در فروشگاه آنلاین ما دیدن نمایید.
در سایت فروش ما انواع دستگاه های دوخت پلاستیک دستی و صنعتی عرضه می گردند که به طور مستقیم از شرکت سازنده ارائه شده اند.
دستگاه های عرضه شده در مدل های متنوع و در ابعاد گوناگونی می باشند .دستگاه های دوخت پلاستیک پدالی یکی از انواع دستگاه های ارزان با کارایی بالا می باشند.
جزئیات کامل دستگاه ها در کنار عکس آن ها توضیح داده شده و با توجه به حجم تولید و نیاز کاری خود می توانید بهترین دستگاه را با کمک نظر کارشناسان ما سفارش داده و خریداری نمایید.

فروش و ساخت دستگاه دوخت پلاستیک خانگی ارزان

 

تعمیر مشکلات روتین دستگاه دوخت پلاستیک

امروزه اکثر محصولات در بازار به صورت بسته بندی به فروش می رسد و صنعت بسته بندی پیشرفت چشمگیری داشته است، بنابراین استفاده از دستگاه های بسته بندی و دوخت پلاستیک نیز به افزایش می باشد.
تمامی دستگاه های دوخت پلاستیک پس از کمی کارکرد دچار فرسودگی شده و حتما نیاز به سرویس پیدا می کنند.
تعمیر دستگاه دوخت پلاستیک باید توسط تعمیرگاه ها و تکنیسین های مجاز صورت گیرد.
یکی از مشکلات روتین که اغلب دستگاه های دوخت پلاستیک با آن مواجه می شوند سوختن المنت دستگاه می باشد که در این صورت المنت باید تعویض شود.
تعویض المنت دستگاه کار ساده ای است و در با در اختیار داشتن ابزار لازم می توان به سادگی آن را انجام داد.
المنت جدید را نیز می توان از شرکت های سازنده و عرضه کننده دستگاه ها با توجه به مدل دستگاه دوخت درخواست و خریداری نمود.

تعمیر مشکلات روتین دستگاه دوخت پلاستیک

پرس پلاستیک با اتو چگونه امکان پذیر است؟

دستگاه های دوخت پلاستیک با استفاده از حرارت و گرما به دوخت بسته های پلاستیکی می پردازند، از این رو شاید بتوان از انواع اتو برای پرس و بسته بندی پلاستیک استفاده نمود.
به منظور پرس پلاستیک با اتو می توان اتو را در روی درجه معینی قرار داد تا گرم شود سپس با توجه به عرض دوختی که مایلیم زده شود سطحی از اتو را به مدت چند ثانیه بر روی لبه های بسته بندی فشار داده تا با گرمای آن به یکدیگر بچسبند.
از اتوی موهای باریک که دارای فک های حرارتی می باشند نیز می توان برای دوخت پلاستیک استفاده کرد.
البته استفاده از اتو برای پرس بسته بندی پلاستیک اصلا جای دستگاه های دوخت پلاستیک را نمی گیرد و نمی توان با همان کیفیت بسته ها پرس کرد.
همچنین سرعت عمل پرس با اتو بسیار پایین می باشد و تمیزی کار در دوخت پلاستیک با دستگاه ها نمی باشد.

خرید و فروش انواع دستگاه پرس پلاستیک دست دوم

دستگاه های دوخت پلاستیک که برای بسته بندی وسایل و محصولات مختلف استفاده می شود در انواع دستی و اتومات می باشند به موارد مصرف بسته بندی خانگی و صنعتی می رسند.
دستگاه های دوخت پلاستیک صنعتی نسبت به دستگاه های دوخت دستی گران تر بوده و برای خرید آن ها سرمایه بیشتری لازم است.
در این مواقع برای کمتر کردن هزینه و خرید دستگاه های ارزان تر می توان به سراغ خرید دستگاه پرس پلاستیک دست دوم رفت.
خرید و فروش انواع دستگاه پرس پلاستیک دست دوم توسط کارشناسان مخصوص این دستگاه ها در سایت اینترنتی که به فروش دستگاه های نو می پردازند نیز انجام می شود.
کارشناسان فروش ما دستگاه های دست دوم شما را با بهترین قیمت خریداری می نمایند.
همچنین دستگاه های دوخت پلاستیک دست دوم سالم و تمیز برای فروش در سایت موجود می باشند که با قیمت مناسبی در اختیار خریداران قرار می گیرند.

دستگاه پرس پلاستیک دست دوم

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
گروه صنعتی رودیا
راه های ارتباطی:
مسئول فروش: سعید نقدیان فیروزی
شماره موبایل: 09120140859