صادرات ماشین آلات
خانه / دستگاه بوجاری / قیمت انواع دستگاه بوجاری صنعتی در بازار ایران

قیمت انواع دستگاه بوجاری صنعتی در بازار ایران

دستگاه بوجاری دستگاه بوجاری صنعتی در بازار ایران با توجه به ظرفیت های متفاوت قیمت های مختلفی را به خود اختصاص داده و این دستگاه برای بوجاری گندم حبوبات خشکبار غلات مناسب و توسط فن ویبره و سرند عمل جداسازی را با دقت بالای انجام می دهد.

دستگاه بوجاری صنعتی چیست؟

در کشاورزی و بعد از برداشت هر محصولی مقداری سنگ و خاک و حتی علف های هرز در بین محصول برداشت شده می ماند و کشاورزان یا افرادی که قصد فروش این محصول را دارند باید محصول خود را از هر گونه ضایعاتی جدا کرده و بعد از آن روانه بازار کنند.
در قدیم جدا کردن پوسته و علف های هرز و همچنین خاک از بین محصولات به صورت دستی انجام می شد.
در دنیای امروز و با پیشرفتی که صنعت داشته است متخصصان توانسته اند دستگاه هایی تولید کنند که بتواند به کارها را آسان تر کرده و دقت بیشتری در انجام کار ها باشد.
برای جدا کردن ضایعات و علف های هرز از دستگاهی به نام دستگاه بوجاری صنعتی استفاده می کنند که این دستگاه می تواند با قابلیتی که دارد به راحتی تمام اضافات را از بین محصولات جدا کند.
دستگاه های بوجاری که در بازار موجود می باشند دارای انواع مختلفی بوده که کارایی های متنوع این دستگاه ها باعث شده است تا بتوان از آن ها استفاده های زیادی در کارخانه ها و قسمت های بسته بندی کرد.

دستگاه بوجاری صنعتی چیست؟

قیمت دستگاه بوجاری صنعتی برای گندم و خشکبار

دستگاه های بوجاری مناسب برای محصولاتی همچون گندم و خشکبار ها می باشد که می تواند بعد از کشت این محصولات پوسته برگ و یا هر اضافات دیگری را از بین این محصولات جدا کنند و محصولی خالص را روانه بازار کنند.
در زمان های گذشته جدا کردن پوشال های گندم به صورت دستی و بسیار سخت انجام می شده است.
قیمت دستگاه بوجاری صنعتی برای محصولات گندم و خشکبار بستگی به مدل دستگاه خواهد داشت.
این دستگاه های بوجاری صنعتی دارای ظرفیت های متفاوت بوده که هر دستگاه می تواند مقدار معینی از گندم یا هر نوع خوشکباری را بوجاری و تمیز کند.
افرادی که نیازمند خرید دستگاه بوجاری می باشند می توانند قیمت دستگاه بوجاری صنعتی در مدل های مختلف را از طریق لیست قیمت دستگاه های صنعتی ما که در سایت موجود می باشد ببینند و حتی می توانند سفارش خود را به صورت آنلاین انجام دهند.

قیمت دستگاه بوجاری صنعتی

فروش انواع دستگاه بوجاری همه کاره

دستگاه های بوجاری می توانند در مدل های مختلفی که دارند کار های متفاوتی از پاک سازی محصولات انجام دهند.
بعضی از دستگاه های بوجاری توانایی شستن و خشک کردن محصول از خاک و گل را دارند و این دستگاه ها در ظرفیت های مختلفی روانه بازار می شوند.
فروش انواع دستگاه بوجاری همه کاره توسط شرکت های مختلف ساخت و یا فروش دستگاه های صنعتی انجام می شود.
دستگاه ها از نظر کارکرد با یکدیگر متفاوت بوده و در مدل های مختلفی دسته بندی می شوند.
فروش دستگاه بوجاری در هر مدلی که بخواهید به صورت آنلاین و حضوری انجام خواهد شد.
برای خرید آنلاین دستگاه بوجاری در کیفیت بالا می توانید خرید خود را از ما با اطمینان کامل از سالم بودن دستگاه انجام دهید و یا حتی می توانید با حضور در فروشگاه و دیدن دستگاه از نزدیک خرید خود را با مشورت و کمک کارشناسان فروش انجام دهید.

فروش انواع دستگاه بوجاری

عمر دستگاه های بوجاری چقدر است؟

دستگاه های بوجاری برای جدا کردن محصول شما از پوسته ها و یا آشغال هایی می باشد که در هنگام برداشت محصول از مزرعه با محصولات مخلوط شده اند.
دستگاه بوجاری به دو روش این عمل پاک کردن محصول را انجام می دهد که این روش ها یا به وسیله باد پوسته و خاک را جدا خواهد کرد و یا به وسیله الک کردن محصول این کار را انجام می دهد.
البته برای استفاده از هر کدام از دو مدلی که برایتان نام بردیم نیاز به یک دستگاه مجزا برای این کار می باشد.
بسیاری از خریداران در هنگام خرید به دنبال دستگاهی با کیفیت می باشند که دارای طول عمر بالایی باشد و به راحتی دچار آسیب دیدگی و یا فرسودگی نشود.
اولین نکته ای که باید راجع به طول عمر دستگاه بوجاری بدانید این است که علاوه بر مدل و کیفیت دستگاه نوع استفاده شما از دستگاه و میزان استفاده ای که شما از یک دستگاه بوجاری دارید بسیار در میزان طول عمر دستگاه بوجاری تاثیر می گذارد.

دستگاه بوجاری

نحوه صحیح استفاده از دستگاه بوجاری صنعتی

دستگاه بوجاری صنعتی جزء دستگاه های بسیار مهم در بحث بسته بندی محصولات کشاورزی مانند گندم و جو می باشد.
توسط این دستگاه و قابلیت بسیار خوبی که دستگاه های بوجاری در پاک کردن محصولات دارند توانسته اند محصولات کشاورزی را بسیار با کیفیت بالاتری و عاری از هر گونه ضایعاتی مانند سنگ و خاک به بازار عرضه کنند.
کار با دستگاه های بوجاری سخت نمی باشد و نیاز به آموزش خاصی نیست.
اما فردی که می خواهد با این دستگاه کار کند و یا به اصطلاح اپراتور این دستگاه باید اطلاعات کاملی در باره آن نوع از دستگاه بوجاری که قرار است راه اندازی شود داشته باشد.
برای دیدن طرز کار با هر نوع دستگاه بوجاری می توانید فیلم های آموزشی را از طریق سایت آپارات ببینید.
نمونه های مختلف دستگاه بوجاری صنعتی درسایت فروش انواع دستگاه های صنعتی ما موجود می باشد و می توانید برای دانستن طرز کار این دستگاه ها با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

دستگاه بوجاری

مشخصات و قیمت خرید دستگاه بوجاری گندم صنعتی

دستگاه بوجاری گندم از بهترین و مهم ترین دستگاه های پاک کننده و بوجاری گندم در کارخانه باشد.
وجود دستگاه بوجاری برای کشاورزان و یا کارخانه داران بسیار حائز اهمیت بوده زیرا دقت این دستگاه برای پاک سازی محصولات بسیار بالا می باشد.
قیمت خرید دستگاه بوجاری گندم در مدل های صنعتی و مختلف آن متفاوت می باشد.
مشخصات دستگاه های مختلف بوجاری گندم در مدل هایی که این دستگاه دارد با یک دیگر متفاوت می باشد.
این دستگاه بوجاری با دقت بالا و در صد خطای تقریبا کمی به وسیله فن و ی سرند کردن گندم ها کار خود را انجام می دهد.
قیمت دستگاه بوجاری گندم بر اساس مدل و ظرفیت دستگاه کاملا متفاوت بوده و در لیست قیمت دستگاههای سایت قیمت آن درج شده است که می توانید با مراجعه به سایت قیمت دقیق دستگاهی که قصد خرید آن را دارید ببینید و ازانواع دستگاه های بوجاری اطلاعات کسب کنید.

دستگاه بوجاری گندم صنعتی

لیست قیمت دستگاه بوجاری حبوبات اتوماتیک

آیا اسم بوجاری و یا دستگاه بوجاری را شنیده اید؟
بوجاری کردن به عملی می گویند که بعد از برداشت محصولات کشاورزی بر روی محصولات برای پاک کردن آن ها از ضایعاتی مانند پوسته اضافه گیاهان و یا خاک و سنگ انجام می شود.
در کار خانه ها برای بوجاری کردن حبوبات از دستگاه مخصوص بوجاری استفاده می کنند.
این دستگاه ها مدل های مختلفی دارند.
به دلیل داشتن مدل های مختلفی که دستگاه بوجاری حبوبات در بازار دارد این دستگاه دارای قیمت های مختلفی می باشد.
لیست قیمت دستگاه بوجاری حبوبات در مدل های اتوماتیک این دستگاه در سایت های فروش دستگاه های صنعتی موجود می باشد و می توانید با مراجعه به سایت های فروش قیمت تک تک دستگاه های بوجاری حبوبات و دیگر محصولات را دریافت کنید.
شما می توانید برای اطلاع دقیق تر راجع به مشخصات و همچنین قیمت دستگاه های بوجاری با کارشناسان ما در سایت در تماس باشید.

دستگاه بوجاری حبوبات اتوماتیک

کیفیت و قیمت دستگاه بوجاری حبوبات خانگی

دستگاه های مختلفی که برای بوجاری انواع محصولات تولید و در بازار عرضه می شوند.
دارای مدل ها و ظرفیت های مختلفی بوده که هر کدام بر طبق ظرفیت و مدلی که دارد عملکرد متفاوتی خواهد داشت.
به عنوان مثال دستگاه های صنعتی و دستگاه های خانگی بوجاری حبوبات.
قیمت دستگاه بوجاری حبوبات خانگی با دستگاه های دیگر فرق می کند.
دستگاه های خانگی بوجاری حبوبات دارای ابعاد کوچکی هستند که به دلیل ابعادشان ظرفیت کمتری برای بوجاری کردن حبوبات نسبت به دستگاه های صنعتی می باشند.
این دستگاه ها سرعت و کیفیت نسبتا خوبی دارند که مناسب برای شغل های کوچک خانگی و یا کارگاه های کوچک بوجاری حبوبات هستند که میزان بوجاری کمی در روز دارند.
برای دیدن مشخصات و قیمت دستگاه های بوجاری حبوبات خانگی در مدل های مختلف می توانید به سایت ما مراجعه نموده و با کارشناسان ما درباره مشخصات این دستگاه ها در ارتباط باشید.

دستگاه بوجاری حبوبات خانگی

قیمت روز دستگاه بوجاری گندم با ظرفیت یک تن

دستگاه بوجاری  گندم دارای ظرفیت های مختلفی می باشد که ظرفیت دستگاه های بوجاری خانگی با دستگاه های بوجاری صنعتی کاملا متفاوت می باشد. قیمت روز دستگاه بوجاری گندم با ظرفیت یک تن متناسب با عمکلرد و کیفیت دستگاه می باشد و اگر ظرفیت دستگاه ها بیشتر یا کمتر باشد در قیمت دستگاه تاثیر گذار خواهد بود.
معمولا قیمت دستگاه های بوجاری گندم که دارای ظرفیت بالایی می باشد بالا تر از دستگاه های بوجاری با ظرفیت پایین می باشند.
دستگاه های بوجاری خانگی معمولا دارای ظرفیت بسیار کمتری از دستگاه های صنعتی می باشند.
برای دریافت اطلاعات راجع به دستگاه های بوجاری گندم در ظرفیت های مختلف می توانید با ما تماس بگیرید و یا نمونه دستگاه های بوجاری را از طریق سایت دیده و مشخصات دستگاه ها را درون سایت ببینید و قیمت به روز دستگاه را از کارشناسان فروش دریافت نمایید.

دستگاه بوجاری گندم با ظرفیت یک تن

دستگاه بوجاری نخود چگونه است؟

دستگاه بوجاری نخود دو مدل دستگاه برای جدا کردن پوسته های نخود و خاک و سنگ از این محصول را دارد.
این دستگاه می تواند به وسیله ی سرند کردن خاک ها و سنگ ریزه ها آن ها را جدا کرده و به وسیله فن تولید کننده باد می تواند پوسته های نخود و یا برگ های سبک را از بین نخود ها به بیرون پرت کند.
نمونه هایی از دستگاه های بوجاری نخود به صورت فیلم و عکس در سایت ما موجود است که با دیدن این فیلم و عکس ها می توانید طرز کار دستگاه ها را ببینیند و با مشخصات و عملکرد دستگاه آشنا شوید.
برای خرید بهترین کیفیت از دستگاه بوجاری نخود می توانید با مشاوران فروشی که به صورت شبانه روزی حاضر به پاسخگویی سوالات شما می باشند صحبت کرده و از آن ها برای خرید دستگاه مناسب کار خود و قیمت مناسب ترین دستگاه کمک بگیرید آن ها به شما کمک می کنند تا با کیفیت ترین دستگاه با قیمت مناسبی خریداری کنید.

دستگاه بوجاری نخود

نکات خرید دستگاه بوجاری دست دوم

دستگاه های بوجاری به صورت نو و کار نکرده و همین طور به صورت دست دوم و کار کرده در بازار و سایت های فروش موجود می باشند.
افرادی که توانایی خرید دستگاه نو را دانرند می توانند با اطمینان خرید خود را انجام دهند.
اما افرادی که قصد خرید دستگاه بوجاری دست دوم  را دارند باید به نکاتی قبل از خرید دستگاه توجه نمایند.
قبل از خرید دستگاه دست دوم بوجاری ابتدا به تمامی مشخصاتی که مد نظرتان می باشد توجه نمایید تا با مشخصا ت دستگاه مقایرت نداشته باشند.
دستگاه بوجاری دست دوم باید کاملا از لحاظ فنی سالم بوده و کار خود را به خوبی انجام دهد.
در هنگام خرید به بدنه دستگاه توجه نمایید تا دچار زنگ زدگی و یا خوردگی نشده باشد.
برای خرید دستگاه دست دوم بوجاری با کیفیت و قیمت بسیار مناسب می توانید خرید خود را از طریق سایت فروش انجام دهید و برای اطمینان کامل از سالم بودن دستگاه با کارشناسان در ارتباط باشید.

دستگاه بوجاری دست دوم

تعمیر دستگاه بوجاری حبوبات دست دوم

بعضی از خریداران دستگاه های بوجاری که به بوجاری کردن انواع حبوبات می پردازند.
به دلیل هزینه کمتری که می خواهند برای دستگاه بوجاری پرداخت کنند از دستگاه بوجاری حبوبات دست دوم برای خط بوجاری خود استفاده می کنند.
دستگاه های دست دوم بوجاری حبوبات گاهی اوقات به دلیل کار کردی که قبلا داشته اند دچار نقص هایی شده اند که می توان آن ها را برطرف کرد و دوباره مانند سابق از این دستگاه ها استفاده کرده و کارایی دقیقا مانند قبل از این دستگاه بوجاری دید.
برای تعمیر دستگاه های بوجاری دست دوم نیاز به تعمیر کاران خبره و کاربلدی می باشند که علم دستگاه بوجاری را دارند و یک فرد معمولی نمی تواند به تعمیر این دستگاه بپردازد.
معمولا در اکثر سایت های فروش دستگاه های بوجاری تعمیر کارانی برای کمک و تعمیر کردن دستگاه های دست دوم بوجاری وجود دارند و با تماس با آن ها می توانید مشکل دستگاه را حل نمایید.

دستگاه بوجاری حبوبات دست دوم

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
گروه صنعتی رودیا
راه های ارتباطی:
مسئول فروش: سعید نقدیان فیروزی
شماره موبایل: 09120140859

مطلب پیشنهادی

ساخت دستگاه بوجاری گراویتی با تجهیزات مدرن

دستگاه بوجاری گراویتی با تجهیزات مدرن و مواد اولیه مرغوب زیر نظر باتجربه ترین طراحان …