ایران ماشین ها
خانه / دستگاه سورتینگ / نمایندگی فروش دستگاه سورتینگ برنج خانگی

نمایندگی فروش دستگاه سورتینگ برنج خانگی

 

دستگاه سورتینگ برنج به دستگاهی گویند که توسط چشمی یا اپتیک محصول را ذره به ذره با سرعت بالا مورد بررسی قرار می دهد و تمامی ابعاد، اندازه و خرابی ها را جدا می نماید. از این نمایندگی فروش در سطح خانگی ارائه می گردد.

دستگاه کالر سورتینگ چیست؟

به دستگاهی که توسط دوربین های بسیار قوی که فراتر از دید انسان، با سرعت نور می تواند کار سورت انواع محصولات مختلف از سایز ارزن تا گردو و پسته را به راحتی می تواند انجام دهد، دستگاه سورتر کالر گویند.

معنی کالر رنگ است. یعنی این دستگاه با توجه به قدرت آنالیز بالایی که دارد، می تواند به راحتی کار تشخیص انواع رنگ را به صورتی که حتی دید انسانی توانایی تشخیص آن را ندارد داشته باشد.

امروزه متخصصین بسیاری در این حوزه ها فعالیت دارند که می توان به شرکت های خارجی ترکیه ای، چینی و آلمانی اشاره داشت.

نمونه ای کار دستگاه های آلمانی با برند آشنای بولر را برای تان قرار می دهیم تا از این طریق بتوانید نحوه کار این دستگاه را متوجه شوید.

دستگاه سورتینگ خانگی برنج

سورت برنج در کارگاه و مغازه

دستگاه سورت برنج خانگی یکی از مزیت هایی که دارد، توانایی سورت در هر ساعت به میزان 300 الی 400 کیلوگرم می باشد که این حجم از کار، برای یک مغازه یا حتی یک کارخانه برنج در کشور ما نیز خود امر بسیار بالایی به شمار می آید.

کار سورت از زمانی در کشور ما اوج گرفت که کارخانه جات دیدند با توجه به وجود برنج های وارداتی، نمی توانند به خوبی برنج خود را به بازار عرضه کنند و مشکلاتی از قبیل عدم استقبال مشتری مواجه می شوند.

بزرگان این بازار شروع به تجهیز کارخانه جات خود در این زمینه نمودند که امروزه شاهد ارائه محصول باکیفیت برنج سورت شده هستیم.

دستگاه سورتینگ خانگی را توصیه می کنیم به تمامی کارخانه جات برنج و همچنین کسانی که می خواهند یک دستگاه خریداری کنند و سپس از قبل آن درآمد بالایی را کسب نمایند.

دستگاه سورتینگ خانگی

مزایای دستگاه سورتینگ برنج خانگی نسبت به صنعتی

دستگاه های صنعتی که 5 کاناله نامیده می شوند، برای شرکت هایی خوب هستند که حداقل روزی 25 تن را می خواهند سورت نمایند.

البته بعضی محصولات مانند لیست زیر دستگاه حداقل 3 کاناله برای شان جواب می دهد:

  • انواع گیاهان دارویی مانند بهارنارج، بابونه، گل گاو زبان، سبزی خشک
  • انواع غلات مانند گندم، جو

دستگاه سورتینگ گیاهان دارویی خانگی داریم؟

همانطور که در بالا عرض کردیم، اگر می خواهید یک مقدار حداقل 1 الی 5 تن در روز را سورت شده از انواع گیاهان و سبزی خشک داشته باشید، حتما باید بدانید که دستگاه حداقل 3 کاناله که قیمتی امروزه نزدیک به 150 میلیون تومان دارا می باشد، باید تهیه نمایید.

البته مد نظر حتما دارید که احتمال افزایش قیمت دلار و تاثیر بسیار مستقیمی که بر روی قیمت این دستگاه دارد، بسیار زیاد می باشد.

به دلیل افزایش هر روزه قیمت دلار، هر روز قیمت ماشین آلات مختلف در تمامی صنایع افزایش پیدا می نماید.

بنابراین حتما مد نظر داشته باشید که خرید هر چه زودتر این دستگاه ها، بسیار به نفع شما می باشد تا اینکه بخواهید دست دست کنید و اقدامی انجام ندهید.

گیاهان دارویی سورتینگ

سود حاصل از دستگاه سورتینگ خانگی

یکی از سوال های مهمی که مشتریان از ما می پرسند این است که چه مقدار سود دهی از این دستگاه می توان داشت؟

در واقع امروزه یکی از کار هایی که دستگاه سورتینگ برنج برای مشتریان انجام می دهد، سورت به صورت مزدی است که هر کیلوگرمی متفاوت می باشد.

در نقاط مختلف شمال کشور نیاز به دستگاه برای سورت برنج وجود دارد.

اگر شما توانایی سرمایه گذاری اولیه را دارا باشید، به دلیل اینکه این دستگاه بسیار عالی کار می کند و توانایی سورت با کمترین ضایعات را برای شما به همراه خواهد داشت، به این دلیل می توانید به بهترین وجه ممکن از کارایی آن بهره مند شوید.

فیلم دستگاه سورتینگ برنج خانگی

نشان دادن انواع فیلم های دستگاه های مختلف قطعا در دید مشتری تاثیر بسیار بیشتر خواهد گذاشت تا اینکه ما بارها بخواهیم طرز کار و روش استفاده از این دستگاه را خدمت شما توضیح بدهیم.

کار با یک دستگاه سورتینگ بسیار راحت است، اما نیاز به فکر و سعی و خطا دارد تا کسی که از آن استفاده می نماید بتواند بر دستگاه مسلط شود و بهترین استفاده از آن را ببرد.

تفاوت دستگاه سورتینگ میوه با برنج

ماشین آلات سورت میوه با برنج بسیار متفاوت هستند. به هیچ عنوان تصور نکنید که دستگاه های لیزری که برای سورت میوه ساخته می شوند، توانایی سورت برنج یا انواع غلات و حبوبات را دارا می باشند.

طرز کار این دستگاه ها کاملا با یکدیگر متفاوت است و هر کدام در واقع می تواند مدل خاصی از محصولات را سورت نماید.

سورت میوه

سازنده اول دستگاه های سورتینگ

سازنده اصلی دستگاه سورتینگ برنج کشور چین است که نمایندگی اکثریت کشور های برجسته دنیا را من جمله آلمان و آمریکا را در اختیار دارد.

علم و فناوری این دستگاه ها در آغاز از کشور آمریکا نشات گرفته است، اما با وجود نیروی کار ارزان تر در چین، کارخانه جات آمریکایی خود را به چین انتقال داده و با هزینه نزدیک به یک سوم آنچه در آمریکا قرار بود تجهیزات تولید شوند، امروزه این امر در چین صورت می گیرد.

بخش های مهم دستگاه سورتینگ خانگی دوربین و اجکتور آن است.

دوربین که از CCD می آید، قابلیت تشخیص رنگ ها را به دستگاه می دهد و این دستگاه می تواند با هر تغییر رنگی در محصول، با توجه به نیاز مشتری، آن را از محصول اصلی جدا نماید.

امروزه ساخت یک دستگاه سورتینگ کار ساده ای نیست و کمتر مهندسینی توانسته اند در این زمینه موفق شوند.

دستگاه سورتینگ مینی

نمایندگی فروش دستگاه سورتینگ برنج

شرکت ها و افراد مطرحی که در این زمینه فعالیت داشته اند، بعد از برج 2 سال 97 با توجه به تغییر در شرایط ارزی کشور، دیگر قادر به واردات دستگاه به صورت کلی نیستند.

همین امر باعث شده است که تنها کسانی بتوانند در زمینه سورتینگ فعالیت داشته باشند که قادر به ساخت دستگاه در داخل کشور باشند.

در واقع ما نیز به دلایل بالا نمایندگی شرکت های مختلف را نداریم.

توانایی ما در ارائه دستگاه ساخته شده در داخل کشور با وارات تجهیزات درجه یک و اصلی در کشور های مختلف سازنده دستگاه های سورتینگ است.

دستگاه سورتینگ برنج ایرانی

این دستگاه ها علاوه بر برنج به راحتی محصولات مشابه را مانند حبوبات نیز سورت می نمایند.

 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
گروه صنعتی رودیا
راه های ارتباطی:
مسئول فروش: سعید نقدیان فیروزی
شماره موبایل: 09120140859

مطلب پیشنهادی

پرتقال دستگاه سورتینگ

شرکت سازنده دستگاه سورتینگ میوه پرتقال

پرتقال جزو مرکبات است. بزرگان این حوزه که روزانه حداقل 2 تا 10 تن فروش …