صادرات ماشین آلات
خانه / دستگاه سورتینگ / نمایندگی فروش دستگاه سورتینگ برنج خانگی

نمایندگی فروش دستگاه سورتینگ برنج خانگی

دستگاه سورتینگ برنج به دستگاهی گویند که توسط چشمی یا اپتیک محصول را ذره به ذره با سرعت بالا مورد بررسی قرار می دهد و تمامی ابعاد، اندازه و خرابی ها را جدا می نماید. از این نمایندگی فروش در سطح خانگی ارائه می گردد.

سورتینگ برنج یعنی چه؟

برنج یکی از مهمترین محصولاتی ست که در ایران به کشت آن اهمیت زیادی داده می شود. چرا که از جمله غلاتی ست که در سبد مصرفی اغلب افراد قرار داشته و مورد استفاده می باشد. این محصول در زمین های کشاورزی با شرایط ویژه تولید و برای عرضه با بازار برداشت می شود.

یکی از مهمترین اقداماتی که پس از برداشت برنج صورت گرفته تا شرایط بهتری برای فروش در بازار فراهم شود, سورتنینگ است. این اقدام سبب می شود برنج به صورت تفکیک شده درآمده و پس از آن درجه بندی خواهد شد.

معمولا معیارهای زیر برای سورتنیگ برنج مورد توجه می باشد:

 • اندازه دانه ها
 • نوع
 • کیفیت
 • رنگ

با آنکه در گذشته سورتینگ برنج به روش های سنتی و توسط افراد متخصص انجام می شده است, اما امروزه دستگاه های مخصوص در دسترس می باشد این دستگاه ها با بهره گیری از دانش روز طراحی و تولید شده اند و می توان شاهد دقت و سرعت بسیار خوب در سورت کردن برنج بود.

دستگاه سورتینگ برنج چیست

دستگاه کالر سورتینگ چیست؟

به دستگاهی که توسط دوربین های بسیار قوی که فراتر از دید انسان، با سرعت نور می تواند کار سورت انواع محصولات مختلف از سایز ارزن تا گردو و پسته را به راحتی می تواند انجام دهد، دستگاه سورتر کالر گویند.

معنی کالر رنگ است. یعنی این دستگاه با توجه به قدرت آنالیز بالایی که دارد، می تواند به راحتی کار تشخیص انواع رنگ را به صورتی که حتی دید انسانی توانایی تشخیص آن را ندارد داشته باشد.

امروزه متخصصین بسیاری در این حوزه ها فعالیت دارند که می توان به شرکت های خارجی ترکیه ای، چینی و آلمانی اشاره داشت.

نمونه ای کار دستگاه های آلمانی با برند آشنای بولر را برای تان قرار می دهیم تا از این طریق بتوانید نحوه کار این دستگاه را متوجه شوید.

دستگاه سورتینگ خانگی برنج

سورت برنج در کارگاه و مغازه

دستگاه سورت برنج خانگی یکی از مزیت هایی که دارد، توانایی سورت در هر ساعت به میزان 300 الی 400 کیلوگرم می باشد که این حجم از کار، برای یک مغازه یا حتی یک کارخانه برنج در کشور ما نیز خود امر بسیار بالایی به شمار می آید.

کار سورت از زمانی در کشور ما اوج گرفت که کارخانه جات دیدند با توجه به وجود برنج های وارداتی، نمی توانند به خوبی برنج خود را به بازار عرضه کنند و مشکلاتی از قبیل عدم استقبال مشتری مواجه می شوند.

بزرگان این بازار شروع به تجهیز کارخانه جات خود در این زمینه نمودند که امروزه شاهد ارائه محصول باکیفیت برنج سورت شده هستیم.

دستگاه سورتینگ خانگی را توصیه می کنیم به تمامی کارخانه جات برنج و همچنین کسانی که می خواهند یک دستگاه خریداری کنند و سپس از قبل آن درآمد بالایی را کسب نمایند.

دستگاه سورتینگ خانگی

مزایای دستگاه سورتینگ برنج خانگی نسبت به صنعتی

دستگاه های صنعتی که 5 کاناله نامیده می شوند، برای شرکت هایی خوب هستند که حداقل روزی 25 تن را می خواهند سورت نمایند.

البته بعضی محصولات مانند لیست زیر دستگاه حداقل 3 کاناله برای شان جواب می دهد:

 • انواع گیاهان دارویی مانند بهارنارج، بابونه، گل گاو زبان، سبزی خشک
 • انواع غلات مانند گندم، جو

کمباین برنج چگونه است؟

کمباین یکی از مهمترین دستگاه ها و ماشین آلاتی ست که در زمین های کشاوزی برای برداشت برنج مورد استفاده می باشد. این دستگاه ها به گونه ای طراحی شده اند که بتوان شالی ها را با کمترین تلفات و بالاترین کیفیت برداشت نمود.

در ایران نیز کاربرد انواع دستگاه کمباین در اندازه ها و ظرفیت های متفاوت مورد استفاده بوده و شرکت ها با در نظر گرفتن نیاز خود آنها را تهیه می کنند.

برخی از برندهای محبوب و شناخته شده دستگاه کمباین در ایران عبارتند از

 • دستگاه کمباین چری
 • دستگاه کمباین اگری
 • دستگاه کمباین کاسپین
 • دستگاه کمباین زوملاین
 • دستگاه کمباین سینا
 • دستگاه کمباین سوزوکی

همانطور که مستحضرید از میام برندهای اعلام شده, برخی تولید شرکت های ایرانی بوده و برخی از جمله برندهای خارجی می باشند.

قیمت دستگاه های سورتینگ میوه

قیمت دستگاه تولید برنج

معمولا در مجموعه هایی که انواع برنج را به منظور فروش در بازار تولید و راهی بازار می کنند، نیازمند دستگاه هایی بوده که محصول را از شالی تا زمان عرضه به بازار آماده سازی کند.

این تولید کننده ها باید سرمایه گذاری خود را بر روی دستگاه های تولید برنج تخصصی متمرکز کرده تا محصول ارائه شده آنها با استقبال مطلوب همراه شود. لذا باید قیمت روز انواع دستگاه های تولید برنج را استعلام گرفته و براساس آن اقدام به تهیه بهترین نوع این دستگاه ها کنند.

با توجه به عرضه انواع دستگاه های تولید برنج در ایران توسط شرکت های مختلف، قیمت گذاری آنها متفاوت بوده و معمولا بهترین نوع آنها براساس عملکرد و میزان تولید انتخاب می شوند.

فروش دستگاه تولید برنج دانه بلند

صنعت بسته بندی

در دنیا یکی از مهمترین صنایع که به صورت پیشرفته و با بهره گیری از دستگاه های تخصصی فعالیت دارد، صنعت بسته بندی است. این صنعت برای تولیدات مختلف کاربرد داشته و امروزه در هر کارخانه ای و تولیدی می توان دستگاه های کوچک و بزرگ بسته بندی را دید.

با توجه به اینکه بسته بندی ها تاثیر زیادی در افزایش ماندگاری محصولات داشته، اغلب تولیدی ها سعی در ارائه بهترین تولیدات خود به صورت بسته بندی شده و استاندار می باشند.

لذا هر تولیدی و کارخانه ای با توجه به نوع محصول خود باید دستگاه های صنعتی بسته بندی را از مبتدی تا پیشرفته تهیه نموده و مورد استفاده قرار داد.

فراموش نشود به کمک یک بسته بندی خوب و استاندارد می توان به موارد زیر دست یافت:

 • صحت و سلامت محصول
 • افزایش میزان فروش
 • گسترش فعالیت تولید
 • ارائه تولیدات رقابتی
  دستگاه تی بگ هرمی
  بسته بندی نوین، تی بگ هرمی

انواع دستگاه بسته بندی

امروزه کارخانه های تولید کننده ای که انواع دستگاه بسته بندی را تولید می کنند، شاخصه های کیفیتی و عملکرد را به خوبی مد نظر خود قرار می دهند. این دستگاه ها براساس عملکرد و نوع استفاده انتخاب شده و برای استفاده در کارخانه ها تهیه می شوند.

یکی از انواع گروه بندی ها که در بازار ایران برای انواع دستگاه بسته بندی مد نظر است عبارتند از:

 • دستگاه بسته بندی صنعتی
 • دستگاه بسته بندی خانگی

همانطور که از نام آنها پیداست، مسلما ساختاری متفاوتی داشته و خریداران با در نظر گرفتن نوع فعالیت خود براساس صنعتی یا خانگی بودن انواع دستگاه بسته بندی را تهیه می کنند.دستگاه بسته بندی میوه خشک خانگی

دستگاه سورتینگ گیاهان دارویی خانگی داریم؟

همانطور که در بالا عرض کردیم، اگر می خواهید یک مقدار حداقل 1 الی 5 تن در روز را سورت شده از انواع گیاهان و سبزی خشک داشته باشید، حتما باید بدانید که دستگاه حداقل 3 کاناله که قیمتی امروزه نزدیک به 150 میلیون تومان دارا می باشد، باید تهیه نمایید.

البته مد نظر حتما دارید که احتمال افزایش قیمت دلار و تاثیر بسیار مستقیمی که بر روی قیمت این دستگاه دارد، بسیار زیاد می باشد.

به دلیل افزایش هر روزه قیمت دلار، هر روز قیمت ماشین آلات مختلف در تمامی صنایع افزایش پیدا می نماید.

بنابراین حتما مد نظر داشته باشید که خرید هر چه زودتر این دستگاه ها، بسیار به نفع شما می باشد تا اینکه بخواهید دست دست کنید و اقدامی انجام ندهید.

گیاهان دارویی سورتینگ

سود حاصل از دستگاه سورتینگ خانگی

یکی از سوال های مهمی که مشتریان از ما می پرسند این است که چه مقدار سود دهی از این دستگاه می توان داشت؟

در واقع امروزه یکی از کار هایی که دستگاه سورتینگ برنج برای مشتریان انجام می دهد، سورت به صورت مزدی است که هر کیلوگرمی متفاوت می باشد.

در نقاط مختلف شمال کشور نیاز به دستگاه برای سورت برنج وجود دارد.

اگر شما توانایی سرمایه گذاری اولیه را دارا باشید، به دلیل اینکه این دستگاه بسیار عالی کار می کند و توانایی سورت با کمترین ضایعات را برای شما به همراه خواهد داشت، به این دلیل می توانید به بهترین وجه ممکن از کارایی آن بهره مند شوید.
دستگاه سورتینگ برنج خانگی

انواع دستگاه سورتینگ

دستگاه سورتینگ نیز از دستگاه های مهم و پرکاربرد در دنیا امروز بشمار می رود. زیرا به کمک آن می توان محصولات زیادی را برای فروش آماده و به صورت بسته بندی شده ارائه داد.

همانطور که می دانید بسیاری از محصولات قبل از بسته بندی نیازمند سورت شدن می باشند. به همین دلیل دستگاه سورتینگ تخصصی تهیه شده و محصولی که مورد توجه بوده به کمک این دستگاه ها آماده خواهند شد.

در انواع دستگاه سورتینگ نیز می توان دسته بندی خانگی و صنعتی را داشت. این دستگاه ها علاوه بر ساختار از نظر قیمتی تفاوت های زیادی داشته و افراد براساس سرمایه گذاری و میزان تولید خود می توانند اقدام به خرید دستگاه سورتینگ کنند.

قیمت خرید دستگاه سورتینگ برنج
دستگاه سورتینگ برنج صنعتی

کار بسته بندی و سورت خشکبار در منزل

در راستای افزایس سرمایه گذاری و ایجاد مشاغل خانگی، امروزه افراد زیادی را می توان مشغول به کار بسته بندی و سورت خشکبار در منزل دید. این افراد با بهره گیری از خشکبار پر تقاضا در بازار بهترین اقدام را نموده و تولیدات بسیار خوبی را برای ارائه به بازار بسته بندی می کنند.

برای این منظور هم دستگاه سورتینگ و هم بسته بندی خانگی موجود بوده که افراد می توانند به صورت تخصصی و با سرعت بیشتر به این موضوع بپردازند. از این رو انواع خشکبار را تهیه نموده و به منظور بسته بندی و ارائه آنها اقدام می کنند.

خوشبختانه دستگاه هایی که به منظور سورت و بسته بندی خشکبار در بازار ایران وجود دارد، از بهترین گونه هایی ست که دارای عملکرد مطلوب و خوب می باشند. به این ترتیب می توان شاهد دقت بالا از سوی آنها بود.

نمونه بسته بندی خشکبار

کار بسته بندی حبوبات در خانه خوب است؟

یکی از کارهایی که امروزه به منظور کسب درآمد خانگی مد نظر بوده و می تواند افراد زیادی را به خود مشغول کند، بسته بندی حبوبات است. چرا که تقاضا برای حبوبات بسته بندی شده در ایران زیاد بوده و افرادی که این فعالیت را انجام داده بهترین ها را برای فروش ارائه می دهند.

اما مسلما عملکرد افراد در بسته بندی حبوبات بستگی به نوع دستگاهی داشته که از آن بهره می گیرند. زیرا برخی از دستگاه ها عملکرد خوبی داشته و می توان سرمایه گذاری بهتری بر روی آنها داشت. این دستگاه ها را می توان از مجموعه های تخصصی و معتبر تهیه نموده و در رابطه با موضوعات زیر از آنها مشاوره گرفت:

 • سرعت بسته بندی
 • نحوه عملکرد
 • برند تولید کننده
 • نوع محصولی که می توان با آنها بسته بندی نمود
 • میزان بازگشت سرمایه در بازه های مختلفدستگاه بسته بندی حبوبات خانگی

تفاوت دستگاه سورتینگ میوه با برنج

ماشین آلات سورت میوه با برنج بسیار متفاوت هستند. به هیچ عنوان تصور نکنید که دستگاه های لیزری که برای سورت میوه ساخته می شوند، توانایی سورت برنج یا انواع غلات و حبوبات را دارا می باشند.

طرز کار این دستگاه ها کاملا با یکدیگر متفاوت است و هر کدام در واقع می تواند مدل خاصی از محصولات را سورت نماید.

سورت میوه

سازنده اول دستگاه های سورتینگ

سازنده اصلی دستگاه سورتینگ برنج کشور چین است که نمایندگی اکثریت کشور های برجسته دنیا را من جمله آلمان و آمریکا را در اختیار دارد.

علم و فناوری این دستگاه ها در آغاز از کشور آمریکا نشات گرفته است، اما با وجود نیروی کار ارزان تر در چین، کارخانه جات آمریکایی خود را به چین انتقال داده و با هزینه نزدیک به یک سوم آنچه در آمریکا قرار بود تجهیزات تولید شوند، امروزه این امر در چین صورت می گیرد.

بخش های مهم دستگاه سورتینگ خانگی دوربین و اجکتور آن است.

دوربین که از CCD می آید، قابلیت تشخیص رنگ ها را به دستگاه می دهد و این دستگاه می تواند با هر تغییر رنگی در محصول، با توجه به نیاز مشتری، آن را از محصول اصلی جدا نماید.

امروزه ساخت یک دستگاه سورتینگ کار ساده ای نیست و کمتر مهندسینی توانسته اند در این زمینه موفق شوند.

دستگاه سورتینگ مینی

نمایندگی فروش دستگاه سورتینگ برنج

شرکت ها و افراد مطرحی که در این زمینه فعالیت داشته اند، بعد از برج 2 سال 97 با توجه به تغییر در شرایط ارزی کشور، دیگر قادر به واردات دستگاه به صورت کلی نیستند.

همین امر باعث شده است که تنها کسانی بتوانند در زمینه سورتینگ فعالیت داشته باشند که قادر به ساخت دستگاه در داخل کشور باشند.

در واقع ما نیز به دلایل بالا نمایندگی شرکت های مختلف را نداریم.

توانایی ما در ارائه دستگاه ساخته شده در داخل کشور با وارات تجهیزات درجه یک و اصلی در کشور های مختلف سازنده دستگاه های سورتینگ است.

دستگاه سورتینگ برنج ایرانی

این دستگاه ها علاوه بر برنج به راحتی محصولات مشابه را مانند حبوبات نیز سورت می نمایند.

قیمت دستگاه بسته بندی برنج تک توزین و دو توزین

همانطور که می دانید استفاده از دستگاه های بسته بندی برای اغلب محصولات خوراکی هم سرعت بیشتری را در اختیار افراد قرار داده و هم می توانند محصولی درجه یک تر را راهی بازار کنند.

دستگاه بسته بندی که برای برنج مورد استفاده قرار می گیرد، در تولیدی های ایرانی نقش مهمی دارند. این دستگاه ها براساس ساختار و نوع کاربرد در اندازه های متفاوت ارائه شده که سرمایه گذاران در انتخاب آنها می توانند عملکرد بهتری داشته باشند.

دستگاه های بسته بندی برنج که در ایران بیشتر مورد تقاضا بوده و افراد مختلف آنها را تهیه می کنند، تک توزین و دو توزین می باشند. از این رو قیمت آنها متفاوت بوده و باید در رابطه با آنها دقت نظر داشت.

البته برند تولید کننده و نیز امکانات دستگاه از جمله موضوعاتی ست که در قیمت آن تاثیر مطلوبی داشته و افراد براساس آن اقدام به خرید خواهند کرد.دستگاه بسته بندی برنج خانگی

قیمت دستگاه بسته بندی خشکبار یک کیلویی

دستگاه بسته بندی خشکبار با میزان خروجی متفاوت طراحی و تولید می شود. زیرا کاربرد آنها متفاوت بوده و هر مجموعه با توجه به نیازش آنها را تهیه می کند. از این رو وقتی یک مجموعه تصمیم به ارائه خشکبار در بسته بندی های یک کیلویی داشته باشند، باید دستگاهی که برای این منظور طراحی شده تهیه کند.

زیرا دستگاه هایی که قدرت و سرعت بسته بندی یک کیلویی خشکبار را دارند، طراحی خاصی داشته و می توان بیشترین استفاده را از آنها برد. به این ترتیب در انتخاب و خرید دستگاه بسته بندی خشکبار باید قیمت را از مجموعه های تخصصی و عرضه کننده در اختیار گرفته و برای سرمایه گذاری مد نظر قرار داد.

در بازار ایران دستگاه های بسته بندی خشکبار از قیمت 5 میلیون تومان آغاز شده و هر چقدر خدمات و کیفیت بالاتری داشته باشند، طبیعتا قیمت انها نیز بیشتر خواهد بود.دستگاه بسته بندی خشکبار خانگی

لیست قیمت تجهیزات بالابر خانگی

در بسیاری از خانه هایی که به صورت چند طبقه ساخته می شوند، آسانسور از مهمترین نیازها بشمار می رود. اما با توجه به اینکه نصب آسانسور نیازمند بهره گیری از فضای زیاد در خانه ها بوده و نیز هزینه زیادی برای راه اندازی آن پرداخت می شود، امروزه از دستگاه های بالابر تخصصی بهره گرفته می شود.

این دستگاه ها به گونه ای طراحی شده که می توان در تمامی خانه ها به سهولت نصب کرده و به کمک آنها از طبقات فوقانی خانه ها به خوبی بهره گرفت.

از مهمترین مزیت های بهره گیری از بالابر خانگی عبارتند از:

 • عدم نیاز به خرابی
 • نصب آسان و سریع
 • ایمنی بالا
 • نیازی به جوشکاری در محل نصب نیست
 • نصب در فضای کم

معمولا شرکت های عرضه کننده تجهیزات بالابر خانگی، دستگاه های خود را به صورت مشخص و با قیمت روز ارائه می دهند. از این رو لیست قیمت آنها را در اختیار مشتریان خود قرار داده و با آنها همکاری خواهند کرد.بالابر خانگی با کابین بالابر خانگی تبریز بالابر وینچی خانگی بالابر پله قیمت بالابر خانگی در مشهد Page navigation

دستگاه وکیوم و قیمت آن

یکی از ایده های نوین در زمینه بسته بندی محصولات مختلف مانند مواد غذایی، بسته بندی های وکیوم است. این دستگاه ها به روش کاملا علمی عمل کرده و می توان به کمک آن تمامی هوای درون بسته بندی را خارج و گاز بی اثر در آن تزریق نمود.

این کار می توان تاثیرات زیادی بر روی ماندگاری و حذف محصول داشته و شرکت هایی که از این روش بهره می گیرند، تولیداتی پر فروش را در بازار ارائه خواهند داد.

دستگاه وکیوم نیز همانند دیگر دستگاه های بسته بندی با اندازه ها و قیمت های متفاوت تولید شده و عملکرد بسیار خوبی را در کارخانه ها خواهد داشت.

در رابطه با خرید انواع دستگاه وکیوم مواد غذایی این نکته حائز اهمیت است که دارای بدنه استیل و قابل شستشو باشند. چرا که در دریافت مجوز بسته بندی اهمیت زیادی داشته و بهتر است در خرید این تولیدات از افراد متخصص مشاوره گرفت.

انواع ماشین آلات بسته بندی مواد غذایی

در عصر حاضر با توجه به پیشرفت صنعت در رابطه با تولید انواع مواد غذایی امروزه ماشین آلات تخصصی با عملکرد دقیق تولید شده اند. به این ترتیب تولیداتی در بازار عرضه شده که در اغلب فروشگاه ها و مراکز فروش موجود می باشند. از این رو خرید و استفاده این تولیدات از سوی مصرف کننده ها با استقبال بیشتری همراه خواهد بود.

ماشین آلات بسته بندی مواد غذایی در مدل ها و اندازه های متنوع تولید می شوند. در این صورت براساس نوع محصولات در خطوط تولید کارخانه ها مورد استفاده بوده و محصولات درجه یک راهی به دست مصرف کننده ها خواهد رسید.

برخی از انواع ماشین آلات بسته بندی مواد غذایی که به صورت تخصصی طراحی شده و در کارخانه ها مورد استفاده بوده عبارتند از:

 • ماشین آلات بسته بندی لبنیات
 • ماشین آلات بسته بندی مربا
 • ماشین آلات بسته بندی خشکبار
 • ماشین آلات بسته بندی کنسروجات
 • ماشین آلات بسته بندی نوشیدنی
 • ماشین آلات بسته بندی چای
 • ماشین آلات بسته بندی برنج
 • ماشین آلات بسته بندی حبوباتدستگاه بسته بندی خانگی

لیست قیمت دستگاه های کارتن سازی

راه اندازی مجموعه های تخصصی در زمینه تولید کارتن نیازمند بهره گیری از دستگاه هایی ست که برای این منظور تولید شده و می توان تولیدات بسیار خوبی را به کمک آنها ارائه داد.

قیمت دستگاه های کارتن سازی توسط شرکت های مختلف اعلام می شود. اما در اختیار داشتن لیست آنها در انتخاب خریداران تاثیر زیادی خواهد داشت. به این ترتیب خریداران لیست قیمت انواع دستگاه های کارتن سازی را از سایت های اینترنتی در اختیار گرفته و به منظور بهره گیری از آنها سفارشات خود را به شرکت های توزیع کننده مشخص می کنند.

دریافت لیست قیمت دستگاه کارتن سازی قدرت مقایسه و آنالیز را برای خریداران فراهم نموده و کارخانه هایی که این تولیدات تهیه می کنند، مدل های پیشرفته و تخصصی را به منظور سرمایه گذاری خوب انتخاب خواهند کرد.نمونه کارتن بسته بندی

بهترین دستگاه برای بسته بندی آجیل در منزل

دستگاه هایی که برای بسته بندی آجیل در منزل نیز مورد استفاده می باشد، بهترین عملکرد را داشته و افراد می توانند به صورت تخصصی از آنها بهره گیرند. از این رو عرضه کننده ها در مورد انواع دستگاه بسته بندی آجیل به مشتریان خود مشاوره داده و بهترین ها را ارائه می دهند.

بی شک بسته بندی آجیل نیازمند بررسی دقیق و تخصص داشته و افرادی که به صورت خانگی این موضوع را دنبال می کنند، محصولات خود را به صورت عمده برای فروش ارائه می دهند.

نمونه بسته بندی خشکبار

تفاوت بسته بندی شکلات صنعتی و خانگی

بسته بندی شکلات از فعالیت هایی ست که هم در ابعاد بزرگ و هم خانگی انجام می شود. این محصولات که در بازار با تقاضای زیادی همراه است، توسط مجموعه های مختلف بسته بندی شده و به بازار عرضه می شوند.

در هر دو صورت صنعتی و خانگی بهره گیری از دستگاه های بسته بندی تخصصی اهمیت زیادی داشته و باید بهترین نوع آنها بکار گرفته شود. اما مسلما بین دستگاه های بسته بندی شکلات خانگی و صنعتی تفاوت هایی وجود داشته که به برخی از آنها اشاره می شود:

 • حجم دستگاه
 • میزان خروجی آنها
 • کیفیت عملکرد
 • دقت بسته بندی
 • قیمت فروش

به این ترتیب خریداران با دقت زیاد آنها را انتخاب نموده و با هدف از آنها بهره می گیرند.

مجموعه رودیاکو انواع متنوع ای از دستگاه های صنعتی و خانگی بسته بندی شکلات را به مشتریان خود پیشنهاد داده که افراد می توانند براساس قیمت مشخص آنها را سفارش خرید دهند.انواع بسته بندی

سورتینگ میوه چیست؟

میوه ها از دیگر محصولاتی ست که نیازمند سورت شدن قبل از ارائه به بازار دارند. چرا که در یک باغ میوه با شرایط مطلوب و یکسان می توان شاهد برداشت میوه هایی در اندازه ها و کیفیت های متفاوت بود.

لذا شرکت هایی که در زمینه تولید و عرضه انواع میوه فعالیت داشته, محصول خود را سورت نموده و پس از قیمت گذاری به بازار عرضه می کنند.

این که سبب می شود به صورت هدفمند تر انواع میوه را برای فروش آماده نموده و براساس بازار داخلی و خارجی فعالیت داشته باشند.

به طور مثال پس از برداشت میوه سیب از باغات, باید محصول درجه یک آن برای صادرات آماده شود. به این ترتیب دستگاه های سورتینگ میوه سیب بیشترین کمک را به شرکت های بسته بندی نموده تا تولیدات درجه یک و مرغوب را برای فروش در دیگر کشورها فراهم کنند.

مدرن ترین میوه فروشی ها با دستگاه سورتینگ

یکی از بهترین و کاربردی ترین انواع دستگاه های سورتینگ که امروزه در مکان های مختلف استفاده می شود، دستگاه سورتینگ میوه است. این دستگاه ها در میوه فروشی های مدرن مورد استفاده بوده تا بهترین میوه به دست مصرف کننده ها رسد.

در حال حاضر بسیاری از خریداران برای تهیه انواع میوه درجه یک و باکیفیت هزینه پرداخت نموده و انتظار همکاری بسیار خوب از سوی میوه فروشی ها دارند. از این رو در اغلب شهرهای ایران، میوه فروشی ها از انواع دستگاه سورتینگ بهره گرفته و تولیدات با کیفیت خود را راهی بازار می کنند.

دستگاه سورتینگ میوه چیست

قیمت دستگاه میوه خشک کن صنعتی و خانگی

در راستای تولید میوه خشک نیز امروزه بهره گیری از دستگاه های تخصصی مد نظر ایرانی ها بوده و می توان عملکرد خوبی از آنها را شاهد بود. این دستگاه ها به گونه ای طراحی شده اند که براساس تعداد سینی ها می توانند ورودی داشته و تولیدات خوبی را از آنها برداشت نمود.

دستگاه میوه خشک کن نیز همانند بسیاری دیگر از دستگاه های کاربردی در دو نوع صنعتی و خانگی تولید شده تا خریداران در انتخاب آنها راحت تر اقدام نموده و فعالیت بهتری داشته باشند.

قیمت دستگاه های میوه خشک کن به شاخصه های زیر بستگی دارد:

 • ابعاد
 • صنعتی یا خانگی بودن
 • میزان ورودی و خروجی
 • ساختار تخصصی آن
 • نوع سوخت ( گازوئیل یا گاز شهری )
 • برند سازنده

در ایران دستگاه میوه خشک کن به صورت تخصصی توسط شرکت های داخلی تولید شده و می توان قیمت آن را از حداقل 5 میلیون تومان تا 90 میلیون شاهد بود.اطلاعات در مورد دستگاه میوه خشک کن

بهترین دستگاه بسته بندی عسل خانگی

همواره محصولات زیادی را در بازار می توان دید که به صورت بسته بندی شده ارائه می شوند. این محصولات که اغلب از نوع خوراکی بوده نیازمند بهره گیری از بسته بندی های استاندارد و سالم هستند.

لذا برای هر محصول دستگاه بسته بندی مخصوص تولید شده تا بتواند بیشترین کارایی را از آن شاهد بود. در زمینه بسته بندی عسل و عرضه آن در بازار دستگاه بسته بندی مخصوص در انواع خانگی و صنعتی تولید می شود. این دستگاه ها به گونه ای طراحی شده اند که افراد مختلف می توانند برای راه اندازی کسب و کار خانگی نیز از آنها بهره گرفته و تولیدات خود را ارائه دهند.

امروزه افراد زیادی را می توان دید که با سرمایه گذاری بر روی بسته بندی و عرضه انواع عسل توانسته اند به میزان سود مطلوب رسیده و آن را به صورت حرفه ای تر گسترش دهند. لذا از دستگاه های بسته بندی عسل خانگی استفاده زیادی خواهند کرد.کارگاه کوچک بسته بندی عسل

دستگاه شالیکوبی و کاربرد آن

آنچه مصرف کنندگان برنج توقع دارند, تهیه محصولی درجه یک و باکیفیت بوده که هیچ گونه ناخالصی و مشکلی نداشته باشد. این تقاضا سبب شده کارخانه هایی که در زمینه تولید و عرضه برنج فعالیت داشته تولیداتی بی نقص را با شرایط مطلوب راهی بازار کنند.

برای این منظور همواره از دستگاه ها و تجهیزات حرفه ای بهره گرفته که سبب ارائه برنج باکیفیت خواهد شد.

در کارخانه ها یکی از مهمترین دستگاه ها که نقش کاربردی دارد, شالیکوب است. این دستگاه با کیفیت و عملکرد بالا طراحی و تولید شده و مدل های جدید آن در بازار بیشتر مورد استقبال قرار دارد.

دستگاه شالیکوبی مهمترین نقش را در تبدیل شالی به برنج سفید مرغوب دارد. به همین دلیل انتخاب آن از سوی کارخانه ها با توجه بالا صورت می گیرد.

به طوری که کارخانه های فعال در شمال ایران مدل های جدید و حرفه ای این دستگاه ها را مورد استفادخ قرار می دهند.

دستگاه قند شکن  3 و 5 تنی

یکی از نیازهای که ما ایرانی ها داشته و برای تهیه آن به مراکز مختلف مراجعه می کنید، قند است. این تولیدات در گذشته به صورت کله قند راهی شده که بهره گیری از آنها برای افراد مختلف مشکل بود.

امروزه کارخانه های تولید کننده قند با بهره گیری از دستگاه های مخصوص قند شکن توانسته اند تولیداتی خود را بهتر در بازار عرضه دارند. این دستگاه ها به گونه ای فعالیت کرده که در بازه های زمانی کوتاه حجم زیادی از انواع قند را در اندازه های استاندارد شکسته و برای بسته بندی آماده می کند.

در حال حاضر می توان انواع دستگاه قند شکن 3 و 5 تنی را با کیفیت عالی از شرکت های سازنده با قیمت روز تهیه نمود. این ماشین ها به گونه طراحی شده ان که کمترین تلفات را داشته و به کمک آنها می توان حجم زیادی قند را برای فروش راهی بازار نمود.

کار در منزل با دستگاه قند شکن

دستگاه های تولید لبنیات به همراه price

لبنیات گروه بسیار بزرگی از مواد غذایی بوده که افراد از آنها بهره گرفته و از فواید آنها بهره می گیرند. این تولیدات به گونه ای راهی بازار می شوند که مصرف کننده ها به راحتی آنها را تهیه نموده و از مزیت های موجود بهره گیرند.

تولید لبنیات امروزه با بهره گیری از دستگاه های تخصصی انجام شده که می توان به کمک آنها تولیدات مختلف را به خوبی فرآوری نموده و برای بسته بندی مورد استفاده قرار داد.

دستگاه های تولید لبنیات در ایران هم از برندهای خارجی موجود بوده و هم تولید کننده های داخلی نیز در طراحی آنها عملکرد خوبی دارند. این دستگاه ها را می توان به همراه price سفارش داده و در کارخانه های تخصصی بیشترین استفاده را برد.

با توجه به اینکه برخی از کارخانه ها نیازمند طراحی خواص در دستگاه های تولید لبنیات هستند، آنها را به صورت تخصصی سفارش داده و تولید کننده ها آنها را طراحی و ارائه می دهنددستگاه بسته بندی پنیر

قیمت دستگاه های تولید مواد شوینده

وقتی در فروشگاه ها و مراکز فروش قدم می زنیم می توان تنوع زیادی از انواع مواد شوینده را دید. این موضوع نشان دهنده میزان تقاضای بالا برای خرید آنها بوده و شرکت هایی که در زمینه تولید انها فعالیت می کنند، سعی در ارائه بهترین ها را دارند.

به منظور تولید و عرضه بهترین نوع تولید مواد شوینده باید از دستگاه هایی بهره گرفته شود که به صورت تخصصی فعالیت داشته و دقت زیادی در زمینه تولیدات مختلف دارند.

دستگاه هایی که برای تولید مواد شوینده مورد استفاده می باشند، با اعلام قیمت از سوی نمایندگی ها در بازار به فروش رسیده و سرمایه گذاران می توانند بهترین نوع آنها را تهیه کنند. بی شک قیمت مناسب از موضوعاتی ست که در رابطه با انواع دستگاه تولید مواد شوینده اهمیت زیادی داشته و خریداران براساس آنها اقدام می کنند.محصولات بسته بندی

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
گروه صنعتی رودیا
راه های ارتباطی:
مسئول فروش: سعید نقدیان فیروزی
شماره موبایل: 09120140859

مطلب پیشنهادی

دستگاه سورتینگ تمام اتوماتیک برای مرکبات – غلات

دستگاه سورتینگ تمام اتوماتیک از قسمت های مختلف در مدل های خانگی و صنعتی متناسب …