صادرات ماشین آلات
خانه / دستگاه بوجاری / ساخت دستگاه بوجاری گراویتی با تجهیزات مدرن

ساخت دستگاه بوجاری گراویتی با تجهیزات مدرن

 دستگاه بوجاری گراویتی

دستگاه بوجاری گراویتی با تجهیزات مدرن و مواد اولیه مرغوب زیر نظر باتجربه ترین طراحان ایرانی جهت جداسازی بذر ها براساس وزن ساخته شده و توانسته اند طیف وسیعی از بهترین دستگاه ها و ماشین آلات را در داخل تولید و به واحد های صنعتی عرضه دهند.

دستگاه بوجاری گراویتی چیست؟

دستگاه های بوجاری بر اساس مبنای کار بوجاری به دو دسته دستگاه بوجاری گراویتی(وزنی) و حجمی تقسیم می شوند.
دستگاه بوجاری گراویتی عملیات تمیز کردن و جداسازی ضایعات بین انواع دانه ها مانند حبوبات، غلات و بذر ها را بر اساس وزن آن ها انجام می دهد.
دستگاه بوجاری گراویتی دارای سطوح شیب داری می باشد که دانه ها بر روی آن ریخته می شود و جریان هوا با فشار بر روی آن ها دمیده می شود و علف های هرز و ساقه ها و پوسته های گیاهی که از لحاظ وزنی سبک تر از دانه ها می باشند از بین آن ها جدا و خارج می گردند.
سنگریزه، کلوخ و انواع ناخالصی هایی که سنگین تر از دانه ها می باشند نیز با لرزیدن سطوح شیب دار از بین دانه ها جدا می شود و به سمت خروجی های مخصوص هدایت می گردد.
دسته بندی دانه ها نیز بر حسب وزن آن ها به کوچک و بزرگ و متوسط انجام می شود.

دستگاه بوجاری گراویتی چیست؟

تفاوت و مزیت های دستگاه بوجاری گراویتی

همان طور که گفته شد علاوه بر دستگاه های بوجاری گراویتی دستگاه های بوجاری حجمی نیز وجود دارند که عملیات جدا کردن ناخالصی ها و ضایعات را از بین دانه های سالم و مرغوب بر اساس حجم و اندازه دانه ها انجام می دهند.
در این دستگاه سرند هایی با سوراخ هایی که ابعاد آن ها متناسب با دانه است تعبیه شده است و با ویبره شده ضایعات کوچکتر از بین آن ها خارج می گردند.
دستگاه بوجاری گراویتی نسبت به دستگاه های حجمی عمل بوجاری را با دقت و کیفیت بهتری انجام می دهد.
چرا که در این دستگاه دانه پوک و ضایع سبک تر تشخیص داده شده و خارج می گردند.
اما در دستگاه حجمی از آن جایی که اندازه دانه های پوک با معمولی برابر است امکان جداسازی آن ها وجود ندارد.
موارد استفاده و کاربرد دستگاه های بوجاری گراویتی بیشتر است و امروزه بیشتر مشاغل ترجیح می دهند از این نوع دستگاه تهیه و خریداری نمایند.
مزیت های دستگاه بوجاری گراویتی

دستگاه بوجاری گراویتی مختص کاربرد های صنعتی ست؟

دستگاه بوجاری گراویتی خود در انواع و مدل های مختلفی تولید می شود که سیستم عملکرد همه آن ها یکی و وزنی می باشد، اما ابعاد، سرعت و ظرفیت تولید دستگاه ها با یکدیگر متفاوت است.
از دستگاه های بوجاری گراویتی بزرگ و با سرعت بالا در صنایع مختلف و کارخانجات به منظور پاکسازی انواع حبوبات، غلات و خشکبار استفاده می گردد و پس از آن محصولات به بخش بسته بندی و عرضه هدایت می شوند.
ظرفیت تولید این دستگاه های بزرگ در هر ساعت چندین تن می باشد.
اما دستگاه های بوجاری گراویتی کوچکی نیز وجود دارند که به دلیل داشتن اندازه کمتر در فضا های کوچکتر مانند فروشگاه ها یا منازل جای داده می شوند و از آن ها می توان در مشاغل ابتدایی و خانگی استفاده کرد و در هر ساعتی محصولی متناسب با نیاز مشاغل کوچک بوجاری و پاکسازی می گردد.

دستگاه بوجاری گراویتی مختص کاربرد های صنعتی ست؟

دستگاه بوجاری گراویتی ساخت داخل چگونه است؟

در گذشته تمامی دستگاه های بوجاری از کشور های خارجی مانند چین و ژاپن به کشور وارد و عرضه می شدند.
اما خوشبختانه امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی شرکت های سازنده ماشین آلات صنعتی موفق به ساخت و تولید دستگاه های بوجاری شده اند.
دستگاه های بوجاری گراویتی که ساخت کشور ایران می باشد و به وسیله مهندسان ایرانی طراحی و تولید شده است عملکرد کیفی بسیار خوبی دارد تا جایی که می توان گفت مشابه انواع خارجی دستگاه ها می باشد و از دقت و سرعت بوجاری بالایی برخوردار می باشند.
ساخت دستگاه های بوجاری در داخل و عرضه آن ها کمک بزرگی به اقتصاد کشور نموده  و دیگر لازم نیست صنایع مختلف برای تهیه دستگاه  بوجاری هزینه هایی سنگین صرف نماید و با صرف سرمایه بسیار اندکی می توانند مشاغل بوجاری و بسته بندی دانه ها را راه اندازی نمایند.
قیمت انواع دستگاه های بوجاری خارجی و داخلی در سایت فروش همراه با مشخصات کامل آن ها درج شده است و برای تهیه و خرید دستگاه می توانید سراغ آن ها بروید.

دستگاه بوجاری گراویتی ساخت داخل

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
گروه صنعتی رودیا
راه های ارتباطی:
مسئول فروش: سعید نقدیان فیروزی
شماره موبایل: 09120140859

مطلب پیشنهادی

دستگاه بوجاری دان پرندگان

فروش بهترین دستگاه بوجاری دان پرندگان با قیمت ارزان

  فروش بهترین دستگاه بوجاری دان پرندگان از تولیدات داخلی که دانه ها و بذر …