صادرات ماشین آلات
خانه / دستگاه بوجاری / فروش بهترین دستگاه بوجاری دان پرندگان با قیمت ارزان

فروش بهترین دستگاه بوجاری دان پرندگان با قیمت ارزان

 

فروش بهترین دستگاه بوجاری دان پرندگان از تولیدات داخلی که دانه ها و بذر های سالم از ناسالم را با دقت بسیار و سرعت بالایی انجام می دهد در مدل های گوناگون با کیفیت عالی شرایط استثنایی و قیمت های ارزان برای متقاضیان خرید فعالیت و کسب درآمد بیشتری را منجر خواهد شد.

کاربرد دستگاه بوجاری دان پرندگان

دان پرندگان تشکیل شده از چند دانه مانند: ارزن، جو، گندم، ذرت ، تخمه و غیره می باشد.
این دان ها برای اینکه پرندگان بتوانند به صورت خالص آن ها را استفاده کنند و سنگ ریزه یا خاک در بین آن ها نباشد برای پاک کردن آن ها از دستگاه بوجاری دان پرندگان استفاده می کنند این کار برای پاک سازی دان ها به دلیل قیمت و سلامت دان پرندگان بسیار مهم می باشد.
این دستگاه با دقت و عملکردی که دارد تمامی ناخالصی را از بین دان ها به بیرون می ریزد این عمل ها یا به وسیله سرند و یا فن های باد زن انجام می شود که عملکرد دستگاه ها بستگی به نوع دانه خواهد داشت و مدیر بخش باید تصمیم بگیرد که برای چه دانی استفاده از کدام دستگاه بوجاری مناسب تر می باشد.
دان پرندگان نباید ناخالصی داشته باشد زیرا علاوه بر تاثیر بر وزن و قیمت که بر روی دان ها می گذارد ناخالصی ها می تواند دچار مشکل برای پرندگان شوند.

کاربرد دستگاه بوجاری دان پرندگان

بوجاری دانه ارزن و کتان مهم است؟

پرندگانی که در طبیعت می باشند غذای خود را از طبیعت و برگ ها و دانه هایی که در زمین و درختان وجود دارد تهیه می کنند.
اما پرندگان اهلی برای خوردن غذا باید از دان پرندگان که این دان ها می تواند بر اساس نوع پرنده متفاوت باشد استفاده کنند.
دان پرندگان می تواند ارزن، کتان، ذرت، گندم، تخمه و غیره باشد.
در کارخانه های تولید و عرضه دانه ارزن و کتان برای جدا کردن سنگ ریزه ها یا ضایعات دیگر از دستگاه استفاده می کنند.
زیرا دستگاه نسبت به نیروی انسانی بسیار سریع تر و با دقت بسیار بالا تری می باشد.
دستگاه بوجاری دان می تواند در هر یک ساعت بر اساس ظرفیتی که دارد میزان زیادی از دانه های ارزن و کتان را بوجاری کند اما نیروی انسانی دقت و سرعت بسیار کمتری دارد.
بوجاری ارزن و کتان بسیار مهم بوده تا بتواند پوسته ها را از آن ها جدا کرده و محصولی خالص را بتوان به بازار فرستاد.

بوجاری دانه ارزن و کتان مهم است؟

مدل های دستگاه بوجاری دان پرندگان

برای بوجاری کردن دان پرندگان ابتدا باید به این نکته توجه داشت که می خواهید چه نوع دانی را بوجاری کنید و یا هدفتان از بوجاری کردن جدا کردن چه ناخالصی هایی می باشد.
دستگاه بوجاری دان پرندگان دارای مدل های مختلفی می باشد که در دو نوع و مدل سرندی و فن دار می باشند.
انتخاب کدام نوع این دستگاه ها بستگی به هدف شما برای بوجاری دانه ها می باشد.
دستگاه هایی که دارای فن باد بزن می باشند به این صورت کار می کنند که می توانند دانه هایی مانند ارزن که دارای پوسته و کاه می باشند را از این ناخالصی های سبک با استفاده از باد جدا کنند که این یک روش بسیار کاربردی و سریع می باشد.
دستگاه های بوجاری دانه که به صورت سرندی عمل می کنند با الک کردن دانه ها می توانند خاک و سنگ و یا هر ناخالصی دیگری را از دانه ها جدا کند و از سرند رد نماید.

مدل های دستگاه بوجاری دان پرندگان

دستگاه بوجاری دان پرندگان برای ایجاد اشتغال

امروزه برای ایجاد اشتغال راه های زیادی است که فرد می تواند با خرید دستگاه های صنعتی یا خانگی برای خود کسب و کاری راه اندازی کند.
دستگاه بوجاری دان پرندگان می تواند یک شروع خوب برای راه اندازی شغلی مناسب و بی درد سر باشد.
با یک بار هزینه برای دستگاه می توانید در آمد بسیار خوبی از این کار داشته باشید.
دستگاه بوجاری دان پرندگان در مدل هایی در بازار موجود می باشند که شما می توانید بر اساس دانه ای که می خواهید به بوجاری آن بپردازید دستگاه را انتخاب کنید.
برای راه اندازی یک کسب و کار کوچک و یا خانگی می توانید از دستگاه های بوجاری خانگی و یا دست دوم خریداری نمایید تا هزینه کمتری برای شما داشته باشد.
برای راه اندازی خط بوجاری بزرگ در کارخانه نیاز به دستگاه بوجاری دان پرندگان صنعتی با ظرفیت بالا می باشد و دستگاه های کوچک نمی توانند کار دستگاه های صنعتی را با آن سرعت و دقتی که دارند انجام دهند.

دستگاه بوجاری دان پرندگان برای ایجاد اشتغال

قیمت فروش دستگاه بوجاری دان پرندگان

یکی از اتفاق های بسیار خوبی که در کارخانه ها و خط تولیدات مختلف رخ داده است پیدایش دستگاه های صنعتی می باشد که توانسته سرعت و دقت کارها را در کار خانه بسیار بالا تر ببرد.
امروزه برای پاک سازی دان پرندگان از دستگاه بوجاری دان پرندگان  استفاده می شود این دستگاه توانسته میزان تولید دان را چند برابر کرده و روش های سخت را در تولید حذف نموده است.
قیمت فروش دستگاه های دان پرندگان بر اساس مدل هایی که این دستگاه در بازار دارد فرق می کند که این مدل ها ظرفیت های مختلفی دارند و توانایی بوجاری کردن در هر ساعت و نوع بوجاری کردن آن ها با یک دیگر فرق می کند.
برای اطلاع از قیمت فروش هر مدل دستگاه بوجاری دان پرندگان می توانید به سایت رفته و با تماس با کارشناسان و فروشندگان سایت از قیمت های به روز مدل دستگاه بوجاری که می خواهید، آشنا شوید.

قیمت فروش دستگاه بوجاری دان پرندگان

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
گروه صنعتی رودیا
راه های ارتباطی:
مسئول فروش: سعید نقدیان فیروزی
شماره موبایل: 09120140859

مطلب پیشنهادی

ساخت دستگاه بوجاری گراویتی با تجهیزات مدرن

دستگاه بوجاری گراویتی با تجهیزات مدرن و مواد اولیه مرغوب زیر نظر باتجربه ترین طراحان …