صادرات ماشین آلات
خانه / دستگاه بوجاری / قیمت دستگاه بوجاری ذرت | ظرفیت 20 تن در ساعت

قیمت دستگاه بوجاری ذرت | ظرفیت 20 تن در ساعت

 

دستگاه بوجاری ذرت نسبت به سایر دستگاه های بوجاری از سایز و ابعاد بسیار بزرگتری تشکیل شده به گونه ای که قادر است ظرفیتی حدود 20 تن ذرت را در ساعت پاک نمایید و هزینه ساخت و تجهیزات آن از ماشین آلات بوجاری کوچک بیشتر و به همین دلیل از قیمت نسبتا بالاتری برخوردار می باشد.

مشخصات عملکردی دستگاه بوجاری بذر ذرت

ذرت یکی از دانه های مفید و پرکاربرد می باشد که از آن در تهیه کنسرو، پاپ کورن، روغن و خوراک دام از آن استفاده می شود که انواع ذرت به کار رفته برای این موارد متفاوت می باشد.
اما برای آن که تمامی این ذرت ها برای مصرف و عرضه آماده شوند باید از ناخالصی ها و پوشال پاک و تمیز شوند و این کار به وسیله دستگاه بوجاری ذرت انجام می گیرد.
دستگاه بوجاری ذرت از قسمت های مختلفی تشکیل شده است و کار بوجاری را به وسیله سرند های ویبره انجام می دهند، این سرند ها در ابعاد متفاوتی می باشند و به وسیله هر کدام ناخالصی های ریز یا درشت از داخل ذرت جدا می گردد.
قسمتی از ناخالصی ها مانند پوشال های سبک ذرت نیز به وسیله فن های مکنده از بین ذرت های مرغوب جداسازی و به بیرون هدایت می شود.

مشخصات عملکردی دستگاه بوجاری بذر ذرت

دستگاه بوجاری ذرت مناسب کشاورزان میباشد؟

یکی از موارد استفاده از ذرت در کشاورزی و کاشت بذر ذرت می باشد.
بذر ذرت نیز برای آنکه از کشت یک دست و خوبی برخوردار شود باید بوجاری گردد.
در بوجاری بذر ذرت مواد اضافی درشت و پوشال های آن جدا شده و همچنین دانه ها درجه بندی نیز می گردد.
دستگاه بوجاری ذرت کوچک برای استفاده کشاورزان مناسب می باشد و به وسیله آن می توانند ذرتی در حدود 100 کیلوگرم را در یک ساعت به وسیله این دستگاه بوجاری نموده و مورد استفاده قرار دهند.
کشاورزان در صورت نیاز به ظرفیت بیشتری از بذر ذرت می توانند از دستگاه های بزرگ تر بوجاری که قابلیت بوجاری چند تن بذر را در ساعت دارا می باشند استفاده نمایند.
از این دستگاه برای بوجاری دیگر بذر های درشت که از لحاظ اندازه و وزن شبیه دانه های ذرت می باشند نیز می توان به کار برد.

دستگاه بوجاری ذرت با چه ظرفیت هایی ارائه میشود؟

یکی از بزرگ ترین و غول پیکر ترین دستگاه های بوجاری تولید شده مربوط به ذرت می باشد، ابعاد این دستگاه به اندازه ای است که داخل سیلو یا کارخانه نمی توان آن را جای داد و از آن در فضای باز استفاده می کنند، این دستگاه ظرفیت تولید 20 تن ذرت پاک شده در ساعت را دارا می باشد.
انواع دیگر دستگاه بوجاری بذرت دارای ظرفیت کمتری می باشند و عمل بوجاری را با سرعت کمتری انجام می دهند که ابعاد آن ها کوچک تر و خروجی های آن کمتر می باشد.
اما کیفیت و دقت بوجاری تمام دستگاه های بوجاری ذرت بسیار عالی می باشد و همه دستگاه ها اعم از کوچک و بزرگ و با ظرفیت کم یا زیاد می توانند ذرت را کامل پاکسازی نموده و بدون کوچکترین ناخالصی و ضایعات تحویل دهند.
نمایندگی های معتبر در داخل کشور آماده عرضه انواع دستگاه بوجاری ذرت ایرانی و خارجی با قیمت مناسب می باشند.

دستگاه بوجاری ذرت با چه ظرفیت هایی ارائه میشود؟

سیلو و مخازن نگهداری بذر کنار دستگاه بوجاری لازم است؟

انواع دانه ها و بذر ها از جمله ذرت پس از اینکه به وسیله دستگاه بوجاری تمیز و پاک سازی شدند و برای کشت آماده و قابل مصرف شدند، تا فرا رسیدن زمان مناسب برای کاشت بذر و آماده شدن زمین های کشاورزی برای این کار باید در مکانی با شرایط ویژه نگهداری شوند از این رو وجود سیلو و مخازن نگهداری بذر در کنار دستگاه بوجاری لازم است.
بذر ها  را باید در شرایط آب و هوایی مطلوبی نگهداری کرد تا از کپک زدن و آسیب رسیدن به آن ها جلوگیری شود و همواره برای کاشت آماده باشند.
ظرفیت مخازن نگهداری با توجه به ظرفیت دستگاه بوجاری و مقدار محصول خروجی باید تعیین شود.
معمولا جنس مخازن از نوع گالوانیزه می باشد تا از ورود سرما یا گرمای بسیار زیاد به داخل و محصولات آن ها جلوگیری شود.
برای دستگاه های بوجاری بذر بسیار بزرگ که در هرساعت چندین تن محصول را بوجاری می نمایند وجود سیلو هایی با مساحت بسیار بزرگ لازم است و مخازن نگهدارنده کوچک مناسب نمی باشند.

سیلو و مخازن نگهداری بذر کنار دستگاه بوجاری لازم است؟

قیمت دستگاه بوجاری ذرت چقدر میباشد؟

همان طور که گفته شد دستگاه بوجاری ذرت نیز مانند دیگر دستگاه های بوجاری در ابعاد گوناگون و با ظرفیت های مختلف تولید می شود و هزینه تولید هر کدام از این دستگاه با یکدیگر متفاوت می باشد، در نتیجه قیمت دستگاه ها نیز متغیر است و بستگی به هزینه تولید آن ها دارد.
انواع دستگاه بوجاری ذرت تهیه شده از بهترین جنس قطعات و دارای ضمانت نامه و خدمات پس از فروش در سایت فروش ماشین آلات صنعتی به فروش می رسد.
آپارات نحوه عملکرد این دستگاه ها در سایت موجود می باشد.
کلیه مشخصات فنی و ظاهری دستگاه نیز در کنار تصویر آن درج شده است و با مراجعه به سایت اطلاعات کاملی درباره دستگاه های موجود به دست خواهید آورد.
برای اطلاع از قیمت به روز دستگاه بوجاری ذرت مورد نظر می توانید با شماره تلفن های درج شده تماس حاصل نموده و برای انتخاب بهتر و مناسب تر از نظر کارشناسان و مشاوران نیز بهره ببرید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
گروه صنعتی رودیا
راه های ارتباطی:
مسئول فروش: سعید نقدیان فیروزی
شماره موبایل: 09120140859

مطلب پیشنهادی

ساخت دستگاه بوجاری گراویتی با تجهیزات مدرن

دستگاه بوجاری گراویتی با تجهیزات مدرن و مواد اولیه مرغوب زیر نظر باتجربه ترین طراحان …