صادرات ماشین آلات
خانه / دستگاه بوجاری / فروش جدیدترین و ارزانترین دستگاه بوجاری زرشک

فروش جدیدترین و ارزانترین دستگاه بوجاری زرشک

دستگاه بوجاری زرشک

فروش جدیدترین و ارزانترین دستگاه بوجاری زرشک که از قسمت های متفاوت با هماهنگی بالا سرعت عالی تشکیل شده و اضافات سبک و سنگین را از بین دانه های زرشک جدا و زرشک خالص را جهت مصرف به بازار ارائه می دهد به طور مستقیم از سوی تولید کنندگان ماشین آلات صنعتی فراهم می باشد.

آشنایی با دستگاه بوجاری زرشک

میوه زرشک یکی از محصولات کشاورزی می باشد که از آن در تهیه و تزیین برخی غذا ها استفاده می شود، زرشک برای اینکه قابل مصرف باشد باید ابتدا دم گیری و بوجاری گردد.
علف های خشک، سنگریزه، دم و زرشک های ضایع و پوک به وسیله دستگاه بوجاری زرشک جدا می گردد و زرشک تمیز و خالص از دستگاه خارج می گردد.
این دستگاه به وسیله جریان ها و مکنده ها، الک های ویبراتور و با استفاده از نیروی ثقل و معیار وزن ضایعات را از بین دانه های زرشک مرغوب جدا کرده و زرشک را برای بسته بندی و عرضه آماده می گرداند.
دستگاه بوجاری زرشک نیز مانند سایر دستگاه های بوجاری در ابعاد مختلف تولید شده که هر کدام قادر به بوجاری ظرفیت خاصی از زرشک می باشند و سرعت عملکرد دستگاه ها نیز در مدل های مختلف متفاوت است.

تفاوت دستگاه بوجاری برنج با سورتینگ

دستگاه بوجاری و سورتینگ برنج هر دو به منظور پاکسازی برنج از مواد خارجی و ضایعات و درجه بندی برنج در اندازه های مختلف به کار می روند.
اما اساس کار این دستگاه با یکدیگر متفاوت می باشد و توانایی و ظرفیت عملکرد آن ها نیز با هم فرق دارد.
دستگاه سورتینگ لیزری برنج قادر است دانه های برنج شکم سفید، برنج سیاه یا قرمز را که دارای رنگی متفاوت با برنج مرغوب می باشند از بین آن ها تشخیص داده و جدا نماید، اما دستگاه بوجاری برنج این توانایی جداسازی از لحاظ رنگ را ندارد.
دستگاه های سورتینگ برنج بزرگ تر و مجهز تر از دستگاه های بوجاری می باشند و سرعت عمل آن ها نیز بیشتر از دستگاه های بوجاری می باشد.
اما در عوض دستگاه های بوجاری دارای قیمت پایین تری نسبت به سورتینگ بوده و تهیه آن ها از لحاظ اقتصادی به صرفه تر است.

دستگاه بوجاری برنج با سورتینگ
دستگاه سورتینگ برنج

دقت بالای دستگاه بوجاری زیره

خالص شدن و بوجاری بسیاری از دانه ها در بازار فروش آن ها بسیار مؤثرمی باشد و سبب می شود محصول چشمگیرتر شود.
زیره یکی از دانه های خوراکی می باشد که در دو نوع سیاه و سبز موجود می باشد و از آن به عنوان داروی گیاهی و در تهیه دمنوش یا به عنوان ادویه برای عطر و طعم غذا استفاده می نمایند و این محصول نیز پس از برداشت دارای زیادی ناخالصی می باشد و برای استفاده و بسته بندی بهتر باید بوجاری گردد.
دستگاه بوجاری زیره نیز مانند سایر دستگاه های بوجاری از سیستم فن و الک ساخته شده است و در جدا کردن ناخالصی ها به صورت وزنی عمل می نماید یعنی ناخالصی های سبک با استفاده از جریان هوا جدا شده و ضایعات سنگین نیز در چند مرحله توسط الک های ویبره جدا و خارج می گردد.
این دستگاه از دقت بسیار بالایی برخوردار است و عمل بوجاری را بدون کمترین خطایی انجام می دهد و محصولی با خلوص بالا تحویل می دهد.

دستگاه بوجاری زیره

چند مدل دستگاه بوجاری خانگی موجود است؟

دستگاه بوجاری خانگی درانواع مختلف اتوماتیک و نیمه اتوماتیک تولید شده و به وسیله آن می توان انواع محصولات اعم از گندم، جو، نخود، لوبیا و عدس و غیره را بوجاری و از وجود ناخالصی ها پاک نمود.
مدل های مختلف دستگاه بوجاری خانگی بر اساس ابعاد و چند کاره یا اینکه مخصوص بوجاری محصولی خاص باشند متفاوت می باشند.
این دستگاه ها به دلیل اشغال فضای کم، ظرفیت تولید محدود و استفاده از برق تک فاز خانگی نامیده می شوند و از آن ها می توان در فروشگاه ها و کارگاه های کوچک که روزانه ظرفیت کمی از محصولات را بوجاری می نمایند استفاده نمود.
در ضمن دستگاه های بوجاری خانگی آلودگی صوتی کمی ایجاد می کنند.
اما دقت و کیفیت عملکرد دستگاه های خانگی بسیار بالا و تقریبا هم پای دستگاه های بوجاری صنعتی می باشد و با کمترین در صد خطایی محصولات را بوجاری می نمایند.

دستگاه بوجاری خانگی

قیمت دستگاه بوجاری ارزن و انواع دانه پرندگان

ارزن یکی ازدانه های ریز می باشد که به منظور خوراک پرندگان و همچنین به عنوان بذر کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرد، برای تمیز کردن و خالص سازی این دانه باید از دستگاه بوجاری ارزن و انواع دانه پرندگان استفاده نمود که مخصوص ریزدانه ها می باشد.
انواع دستگاه بوجاری به صورت اینترنتی نیز عرضه و به فروش می رسند و در سایت فروشگاه آنلاین تصویر انواع دستگاه بوجاری و همراه با جزئیات کامل فنی دستگاه آورده شده است.
همچنین به منظور آشنایی بیشتر با کار دستگاه آپارات نحوه کارکرد دستگاه نیز موجود می باشد.
برای اطلاع از قیمت دستگاه بوجاری ارزن و انواع دانه پرندگان می توانید به فروشگاه آنلاین مراجعه کرده و سایر مشخصات دستگاه را نیز مشاهده نمایید و در صورت تمایل برای خرید سفارش خود را ثبت نمایید.
انواع دستگاه های موجود دارای گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش می باشند.

دستگاه بوجاری ارزن و انواع دانه پرندگان

قیمت انواع دستگاه بوجاری گندم با ظرفیت بالا

دستگاه بوجاری گندم یکی از پرکاربرد ترین دستگاه های بوجاری می باشد، چرا که گندم از محصولات کشاورزی است که در کشور ما بیشترین میزان مصرف را دارا می باشد و قبل از استفاده آن را باید حتما پاک و بوجاری نمود.
دستگاه  بوجاری گندم به انواع خانگی، صنعتی، اتوماتیک و نیمه اتوماتیک تقسیم می شود که هر کدام کارایی و ظرفیت معینی را دارا می باشند.
دستگاه بوجاری صنعتی گندم با ظرفیت بالا خود دارای مدل های گوناگونی می باشد که ابعاد و تعداد سرند های به کار رفته در آن متفاوت می باشد.
قیمت انواع دستگاه بوجاری گندم نیز به هزینه تولید، میزان ظرفیت و سرعت آن بستگی دارد.
برای آگاهی از قیمت به روز و دقیق دستگاه های مورد نظر می توانید با شماره تماس های درج شده تماس حاصل نموده و از راهنمایی کارشناسان فروش نیز بهره ببرید.

دستگاه بوجاری گندم

تاثیر بوجاری غلات بر قیمت آن

غلات به گیاهان علفی تک لپه مانند گندم، جو، برنج، ذرت و ارزن گفته می شود که تمامی آن ها سهم زیادی در غذای مردم دارا می باشند.
بنابراین تولید و عرضه غلات در کشور ما بیش از سایر خوراکی ها رواج نیاز است و بیشترین تولید محصولات کشاورزی کشور مربوط به غلات می باشند.
همه غلات برای اینکه برای بسته بندی و عرضه آماده گردند ابتدا باید بوجاری شده تا تمامی مواد خارجی و ناخالصی های موجود در آن گرفته شود.
عمل بوجاری غلات غیر از تمیز کردن باعث درجه بندی محصولات نیز می گردد.
غلات درجه بندی شده برای قیمت گذاری بهتر آماده می شوند و وقتی بسته بندی کاملا یکدست و مرغوب باشد طبیعتا با قیمت بهتری می توان آن را عرضه نمود.
همچنین غلات بوجاری شده را برای صادرات نیز می توان استفاده نمود که این خود در ارزآوری و رونق اقتصاد مؤثر می باشد.

بوجاری غلات

دستگاه پاکسازی حبوبات برای مشاغل خانگی مناسب است؟

یکی از دستگاه هایی که مقدمه بسته بندی انواع محصولات می باشد دستگاه بوجاری می باشد.
حبوبات نیز قبل از این که بسته بندی و عرضه گردند نیاز به بوجاری دارند و این کار توسط دستگاه پاکسازی حبوبات یا دستگاه بوجاری انجام می شود.
این دستگاه توان پاک کردن ظرفیت بالایی از حبوبات را دارد و نسبت به روش سنتی و چشمی از کیفیت بالایی برخوردار می باشد و بدون کوچکترین خطایی عمل پاکسازی را انجام می دهد.
دستگاه پاکسازی حبوبات خانگی برای راه اندازی یک شغل کوچک بسیار مناسب می باشد و در زمان کوتاهی می توان مقدار زیادی از حبوبات را به وسیله آن بوجاری نمود.
این دستگاه بدون آلودگی صوتی و یا اشغال فضای بسیاری عمل بوجاری را انجام می دهد.
برای تکمیل عملیات عرضه می توان در کنار این دستگاه در مشاغل خانگی از دستگاه های بسته بندی کوچک نیز کمک گرفت تا سود آوری دو چندانی داشته باشد.

دستگاه پاکسازی حبوبات

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
گروه صنعتی رودیا
راه های ارتباطی:
مسئول فروش: سعید نقدیان فیروزی
شماره موبایل: 09120140859

مطلب پیشنهادی

ساخت دستگاه بوجاری گراویتی با تجهیزات مدرن

دستگاه بوجاری گراویتی با تجهیزات مدرن و مواد اولیه مرغوب زیر نظر باتجربه ترین طراحان …