صادرات ماشین آلات
خانه / دستگاه بوجاری / فروش دستگاه بوجاری بادام با پایین ترین قیمت

فروش دستگاه بوجاری بادام با پایین ترین قیمت

فروش دستگاه بوجاری بادام

فروش دستگاه بوجاری بادام با پایین ترین قیمت زمینه خرید این ماشین آلات را چه در مدل خانگی و صنعتی برای متقاضیان مرتفع ساخته و کمک قابل توجهی به فرآیند پاکسازی تولید و بسته بندی این محصول نموده و سرعت و کیفیت کار را به طور چشمگیری افزایش داده است.

معرفی دستگاه بوجاری بادام درختی

بادام درختی یکی از انواع آجیل و تنقلات می باشد که در فرآیند جمع آوری و پوست گیری دارای مقدار زیادی مواد اضافی شامل پوسته، سنگریزه و غیره می شود که کار پاکسازی بادام از این ناخالصی ها به وسیله دستگاه بوجاری بادام درختی انجام می شود.
دستگاه بوجاری بادام درختی نیز مانند سایر دستگاه های بوجاری در انواع مختلف تولید می گردد که ابعاد و تعداد خروجی های دستگاه همچنین تعداد و ابعاد الک های به کار رفته در آن متفاوت می باشد.
کاربرد دستگاه  بوجاری بادام در فرآیند تولید و بسته بندی این ماده مغذی و خوشمزه کمک شایانی کرده است و باعث سرعت بخشیدن به روند تولید آن شده است.
همچنین عمل سخت بوجاری دستی که به کمک چشم و دست انجام می شده و دارای بسیار زیادی خطا بوده را کیفیت بخشیده است و این کار را بدون کمترین خطایی انجام می دهد.

دستگاه بوجاری بادام درختی

عملکرد دستگاه بوجاری بادام زمینی چگونه است؟

عملکرد دستگاه بوجاری بادام زمینی شبیه سایر دستگاه های بوجاری می باشد و قسمت های به کار رفته در این دستگاه نیز همان فن، موتور الکترونیکی و سرند های ویبره می باشند.
دستگاه بوجاری بادام عمل جداسازی ضایعات و ناخالصی ها را بر اساس معیار وزنی انجام داده و به وسیله فن های دمنده و مکش آن ها اجزای خارجی سبک بین بادام ها را جدا ساخته و از خروجی مخصوص به بیرون دستگاه هدایت می کند.
در مراحل بعدی بوجاری نیز بادام داخل سرند های ویبره و سطوح شیب دار مختلف قرار گرفته و و بدین وسیله دانه های سبک و سنگین از یکدیگر جدا شده و هر کدام به خروجی مخصوص می روند.
در نتیجه بادامی که از لحاظ وزن و در نتیجه سایز دسته بندی و درجه بندی شده است توسط دستگاه تحویل داده می شود.
ضمن اینکه بادام خروجی تمیز و بدون ضایعات می باشد.

دستگاه بوجاری بادام زمینی

 

انواع دستگاه بوجاری بادام

دستگاه های بوجاری بادام در انواع مختلف و مدل های گوناگونی ارائه می گردند که دستگاه های پیشرفته و مجهزترقادر به جداسازی پوسته های بادام زمینی و مغز کردن آن نیز می باشند.
همچنین دارای بخش پولیش بادام هستند و محصولی را که ارائه می دهند دست چین و قابل صادرات به خارج از کشور نیز می باشد.
دستگاه های بوجاری بادام بر اساس ابعاد و تعداد خروجی ها و نوع برق مصرفی به دستگاه های خانگی و صنعتی نیز تقسیم می شوند که ظرفیت تولید و سرعت عملکرد آن ها با یکدیگر متفاوت می باشد.
دستگاه بوجاری بادام صنعتی نیز خود در انواع مدل های مختلف تولید می گردد که تفاوت آن ها در جنس قطعات به کار رفته و جنس بدنه و ابعاد می باشد.
و ظرفیت و سرعت تولید آن ها با یکدیگر متفاوت می باشد و هر یک از کارخانجات و مشاغل با توجه به  نوع نیاز کاری خود باید مدل متناسب را برگزینند.

انواع دستگاه بوجاری بادام

تفاوت دستگاه بوجاری بادام زمینی صنعتی و خانگی

همان طور که بیان شد دستگاه بوجاری بادام زمینی نیز در انواع مختلف خانگی و صنعتی تولید می شود که اساس کار و نحوه عملکرد این دستگاه ها با یکدیگر یکی می باشد و به وسیله سیستم فن و سرند ضایعات و ناخالصی های بین بادام ها را جداسازی می نمایند و همچنین بادام را درجه بندی نیز می نمایند.
اما دستگاه های بوجاری و خانگی از لحاظ اندازه با یکدیگر متفاوت می باشند و دستگاه های خانگی را به گونه ای طراحی و تولید می نمایند که فضای کمی اشغال کند و بتوان آن را در هر اتاقی جای داد.
اما به سبب کوچک شدن مخزن و تعداد الک ها و خروجی ها ظرفیت عملکرد آن ها و در نتیجه سرعت کار دستگاه پایین می آید.
به وسیله دستگاه بوجاری صنعتی می توان در هر ساعت چند تن بادام در انواع مختلف زمینی یا درختی را پاک سازی و دسته بندی نمود، اما دستگاه های خانگی توان بوجاری چندین کیلو بادام در ساعت را دارا می باشند.

دستگاه بوجاری بادام زمینی

قیمت دستگاه بوجاری بادام خانگی

از آن جایی که دستگاه های بوجاری خانگی از اندازه های کوچکتری برخوردارند و مواد اولیه به کار رفته در آن ها کمتر می باشد و دارای بخش های ساده تری نسبت به دستگاه های بوجاری صنعتی می باشند هزینه تولید آن ها نیز کمتر می باشد و در نتیجه قیمت فروش آن ها نیز کمتر می باشد.
برای راه اندازی مشاغل ابتدایی و خانگی بهتر است انواع دستگاه های بوجاری خانگی که ارزان تر می باشند خریداری گردد که ظرفیت تولید آن ها نیز برای این مشاغل قانع کننده است.
برای اطلاع از قیمت به روز دستگاه بوجاری بادام خانگی یا صنعتی می توانید از طریق تماس تلفنی اقدام نمایید.
همچنین قیمت انواع دستگاه های بوجاری در سایت فروش  در کنار عکس و سایر مشخصات دستگاه ها موجود می باشد.
ثبت سفارش خرید دستگاه های بوجاری در مدل های مختلف به صورت غیر حضوری و اینترنتی نیز انجام می گیرد.

قیمت دستگاه بوجاری بادام خانگی

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
گروه صنعتی رودیا
راه های ارتباطی:
مسئول فروش: سعید نقدیان فیروزی
شماره موبایل: 09120140859

مطلب پیشنهادی

ساخت دستگاه بوجاری گراویتی با تجهیزات مدرن

دستگاه بوجاری گراویتی با تجهیزات مدرن و مواد اولیه مرغوب زیر نظر باتجربه ترین طراحان …