صادرات ماشین آلات
خانه / دستگاه بوجاری / انواع دستگاه بوجاری یونجه با ارزانترین قیمت

انواع دستگاه بوجاری یونجه با ارزانترین قیمت

دستگاه بوجاری یونجه

انواع دستگاه بوجاری یونجه را شرکت های سازنده با ساختار و ابعاد مختلف قیمت های ارزان به بازار ارائه داده و این دستگاه ها جهت بوجاری و یکدست کردن بذر در حجم زیاد برای کاشت در اراضی باغی و زراعی به کار می رود.

دستگاه بوجاری یونجه چیست و چگونه عمل می کند؟

بذر یونجه یکی از محصولات کشاورزی ریز دانه می باشد که برای آن که مورد استفاده دامی یا کشاورزی قرار گیرد باید ابتدا ضایعات و ناخالصی های آن گرفته شود.
امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی دستگاه بوجاری یونجه مخصوص این کار تولید شده و به بازار عرضه می گردد.
نحوه کار دستگاه بوجاری یونجه به صورت بادزن و الک می باشد.
بر اساس معیار وزن نا خالصی های سبک موجود در بین یونجه مانند کاه و خار و خاشاک به وسیله فشار هوای دمیده شده به آن خارج شده و از آن جدا می گردد.
به وسیله الک هایی با سایز های مختلف که در دستگاه تعبیه شده است دیگر ناخالصی ها مانند سنگریزه نیز جدا شده و بذر یونجه درجه بندی نیز می گردد.
بوجاری دانه های ریز یونجه که کار بسیار سختی می باشد، به وسیله دستگاه بوجاری خاص بسیار آسان شده است و این دستگاه عملیات بوجاری را با دقت فراوان و کیفیتی مطلوب انجام می دهد، ضمن آن که سرعت عمل بالایی نیز دارد.

دستگاه بوجاری یونجه

بذر یونجه به چه علت بوجاری می شود؟

بذر یونجه بوجاری شده برای کاشت و همچنین خوراک دام ها کاربرد دارد.
بذر یونجه برداشت شده دارای مقدار زیادی ناخالصی از جمله کاه و دیگر قسمت های گیاه و بذر های دیگر می شود.
و اگر از این بذر برای کاشت استفاده گردد باعث رشد نامطلوب و ناهماهنگ گیاه می شود، بنابراین بوجاری بذر یونجه بسیار لازم و ضروری می باشد.
بوجاری بذر یونجه به وسیله دست و به روش سنتی کاری سخت و طاقت فرسا می باشد و ضمن هدر رفتن وقت بوجاری کامل و صد درصد نیز صورت نمی گیرد.
از این جهت دستگاه های بوجاری مخصوصی برای یونجه تولید شده است که این کار را سریع و بدون خطا انجام می دهد.
در فرایند بوجاری به وسیله دستگاه بذر ازسرند هایی با صفحات فلزی عبور داده شده و انواع چوب، سنگریزه و اجسام خارجی دیگر از آن جدا شده و یونجه خالص از دستگاه دریافت می گردد.

بذر یونجه بوجاری شده

کدام صنایع به دستگاه بوجاری یونجه نیازمندند؟

یونجه گیاهی است که موارد استفاده  دامی و کشاورزی بسیاری دارد.
بنابراین کشاورزان و دامپروران برای تهیه یونجه خالص و بدون ضایعات و ناخالصی در حجم انبوه نیاز به دستگاه بوجاری یونجه دارند تا بدون اتلاف وقت و انرژی یونجه مطلوب مورد استفاده را تهیه نمایند.
برخی شرکت ها نیز با تهیه دستگاه بوجاری یونجه این کار را برای کشاورزان آسان نموده و یونجه برداشت شده را تحویل گرفته و با استفاده دستگاه با سرعت بالا بوجاری و بسته بندی نموده و برای استفاده و کاشت مجدد به کشاورزان بر می گردانند و از این راه کسب و کاری پر سود راه اندازی نموده اند.
دقت و کیفیت دستگاه بوجاری یونجه یکی از عللی است که مشتریان راغب به خرید آن می باشند.
دستگاه بوجاری یونجه با قیمت پایینی عرضه می گردد تا تمام صنایعی که به این دستگاه نیازمندند به راحتی از عهده خرید آن برآیند و بدون صرف هزینه گزاف بتوانند آن را تهیه و خرید نمایند.

دستگاه بوجاری بذر یونجه

دستگاه بوجاری بذر یونجه در چه انواعی تولید می شود؟

انواع دستگاه بوجاری بذر یونجه که تولید و برای فروش وارد بازار می گردد از لحاظ ساختار و ابعاد با یکدیگر متفاوت می باشد اما اساس کار آن ها یکی می باشد و به وسیله سرند های مخصوص این دانه های ریز را پاکسازی و دسته بندی می نمایند.
جداسازی یونجه بر اساس وزن در انواع دستگاه بوجاری صورت می گیرد.
انواع دستگاه بوجاری یونجه با دقت بالا دانه های یونجه را از وجود هر گونه دانه های شکسته و ضایعات و ناخالصی ها پاک می گردانند و این دستگاه ها از لحاظ سرعت عملکرد با یکدیگر متفاوت می باشند.
بعضی از انواع دستگاه های بوجاری چند کاره بوده و توانایی بوجاری انواع بذر ها و دانه ها را دارا می باشند و به راحتی می توان محصول ورودی دستگاه را عوض کرد و قسمت های مختلف دستگاه را بر اساس آن تنظیم نمود و با آن حتی دانه های ریز یونجه را نیز بوجاری نمود.

فروش دستگاه بوجاری بذر یونجه

قیمت دستگاه بوجاری بذر یونجه چقدر می باشد؟

کشور ما با توجه به موقعیت جغرافیایی و نوع آب و هوا یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان یونجه محسوب می شود.
بذر یونجه برای اینکه قابلیت یک کشت مناسب را پیدا کند باید بدون ناخالصی و یکدست باشد که این کار در حجم انبوه به وسیله روش های دستی ممکن نیست و نیاز به دستگاه بوجاری بذر یونجه دارد.
قیمت دستگاه بوجاری بذر یونجه ارزان می باشد و کشاورزان می توانند با سرمایه اندکی آن را تهیه کرده و با کاربری آسانی که دارد به راحتی از آن استفاده نمایند.
قیمت دستگاه بوجاری بذر یونجه نیز همراه با نوسانات اقتصادی کشور بالا و پایین می رود و برای استعلام قیمت به روز آن می توانید با شرکت فروش دستگاه تماس تلفنی برقرار نمایید.
برای سهولت خرید مشتریان گرامی امکان فروش اینترنتی دستگاه ها نیز میسر شده است و با مراجعه به سایت فروش دستگاه می توانید مشخصات فنی دستگاه را مشاهده و در صورت تمایل اقدام به سفارش نمایید.

 دستگاه بوجاری بذریونجه

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
گروه صنعتی رودیا
راه های ارتباطی:
مسئول فروش: سعید نقدیان فیروزی
شماره موبایل: 09120140859

مطلب پیشنهادی

ساخت دستگاه بوجاری گراویتی با تجهیزات مدرن

دستگاه بوجاری گراویتی با تجهیزات مدرن و مواد اولیه مرغوب زیر نظر باتجربه ترین طراحان …