صادرات ماشین آلات
خانه / دستگاه بوجاری / دستگاه بوجاری پیشرفته + اتوماتیک به صرفه سال 2020

دستگاه بوجاری پیشرفته + اتوماتیک به صرفه سال 2020

دستگاه بوجاری پیشرفته

دستگاه بوجاری پیشرفته که عمل بوجاری و درجه بندی محصولات را به صورت اتوماتیک بدون دخالت نیروی انسانی با دقت زیاد ظرفیت براساس تن سرعت بالا انجام می دهد از جمله ماشین آلات صنعتی سال 2020 است که از لحاظ اقتصادی زمان و نیروی کار بسیار به صرفه و کاربردی می باشد.

ویژگی های یک دستگاه بوجاری پیشرفته

دستگاه بوجاری به منظور جدا کردن نت خالصی ها و پاک کردن حبوبات، بذر ها و غلات و سایر دانه ها به کار می رود و همچنین این دستگاه توانایی درجه بندی محصولات را نیز دارا می باشد.
یک دستگاه بوجاری پیشرفته دستگاهی است که کلیه مراحل بوجاری را به صورت اتوماتیک و خودکار انجام می دهد.
همچنین دستگاه های پیشرفته بوجاری توان بالایی داشته و قادر می باشند در هر ساعت چندین تن از محصولات را بوجاری نمایند.
یکی دیگر ازمشخصه های دستگاه بوجاری پیشرفته کیفیت عملکرد این دستگاه می باشد که باید با بالاترین دقت و بدون کمترین میزان خطایی عمل بوجاری را انجام دهد و هیچ گونه ناخالصی را در آن باقی نگذارد.
دستگاه های پیشرفته بوجاری دارای تعداد سرند بیشتری می باشند و برای درجه بندی محصول آن را به تعداد درجات بیشتری تقسیم می کنند، در نتیجه محصول برای بسته بندی یک دست تر و شکیل تر آماده می گردد.

دستگاه بوجاری پیشرفته

کیفیت، کارایی و قیمت انواع دستگاه بوجاری کشمش

دستگاه بوجاری کشمش به منظور جدا کردن چوب کشمش، پاک کردن ضایعات و ناخالصی ها و همچنین زدودن گرد و خاک کشمش به کار می رود.
انواع دستگاه بوجاری کشمش در مدل های خانگی و صنعتی، اتوماتیک و نیمه اتوماتیک تولید می گردد که اساس کار همه آن ها یکی می باشد و به وسیله الک کردن عمل بوجاری را انجام می دهند.
دستگاه بوجاری کشمش در نوع تولید داخل و وارداتی از کشور های دیگر عرضه می گردد.
ارزان ترین نوع دستگاه بوجاری کشمش تک فاز خانگی می باشد که توان بوجاری ظرفیت کمی را کشمش را دارا می باشد و سرعت آن نیز به سایر دستگاه ها کمتر می باشد.
برای آن که از کیفیت، کارایی و قیمت دستگاه بوجاری کشمش در انواع مختلف اطلاعات کاملی را به دست بیاورید، می توانید به سایت فروش اینترنتی این دستگاه ها مراجعه کرده و در آن جا تمامی جزئیات و مشخصات فنی دستگاه ها همراه با تصویر آن ها را مشاهده نمایید.

دستگاه بوجاری کشمش

مشخصات و قیمت دستگاه بوجاری گندم کوچک خانگی

از آن جایی که گندم ماده اصلی تهیه نان می باشد در کشور ما سرانه تولید و مصرف آن بسیار بالا می باشد.
بنابراین یکی از دستگاه های پر کاربرد و مفید نیز دستگاه بوجاری گندم می باشد که گندم را از علف های هرز و پوسته و سنگریزه پاک نموده و آن را برای مصرف آماده می سازد.
به دلیل پایین بودن قیمت دستگاه بوجاری گندم خانگی یکی از اشتغال های کوچک و خانگی به صرفه و زود بازده بوجاری گندم می باشد.
این دستگاه در ابعاد کوچکی ساخته شده و به راحتی می توان آن را در اتاق یا فضایی کوچک جای داد و روزانه چندین کیلو از گندم را به وسیله آن بوجاری نموده و برای عرضه آماده کرد.
دستگاه بوجاری خانگی با برق تک فاز کار کرده و مصرف برق ٱن نیز زیاد نمی باشد، همچنین تولید آلودگی صوتی نیز نمی نماید و موجب آزار نمی گردد.
سرعت و ظرفیت این دستگاه هم در اندازه ای می باشد که نیاز کارگاه های کوچک و کار در منزل را برآورده سازد و سود آوری مطلوبی داشته باشد.

قیمت دستگاه بوجاری گندم کوچک خانگی

عملکرد و قیمت خرید دستگاه بوجاری گندم پیشرفته

دستگاه  بوجاری پیشرفته گندم عمل بوجاری را بسیار با دقت انجام داده و ابتدا توسط بخش مکنده ضایعات سبک را گندم جدا نموده و سپس در طی چند مرحله با استفاده از الک هایی در ابعاد مختلف آن را به صورت کامل پاک و درجه بندی می نماید.
دستگاه بوجاری گندم صنعتی در ابعاد بسیار بزرگ بوده و مناسب کارخانجات صنعتی بزرگ می باشد و ظرفیت ورودی آن در حدود دو تن در ساعت می باشد.
قیمت خرید دستگاه بوجاری گندم با توجه به ابعاد و جنس دستگاه، نوع برق مصرفی و ولتاژ آن، ظرفیت عملکرد و سرعت و دیگر آپشن های انتخابی معین می گردد.
برای دیدن انواع دستگاه بوجاری گندم و حبوبات می توانید به سایت فروش ما مراجعه کرده و سایر مشخصات آن و همچنین نحوه کارکرد آن ها را به طور کامل مشاهده نموده و پس از آشنایی کامل محصول انتخابی خود را سفارش دهید.

دستگاه بوجاری گندم پیشرفته

ماشین آلات مربوط به بوجاری بذر

انواع دانه ها و بذر ها برای آن که مورد استفاده دامی یا کشاورزی قرار بگیرند، قبل از استفاده باید مورد بوجاری قرار بگیرند تا از علف های هرز و کلوخ و دیگر دانه ها جداسازی شوند.
ماشین آلاتی در انواع متنوع برای بوجاری بذر به کار می روند که بعضی اختصاصی و بعضی نیز چند کاره می باشند و برای بوجاری حبوبات و دیگر دانه ها نیز استفاده می شوند.
نوعی از دستگاه بوجاری بذر بوجاری وزنی می باشد که همان طور که از نامش مشخص است بذر ها را بر اساس معیار وزن و به وسیله الک های متحرک جداسازی می نماید.
این دستگاه در نوع صنعتی بزرگ ظرفیتی در حدود 5 تن بذر در ساعت را با کمترین خطایی بوجاری می نماید.
برای انتقال بذر به دستگاه بوجاری از دستگاه بالابر استفاده می شود و وجود آن در کنار دستگاه بوجاری لازم می باشد.

بوجاری بذر

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
گروه صنعتی رودیا
راه های ارتباطی:
مسئول فروش: سعید نقدیان فیروزی
شماره موبایل: 09120140859

مطلب پیشنهادی

ساخت دستگاه بوجاری گراویتی با تجهیزات مدرن

دستگاه بوجاری گراویتی با تجهیزات مدرن و مواد اولیه مرغوب زیر نظر باتجربه ترین طراحان …