صادرات ماشین آلات
خانه / دستگاه سورتینگ / فروش دستگاه سورتینگ بادام زمینی با سیستم هوشمند سال 2020

فروش دستگاه سورتینگ بادام زمینی با سیستم هوشمند سال 2020

فروش دستگاه سورتینگ بادام زمینی با سیستم هوشمند

فروش دستگاه سورتینگ بادام زمینی با سیستم هوشمند سال 2020 قابلیت سورت اکثر محصولات نظیر خشکبار حبوبات بذر را به صورت تمام اتومات و خودکار دارا بوده از طریق مجموعه ما به صورت اینترنتی در حال انجام می باشد.

مشخصات دستگاه سورتینگ بادام زمینی

دستگاه سورتینگ بادام زمینی یکی از سورترهای لیزری می باشد.
که علاوه بر بادام زمینی سورت بسیاری از محصولات دیگر مانند حبوبات و انواع مغزها را انجام می دهد.
عملکرد این دستگاه اتوماتیک بوده و با دقتی کامل و کیفیت بالا به جداسازی دانه های بادام زمینی بر اساس اندازه و رنگ می نماید و ناخالصی های همراه آن را تفکیک می نماید.
دستگاه سورتینگ بادام زمینی قابلیت سورت صدر در صدی محصولات را دارا می باشد و تقریبا هیچ خطایی در جداسازی و دسته بندی ندارد.
بادام زمینی بر حسب اندازه به سایز های متفاوتی تقسیم و برای بسته بندی آماده می گردد، این هماهنگی در اندازه باعث بازار پسندی محصول می گردد.
درجه حساسیت دستگاه سورتینگ بادام زمینی را نیز می توان تنظیم کرد و با تنظیم آن با سرعتی بالا در مدتی زمانی کم مقدار زیادی بادام را سورت نمود.
انواع دستگاه سورت بادام زمینی نیز دارای تعداد کانال های متفاوتی می باشند که در ظرفیت تولید آن مؤثر می باشد.

مشخصات دستگاه سورتینگ بادام زمینی

سیستم سورت هوشمند در دستگاه سورتینگ چیست؟

دستگاه سورتینگ که امروزه تولید و راهی بازار شده است از سیستم هوشمند و پیشرفته ای برخوردار است به صورتی که قادر است به صورت تمام اتوماتیک و خودکار برای هر نوع محصولی که برای سورت به آن ارائه می شود تنظیم شود و بر اساس خصوصیات آن ها به جداسازی بپردازد.
هوشمند بودن دستگاه سورتینگ سبب می شود دستگاه مناسب برای سورت انواع محصولات باشد و در حقیقت به دستگاه سورت چند کاره تبدیل شود و مختص سورت نوع و سایز خاصی نباشد.
سیستم هوشمند دستگاه سورتینگ کامپیوتری می باشد و برای تنظیم قابلیت اتصال به اینترنت را دارا می باشد.
صفحه نمایش دستگاه لمسی بوده و زبان آن نیز به دو صورت فارسی و انگلیسی تنظیم می گردد.
دستگاه سورتینگ هوشمند ابتدا ضایعات محصول ورودی را جداسازی می نماید، بعد از آن حتی با دادن یک عکس از محصول به دستگاه در کوتاه ترین زمان محصول مورد نظر را سایز بندی کرده و به صورت یکدست تحویل می دهد.

سیستم سورت هوشمند در دستگاه سورتینگ چیست؟

اندازه دانه های قابل سورت با دستگاه سورت بادام زمینی

همان طور که  گفته شد دستگاه سورت بادام زمینی را می توان برای تفکیک و پاکسازی انواع دیگر محصولات از جمله خشکبار و آجیل و حبوبات به کار برد و با همان کیفیت و دقت آن ها را دسته بندی نمود.
اما دستگاه سورت بادام زمینی مناسب سورتینگ ریز دانه ها مانند خاکشیر و کنجد نمی باشد و قابلیت سورت دانه در ابعاد خیلی را دارا نمی باشد.
برای انواع ریز دانه دستگاه های سورتینگ ویژه ای طراحی و تولید گردیده است.
دستگاه سورتینگ بادام زمینی در ابعاد متفاوتی تولید می شوند، که این متفاوت بودن ابعاد  تغییری در کیفیت سورت ایجاد نمی کند، تنها باعث تغییر در ظرفیت تولید و سرعت عملکرد دستگاه می گردد.
برای دریافت اطلاعات کامل از دستگاه سورتینگ بادام زمینی و دیگر دستگاه ها می توانید به سایت فروش ماشین آلات صنعتی رجوع کرده و در آن جا با کلیه مشخصات و جزئیات آن به صورت کامل آشنا شوید.

دانه های قابل سورت با دستگاه سورت بادام زمینی

آیا دستگاه سورتینگ بادام زمینی مناسب اشتغال خانگی ست؟

دستگاه های سورتینگ بادام زمینی نیز مانند دیگر دستگاه ها در مدل ها و انواع مختلف تولید و در بازار عرضه می گردد.
یکی از تفاوت  های انواع مدل ها تفاوت در سایز و ابعاد دستگاه می باشد، که هر چه دستگاه بزرگ تر باشد تعداد کانال های آن نیز بیشتر است.
انواع کوچک دستگاه سورتینگ بادام زمینی که اغلب تک کاناله می باشد مناسب اشتغال در فضا های کوچک و مشاغل خانگی می باشد.
کیفیت سورت این دستگاه عالی می باشد و از دقت بالایی برخوردار است اما نسبت به دستگاه های بزرگتر و صنعتی سرعت کمتری دارد.
این دستگاه های تک کانال که قابلیت سورت با ظرفیت کمی در روز را دارا می باشد مناسب کارخانجات و کارگاه های بزرگ نمی باشد و نمی توانند انتظارات آن ها را برآورده کرده و روزانه حجم وسیعی از محصول را سورت نمایند.
قیمت دستگاه های سورت تک کانال از بقیه دستگاه ها نیز کمتر می باشد و کسانی که بودجه مالی کمتری برای راه اندازی شغل دارند می توانند این دستگاه را تهیه نمایند.

آیا دستگاه سورتینگ بادام زمینی مناسب اشتغال خانگی ست؟

فروش دستگاه بسته بندی و سورتینگ بادام زمینی

سورتینگ بادام زمینی باعث یکدست شدن و بسته بندی با کیفیت تر آن می شود و عرضه آن با استقبال بهتری صورت می گیرد.
سورتینگ بادام زمینی به وسیله دستگاه  مخصوص سبب اتلاف وقت و انرژی کمتر و تفکیک و جداسازی با دقت تر آن می گردد.
فروش دستگاه بسته بندی و سورتینگ بادام زمینی با بهترین کیفیت قطعات و گارانتی و خدمات پس از فروش از طریق سایت اینترنتی نیز صورت می گیرد، تا مشتریان گرامی دغدغه خرید حضوری و مشکلات ترافیک و صرف وقت را نداشته باشند.
به راحتی و با مراجعه به سایت فروش اینترنتی می توانید با انواع دستگاه های موجود و نحوه کار آن ها آشنا شده و از بین آن ها دستگاه مورد نیاز و سلیقه خود را انتخاب نموده و سفارش خود را ثبت نمایید تا در کمترین زمان ممکن سفارش شما پیگیری و بقیه مراحل خرید انجام شود.
قیمت های ارائه شده در سایت زیر قیمت بازار می باشد تا بتوانیم رضایت خاطر مشتریان گرامی را فراهم آورده و به انتخاب آن ها ارج نهاده شود.

فروش دستگاه بسته بندی و سورتینگ بادام زمینی

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
گروه صنعتی رودیا
راه های ارتباطی:
مسئول فروش: سعید نقدیان فیروزی
شماره موبایل: 09120140859

مطلب پیشنهادی

دستگاه سورتینگ تمام اتوماتیک برای مرکبات – غلات

دستگاه سورتینگ تمام اتوماتیک از قسمت های مختلف در مدل های خانگی و صنعتی متناسب …