صادرات ماشین آلات
خانه / دستگاه بسته بندی حبوبات / دستگاه بوجاری حبوبات فروشی خط بسته بندی

دستگاه بوجاری حبوبات فروشی خط بسته بندی

 

دستگاه بوجاری حبوبات برای جدا کردن انواع کاه، سنگ و اجسام ریز و درشت موجود در گندم، لوبیا، نخود، عدس یا سایر محصولات در خط بسته بندی کامل می باشد. شاید بگویید نوع خانگی نیز دارد، بله با ابعاد کوچک نیز می تواند ساخت اما کیفیت مدل صنعتی را ندارد. دست دوم این محصول را توصیه نمی کنیم چرا که با قیمت نو فروشی زیاد تفاوتی ندارد.

آشنایی با دستگاه بوجاری حبوبات

تمامی دستگاه ها دارای توان مصرفی، سرعت کار و همچنین برق برای استفاده از دستگاه می باشد.
بوجاری اصطلاحی است که برای جداسازی پوست و حتی سنگ و خاک از محصولاتی مانند غلات، حبوبات، دان پرندگان که توسط سرند این کار شکل می گیرد.
و از چند خروجی مجزا خارج می شوند و باید گفت که در گذشته به صورت دستی و سخت با وسیله ای به نام چنگک برای برنج به انجام می رساندند و زمان زیادی را به این امر اختصاص می دادند ولی این دستگاه حتی قابلیت های متفاوتی از نظری ظاهری دارد.

آشنایی با دستگاه بوجاری حبوبات

محصولات مناسب برای دستگاه بوجاری حبوبات و خشکبار

با کمی تغییر می توان محصولات بسیار زیادی را در صنایع مختلف بوجاری کرد.
بوجاری در کلمه به معنی دستچین یا وجین کردن است.
همین که شما بتوانید با سرعت بسیار بالا و هزینه بسیار کم حجم بسیار زیادی از محصول خود را دسچین نمایید، قطعا در میزان درآمد تان تاثیر بسزایی دارد.
لیست محصولاتی که می توان برای آن ها از دستگاه بوجاری استفاده کرد به صورت زیر است:

 • دستگاه بوجاری عدس
 • برنج
 • ارزن
 • بذر
 • کنجد
 • خاکشیر
 • کتان
 • آجیل
 • بذر یونجه
 • دستگاه بوجاری بادام زمینی
 • پسته
 • تخمه آفتابگردان
 • تخمه کدو
 • جو
 • خرما
 • دان قناری
 • دانه های روغنی
 • رازیانه
 • زیره
 • زرشک
 • زعفران
 • سبزی
 • سیاهدانه
 • کشمش
 • کلزا
 • گشنیز
 • لوبیا
 • ماش
 • مویز
 • نخود
 • گندم

همانطور که می بینید بیش از 30 محصول را برای تان در این مقاله نام بردیم که می توان برای بوجاری آن ها، از این دستگاه استفاده کرده.
البته برای سبزی خشک و یا سبزی تازه، کمی تغییر در دستگاه لازم است.

محصولات مناسب برای دستگاه بوجاری حبوبات و خشکبار

تفاوت دستگاه بوجاری نخود و برنج

در شروع می توان گفت بوجاری محصولات برای راحتی انسان ها فراهم شده است که نیروی انسانی وقت کمتری به این موضوع اختصاص دهند و همچنین از طریق دستگاه، فوق العاده سریعتر انجام می شود و کارهای سنتی دیگر جوابگوی نیاز بشر نیست و کارهای مکانیزه مورد پسند و علاقه بسیار افراد قرار گرفته است و رضایت خود را از این موضوع اعلام می کنند.

محصول نخود بیشتر در سمت کرمانشاه، ولی برنج بیشتر در گیلان و مازندران و فارس. از زمانی که دستگاه بوجاری به کمک بشر آمده است موارد استفاده از آن در محصولات گوناگون افزایش یافته است و در بیشتر شهرها و کشورهای جهان مرسوم شده است. تفاوت دستگاه بوجاری نخود با برنج بیشتر در قسمت سرند آن است که برای نخود، کروی شکل می باشد و ممکن است برای نخود این کار سریع تر انجام شود

دستگاه بوجاری شالی چگونه کار می کند

قبل از توضیح درباره اینکه دستگاه بوجاری شالی چگونه کار می کند.
باید در آغاز، شناختی نسبت به شالی داشت و می توان این طور بیان نمود که ریشه این کلمه از شمال کشور گرفته شده است و مترادف آن شلتوک می باشد، ولی در برخی زبان ها، دیگر محصولات کشاورزی را نیز شامل می شود.
به هر شکل باید این را مدنظر داشت که دستگاه خشک کن شالی در کنار این دستگاه مورد نیاز است و نوع ایستاده آن بهتر از مدل خوابیده آن است.
اول باید عملیات خشک کردن شالی که در دستگاه های خشک کن، رطوبت سنج نیز وجود دارد انجام پذیرفته و بعد بوجاری شود که اصطلاح بوجاری نیز به جدا سازی پوست و ضایعات محصولات گفته می شود که برنج شکسته هم شامل آن می شود.
اطلاق می گردد که از طریق دو سرند و یا برخی مواقع بیشتر از دو سرند که در دستگاه تعبیه شده است انجام می شود و دارای ویبره هستند.
بخاطر کمبود مکان و زمان برای خشک کردن و احتمال خراب شدن مقداری از شالی در روش های سنتی، وقتی در خشک کن های مدرن محصول را خشک کنیم میزان ضایعات خیلی بیشتر کاهش می یابد و عدد پایین تری را به خود اختصاص می دهد و چون رطوبت آن تحت کنترل می باشد، بوجاری آن نیز بهتر انجام می پذیرد.
معمولا هشت ساعته می توان میزان بسیاری را خشک و بوجاری نمود در صورتی که در روش سنتی این زمان بسیار افزایش می یابد و مقرون به صرفه نیست و جهان به سمت هر چه بیشتر مکانیزه کردن کارها پیش می رود و سهولت در کارها افزایش می یابد.
البته این زمانی خوب است که از زمان هایی که بخاطر کمتر کار کردن بر این اساس ایجاد گردیده، درست و کارساز استفاده نمود.

دستگاه بوجاری شالی چگونه کار می کند

دستگاه بوجاری بزرگ یا کوچک؟

برای ساخت یک دستگاه بوجاری حبوبات، به قطعات مختلف و همچنین زمان بالایی مورد احتیاج است.
البته با توجه به اینکه بسیاری از مشاغل خانگی راه افتاده و افراد بسیاری هستند که کار بسته بندی را به صورت ترکیبی سنتی و صنعتی در خانه انجام می دهند، نیازمند نوع کوچک نیز هستند.
اما توصیه می کنیم حتما از نوع بزرگ که ظرفیت حداقل ساعتی 100 الی 500 کیلوگرم بوجاری کردن محصول شما را داشته باشد، استفاده نمایید.
عدد 100 تا 500 کیلوگرم کاملا بستگی به محصول شما دارد و با توجه به آن تغییرات خواهد داشت.

دستگاه بوجاری بزرگ یا کوچک؟

محل قرار گیری دستگاه بوجاری در خط بسته بندی حبوبات

بعد از استفاده از دستگاه بالابر کاسه ای برای انتقال حبوبات به مخزن دستگاه بوجاری، می توان آن را دومین دستگاه خط کامل بسته بندی حبوبات نامید.

یک خط کامل بسته بندی، حتما برای افزایش سرعت خود و کاهش هزینه کارگر، نیازمند این دستگاه است.

محل قرار گیری دستگاه بوجاری در خط بسته بندی حبوبات

کارکرد دستگاه بوجاری زیره سبز

وقتی دستگاهی را می خواهیم مورد استفاده قرار دهیم اول شناخت کافی نسبت به آن داشته  باشیم پس در ابتدا لازم است محصول مورد استفاده در دستگاه مورد بررسی قرار بگیرد.
زیره سبز به طور مثال در صنایع غذایی و دارویی و آشپزی و اسانس گیری یا همان روغن گیری کاربرد دارد و بر همین اساس کارکرد دستگاه بوجاری زیره سبز قابل مشاهده و توجیه است.
وقتی زیره سبز با وجود این دستگاه با کیفیت و یکنواختی بیشتری وارد عرضه به بازار شود، خواهان بیشتری خواهد داشت و با قیمت بهتری می توان محصولات را به فروش رساند.
اگر بخواهیم از عملکرد دستگاه سخن بگوییم این است پوست اضافی زیره یا محصولاتی شبیه به آن را جدا سازی می کند و ناخالصی ها را در مکانی جدا خارج می سازد.
دستگاه بوجاری در صنایع کشاورزی بسیار پر کاربرد است و انسان را یاری می رساند که کارهای سخت و یدی را رها سازد و به کمک دستگاه ها و سپردن کار به آن ها، به سمت پیشرفت هر چه سریعتر نائل شود و کیفیت زندگی را بهبود ببخشد و از زمان خود بهره بهتر و مفید تری ببرد و از فرسودگی شغلی بر اساس کارهای یدی بسیار، نجات یابد و فقط اپراتورهایی جهت نظارت بر دستگاه ها نیاز باشد.
با استفاده از صنعت می توان صادرات را افزایش داد و با بسته بندی و بوجاری و حتی تبدیل به فرآورده های دیگر کشورمان بدون واسطه کشورهای دیگر وارد عرضه جهانی شود و حرفی برای گفتن داشته باشد.
با توجه به اینکه زیره سبز در کرمان، خراسان جنوبی بیشتر کشت می شود این دستگاه می تواند در آن مناطق بیشتر مورد توجه قرار بگیرد تا شاهد حاصل بهتر استفاده از این دستگاه ها باشیم و قسمت سرند این مدل، ظریف تر از محصولات کروی شکل مانند حبوبات است.

کارکرد دستگاه بوجاری زیره سبز

برق مورد نیاز دستگاه بوجاری تک فاز یا سه فاز

برق سه فاز یعنی 380 ولت و برق تک فاز به معنی برق شهری با 220 ولت است.
قطعا زمانی که ولتاژ افزایش یابد توان دستگاه که با قدرت و سرعت آن، ارتباط مستقیم دارد، افزایش پیدا می نماید.
برخی مشتریان از ما دستگاه بوجاری سه فاز می خواهند و برخی تک فاز که تفاوت در محل استفاده از دستگاه است.

سازنده انواع دستگاه های بوجاری گندم در ایران

سازنده انواع دستگاه های بوجاری گندم در ایران دارای فکری روشن بوده است که توانسته این دستگاه را بر اساس محصولات تولید شده کشور خود ایجاد نماید.
گندم یکی از محصولاتی است که کشور ایران و مخصوصا فارس در تولید آن رتبه ای منحصر به فرد دارد پس لزوم چنین دستگاهی زودتر از دستگاه های دیگر حس شده است و ضایعات این محصول جداسازی می شود و گندم برای مصارف مختلفی مثل آرد در تولید ماکارونی و نان و ضایعاتی مثل گندم شکسته برای خوراک دام مورد استفاده قرار می گیرد.

دستگاه بوجاری گندم دارای سرند می باشد که ناخالصی ها را جدا می سازد و به یک خروجی دیگری غیر از خروجی گندم می رود. دستگاه بوجاری گندم در استان هایی که محصول کشت می شود کاربرد دارد ولی دیگر استان ها را از این امر بی نیاز نساخته و آنان نیز دست به کار بوجاری گندم شده اند.

و از این امتیاز بهره می برند. تولید دستگاه ایرانی باعث شده است که هر چه بیشتر ایرانیان مستقل تر عمل کنند و وابستگی به کشورهای دیگر را کمتر کنند، ولی این موضوع را باید بخاطر داشت که عدم وابستگی نباید باعث کاهش تعاملات انسانی بین کشورها شود و ارتباطات تجاری را در زمینه های دیگر باید حفظ نمود و تعاملات با کشورهای بیشتری را بوجود آورد.

سازنده انواع دستگاه های بوجاری گندم در ایران

نمایندگی دستگاه بوجاری در تهران

دستگاه بوجاری در تهران همانند دیگر مناطق احتیاج به نمایندگی دارد، بدین منظور که تعدادی از اشخاص بخاطر سهولت خرید به این مرکز مراجعه کنند و به نیاز خود سریع تر برسند.
دستگاه بوجاری برای موارد گوناگونی، مثل حبوباتی که کروی شکل هستند و برنج، برخی غلات و دان پرندگان که حالتی تقریبا خطی دارند، مورد استفاده است. برنج از محصولاتی است که در استان فارس و استان های شمالی به وفور کشت می شود و بر اساس خشکسالی، خشکه کاری شالی افزایش می یابد و برخی افراد در گرگان و مازندران این کار انجام داده اند.
با توجه مکانیزه شدن برداشت محصولات، برای بسته بندی نیز، این نوع دستگاه برای غلات در کنار دستگاه های دیگر مثل دستگاه خشک کن و سورت، کاربرد دارد و در کل چنین دستگاه هایی برای بهینه سازی زمان و فروش محصولات تولیدی ایجاد شده است.
مهم ترین عامل مکانیزه شدن که بشر را خشنود نموده، صرفه جویی در زمان و افزایش بهره وری و کیفیت محصولات برای فروش است و صادرات به کشورهای درخواست کننده، نیز افزایش خواهد یافت.

دستگاه بوجاری تک فاز یا سه فاز بهتر است؟

در کشور ما، برق صنعتی سه فاز ارزان تر به صنعتگران فروخته می شود و اگر بخواهید دستگاه بوجاری تک فاز تهیه کنید، قطعا در نهایت هزینه برق بیشتری را پرداخت خواهید کرد.
و همچنین قدرت موتور برق سه فاز نزدیک به دو برابر بیشتر از تک فاز است.
ابعاد دستگاه بوجاری حبوبات

این دستگاه دارای ابعاد زیر می باشد:

 • طول: 205 cm
 • عرض: 127 cm
 • ارتفاع: 250 cm

ابعاد دستگاه برای کسانی مهم است که می خواهند نسبت به ارتفاع محل نسب دستگاه بسنجند تا بتوانند بهترین تصمیم گیری را داشته باشند.

دستگاه بوجاری تک فاز یا سه فاز بهتر است؟

مشخصات دستگاه بوجاری به همراه مکانیزم آن

مشخصات دستگاه بوجاری خشکبار و حبوبات به صورت زیر است.

می توانید اطلاعات کلی را در جدول زیر بیابید و برای اطلاعات بیشتر از راه های ارتباطی اقدام فرمایید.

[table id=2 /]

مرکز خرید فروش دستگاه بوجاری

لزوم مرکز خرید و فروش دستگاه بوجاری زمانی احساس شد که افراد به فکر صرفه جویی در زمان افتادند و خواستند از طریق این مراکز محصول مورد نظر خود را خریداری کنند.
دستگاه بوجاری برای برنج، حبوبات، گندم و دان های پرندگان و… مورد استفاده است و اینگونه می توان کیفیت محصولات را افزایش داد و وارد عرصه جهانی شد.
اگر تولیدات و فرآورده ها به طور هدفمند وارد بازار شوند سرمایه گذاری مناسبی صورت گرفته است وگرنه خیلی از سرمایه هایی که می توان بدست آورد، از زندگیمان حذف می شود.
مرکز خرید فروش دستگاه بوجاری دارای دفاتر مختلف در استان و شهرها می باشد ولی تمرکز بیشتر در برخی استان ها شکل گرفته است و سایت های اینترنتی به کمک خریداران برای صرفه جویی در زمان آمده اند و همچنین به طور مستقیم می توان خرید کرد.

مرکز خرید فروش دستگاه بوجاری

قیمت دستگاه بوجاری گشنیز

اولین نکته ای که می توان مطرح نمود این است که گشنیز از سال ها پیش مورد توجه هندی ها، یونانی ها و ایرانی ها بوده است.
به طوری که در آیین های مذهبی مورد استفاده قرار گرفته است و مصارف متعددی مثل تولید عسل و اسانس دارد و چاشنی ای در صنایع غذایی محسوب می شود.
از نظر طب سنتی و مخصوصا درمان بیماری های گوارشی جایگاهی خاص داشته همچنان ادامه دارد و بخاطر قابلیت کشت مناسب در بیشتر استان های ایران تولید می شود.
بنابراین استفاده از دستگاه بوجاری قابل توجیه می باشد و قیمت، اولین گزینه ای است که به ذهن برخی افراد می رسد که می توانند کارخانه ای راه اندازی کنند.
دستگاه بوجاری گشنیز نیز از این موضوع بی تاثیر نیست ولی قیمت آن نسبت به بسیاری از دستگاه های بوجاری کمتر است.
البته باید در نظر داشت که این دستگاه برای تخم گشنیز مورد استفاده قرار می گیرد. ممکن است صنایع بسته بندی ادویه جات از این محصول استفاده نمایند.

دستگاه بوجاری چیست و چگونه عمل می کند؟

دستگاه بوجاری چیست؟
وظیفه این دستگاه جداسازی انواع محصولاتی از قبیل (نخود، لوبیا، گندم) می باشد ا در نهایت محصولی تمیز و بسته بندی شده یا فله ای در اختیار مشتری و مصرف کننده قرار بگیرد.
هر دستگاه بوجاری شامل چندین خروجی می باشد تا انواع تفاله های موجود در محصول را به صورت جداگانه خارج نماید و وجود این چند خروجی جزء یکی از خصوصیات برتر این دستگاه می باشد.
در زمان گذشته دستگاه بوجاری وجود نداشته و با استفاده از وسایل ابتدایی مانند چنک یا به صورت دستی عمل بوجاری را انجام می دادند.
جهت شناخت دستگاه بوجاری به مطالب زیر دقت نمایید تا در انتخاب محصول دچار مشکل نشوید و خریدی رضایت مند را تجربه نمایید.
شرکت های تولید مربوط به ساخت دستگاه های بوجاری توانسته است انواع این دستگاه ها را در اختیار مشتریان قرار دهند تا کاربران و مشتریان  بتوانند متناسب با نیاز و حرفه ی خود دستگاه مورد نظر خود را انتخاب نمایند.
تعداد کثیری از مشتریان با مراجعه به این مراکز فروش می توانند تنوع دستگاه ها را از نزدیک مشاهده کنند به طوری که بعضآ با کمک فروشندگان می توانند قطعاتی که در ساخت این دستگاه ها به کار رفته است را مورد بررسی و شناخت قرار دهند.

دستگاه بوجاری چیست و چگونه عمل می کند؟

اشتغال در منزل با دستگاه بوجاری

انسان ها برای انجام بسیاری از حوزه های کاری درآمد زا نیازمند ابزارها و دستگاه هایی می باشند که با استفاده از آن بتوانند،هم در وقت و صرف هزینه و تولید درآمد پیشرفت قابل توجهی داشته باشند.
از این رو برای تسهیل نمودن برخی از کارهای خود به تولید و ساخت برخی دستگاه ها از جمله دستگاه بوجاری پرداخته اند.
بوجاری به معنای جدا کردن یا وجین کردن است، که معمولا افراد در زمان گذشته بوجاری را به سختی و با صرف زمان زیادی انجام می دادندکه بسیار طاقت فرسا و سخت بوده است.
اما امروزه بوجاری برای کاربران بسیار آسان و لذت بخش شده است تا جایی که می توانند حتی در منزل خود به راحتی حبوبات و سایر اقسام را بوجاری نمایند.
می توان از دستگاه بوجاری در مصارف مختلفی استفاده نمود، که در این قسمت به ذکر چند نمونه از آن ها می پردازیم:

 • نخود
 • لوبیا
 • گندم
 • برنج
 • خاکشیر
 • انواع آجیل
 • پسته
 • زرشک
 • مویز
 • گشنیز
 • ماش
 • عدس
 • زیره و

همانطور که ملاحظه میکنید از این دستگاه در موارد مختلفی استفاده میکنند که ما تنها تعداد اندکی را برای شما ذکر نمودیم.
اما نکته حائز اهمیتی که ذکر آن بسیار ضروری است این است که با وجود ساخت دستگاه بوجاری تعداد زیادی از افراد در منزل مشغول به کار می شوند و این دستگاه در اشتغال افراد و چرخه اقتصادی کمک بسیاری می کند.

اشتغال در منزل با دستگاه بوجاری

دستگاه بوجاری برای دانه ارزن

دستگاه های بوجاری دارای کاربردهای متنوعی می باشند و همانطور که از اسمشان پیداست عموما برای جدا سازی اصل محصول خالص از ناخخالصی های آن محصول استفاده می کنند.
دستگاه های بوجاری در صنعت کشاورزی به صورت قابل ملاحظه ای استفاده می گردند به همین دلیل وجود این دستگاه برای کشاورزان بسیار حائز اهمیت می باشد.
دانه ارزن توسط کشاورزان تهیه ی شود و یک نوع از محصولات کشاورزی محسوب می شود، گشات ارزان باید در محیطی خشک و سرد انجام پذیرد.
ارزن محصولی است که برای خوراک پرندگان مورد استفاده قرار می گیرد و به همین دلیل دانه ارزن از فروش فوق العاده زیادی برخوردار می باشد و هب همبن دلیل وجود این دستگاه برای کشاورزان بسیار مهم و ضروری است.
ساخت دستگاه های بوجاری دانه ارزن از ظرفیت 140 کیلو آغاز میشود.
اما هرجه ظرفیت این محصول کمتر باشد کیفیت ان نیز کمتر می گرددو مثله دستگاه های بزرگ تر از کیفیت بسیار مطلوب برخوردار نمی باشدو هرچقدر که ظرفیت دستگاه بیشتر باشد کار با آن دستگاه نیز راحت تر است.

دستگاه بوجاری برای دانه ارزن

ارائه بهترین دستگاه بوجاری گندم

یکی دیگر از دستگاه هایی که بسیار پرکاربرد و پر مصرف است، دستگاه بوجاری گندم می باشد که به منظور شناخت این دستگاه به توضیحاتی در مورد آن می پردازیم.
منظور از بوجاری گندم، جداسازی و پاکسازی گندم خالص از ناخالصی های آن از قبیل( کاه و پوست، سنگ و ..) می باشد.
در قدیم الایام بوجاری این محصول به صورت دستی و سنتی انجام شده است اما با توجه به پیشرفت علم مخترعان توانسته اند تا انواع دستگاه هایی را برای سهولت کار مصرف کنندگان تولید نمایند.
دستگاه های بوجاری گندم دارای انواع خارجی و ایرانی می باشد که تولیدکنندگان ایرانی در ساخت این دستگاه از تبهر بسیار بالایی برخوردار هستند.
و هرساله در زمان های مشخصی نمایشگاه هایی در تمامی استان های کشور و در خارج از کشور برگزار می شود.
و هرساله تعداد بسیار زیادی از این دستگاه ها به کشور های دیگر صادر می گردد و صادرات این محصول به اقتصاد کشور رونق چشم گیری را می بخشد.
البته دست وارد کنندگان خارجی به ساخت و تولید این دستگاه در داخل کشور باز شده است تا بتوانند اگاهی خود را در ساخت این محصول بالا ببرند و توجه ایرانیان را برای خرید محصول خارجی جذب نمایند.
برای تهیه دستگاه بوجاری گندم می توانید به مرکز پخش آن در تهران مراجعه و این محصول را مستقیمأ و بدون واسطه تهیه نمایید.

ارائه بهترین دستگاه بوجاری گندم

ساخت و عرضه دستگاه بوجاری کتان

نوعی دیگر از دستگاه های بوجاری که کار کشاورزان را راحت نموده است و حجم قابل توجهی از زحمت آنان را در ار کردن کم نموده است، تولید دستگاه بوجاری کتان می باشد.
این دستگاه همانند دستگاه بوجاری گندم دارای انواع متفاوتی است و برای جدا کردن دانه کتان از هرچیزی به جز خود کتان استفاده می گردد و برای خوراک پرندگان نیز استفاده می شود و از فروش زیادی برخوردار است.
هرساله تعداد بسیار زیادی از این دستگاه ها در کشور تولید می گردد و تهیه آن در مرکز پخش و بدون واسطه بسیار ارزان تر از فروشگاه های دستگاه بوجاری می باشد.
ظرفیت مورد استفاده در این دستگاه حداقل از 210 کیلو به بالا می باشد.
و وزنشان از 130 کلو به بالا می باشد، اما باید در نظر داشته باشید که اگرچه کار را برای شما کاربران گرامی بسیار آسان می نماید.
ولی از ساختار بسیار محکم و از ظرفیت بسیار بالایی برخور دار است و دقت داشته باشی که برای خرید این نوع دستکگاه ها به کیفیت دستگاه توجه ویژه ای نمایید.
به دلیل درخواست متعدد مشتریان، تولید کننده این محصول در جهت برآورده کردن درخواست مصرف کنندگان اقدام به تولید دستگاه خانگی گندم نموده است.
و شما مشتریان عزیز می توانید با کمترین هزینه بهترین دستگاه خانگی گندم را با کمترین فضای ممکن در منزل خود جای دهید.

ساخت و عرضه دستگاه بوجاری کتان

فروش دستگاه بوجاری دان قناری و دیگر پرندگان

دستگاه بوجاری دان قناری جهت پاک نمودن فضای نگهداری پرندگان و قناری استفاده می گردد.
به همین دلیل هرروزه به مشتریان خرید این دستگاه نیز افزوده می شود و صاحبان این دستگاه ها از سود بسیار کلانی برخور دار می شوند..
یکی دیگر از مزیت های این دستگاه ان است که پوست را از دانه نیز جدا می کندو اگر بخواهید دانه را از سایر فضولات پرندگان جداسازی نمایید بهتر از دستگاه بوجاری این محصول استفاده نمایید.
عملکر این دستگاه به گونه ای است که با باد و سرند عملیات جدا سازی را انجام می دهد و سیستم فن آن نیز دانه سنگین از سبک را جدا می کند.
و برای این که بخواهید چندین مرتبه عملیات خالص و تمیز سازی دان را انجام دهید بهتر از قدرت باد آن را نیز افزایش دهید.
ولی مرتبأ سیستم را کنترل نموده تا در عملکرد آن مشکلی پیش نیاید و بوجاری خود را به بهترین روش انجام دهید.

فروش دستگاه بوجاری دان قناری و دیگر پرندگان

ساخت دستگاه بوجاری حبوبات با عملکرد عالی

دستگاه بوجاری عمومأ برای بوجاری کردن انواع حبوبات خشک از جمله ( سبزیجات، خشکبار ، نخود، لوبیا و غلات و ..) کاربرد دارد.
این دستگاه خالصی های محصول را از ناخالصی های ان از جمله ( شن ریزه، سنگ ،گرد و غبار و خاک درشت و ) جدا می کند.
این دستگاه از برق 3 فاز  و تک فاز استفاده می کندو مجهز به سیتم کنترل برق می باشد.
سازندگان این دستگاه از مواد اولیه و صنعتی بسیار عالی در ساخت آن استفاده کرده اند تا همواره درصدد نیاز مشتریان خود برآیند و مشتریان داءمیشان را از خود راضی نگه داری می کنند و در نتیجه سود بسیار خوبی نصیبشان می گردد.

ساخت دستگاه بوجاری حبوبات با عملکرد عالی

 آشنایی با دستگاه بوجاری حبوبات

دستگاه بوجاری حبوبات برای تمیز کردن محصولات خشک از جمله  (گندم، عدس، ماش، لوبیاو..) استفاده میگردد.
سالانه تولید نندگا زیادی این دستگاه را روانه بازار و جوابگوی نیاز مشتریان می باشند، اما نکته قابل توجه این است که تعداد کثیری از تولید کنندگان این محصول به خاطر سود آوری فروش از این محصول ورد این بازار کار شده اند و شناخت و اگاهی دقیقی را برای ساخت این محصول ندارند و در ساخت این دستگاه از مواد اولیه خوب و با کیفیت استفاده نمی کنند و صرفا جهت کسب درآمد بیشتر به تولید این محصول می پردازند.
شما مشتریان گرامی حتما برای خرید این دستگاه از فروشنده ای معتبر و مطمعن محصولی با کیفیت را خریداری نمایید تا در استفاده از آن دچار مشکل نشوید.
هرساله صادرات بسیار زیادی از دستگاه بوجاری حبوبات به کشور های دیگر همچون (ترکمنستان، افغانستان، ازبکستان و..) انجام می پذیرد و به همین دلیل در داخل کشور به ارزش کمتری به فروش می رسد.

 آشنایی با دستگاه بوجاری حبوبات

نحوه بسته بندی حبوبات با دستگاه

در زمان گذشته اکثریت مردم حبوبات مورد نیاز خود را به صورت فله ای تهیه می کردند و کمتر کسانی از حبوبات بسته بندی شده استفاده می کردد.
اما امروزه با افزایش جمعیت و نیاز مشتریان و با در نظر گرفتن ایجاد موقعیت شغلی برای تعداد قابل توجهی افراد، بسته بندی حبوبات به روی کار امده است.
این محصولات دارای انواع مختلفی می باشد.
امروزه برای این که به اشتغال افراد کمک شود این دستگاه حبوبات را با ابعاد کوچک تولید نموده اند تا افراد بیکار از جمله سرپرست خانوار و بدپرستان بتوانند در منزل به راحتی با استفاده از دستگاه به بسته بندی حبوبات بپردازند.
افراد می توانند با تهیه این دستگاه از طریق مراکز فروش معتبر اطمینان خود را از کیفیت دستگاه و قطعات اولیه مورد استفاده در آن کسب نمایند.

دستگاه بسته بندی مواد غذایی در منزل

امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی تغییرات بسیاری در نوع عملکرد کاری انسان ها پدید آمده است، دستگاه مواد غذایی دارای دو نوع خانگی و صنعتی می باشدو با توجه به نیاز مشتریان در بازار ب اشکال و مدل های متفاوتی تولید و ساخته شده اند.
دستگاه های بسته بندی مواد غذایی با توجه به کیفیت و نحوه ساختشان دارای قیمت های متفاوتی می باشند و محصولی که از کیفیت بهتری در ساخت آن استفاده شده باشد مسلمأ از قیمت بالاتری نیز برخوردار است.
از دستگاه مواد غذایی برای بسته بندی مواد غذایی مانند خشکبار، حبوبات، غلات، سبزیجات، چای، میوه و .. استفاده می شود.
این دستگاه به علت اندازه ی کوچک می تواند فضای کمتری را اشغال کند و در عوض کارایی های بسیاری را موجب شود.
البته این دستگاه به دلیل داشتن ابعاد کوچک بعضی اوقات برای انجام برخی کارها محدودیت هایی را ایجاد می کند اما در کل می تواند برای اکثر فعالیت های مربوطه مفید واقع شود.

دستگاه مواد غذایی در منزل

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
گروه صنعتی رودیا
راه های ارتباطی:
مسئول فروش: سعید نقدیان فیروزی
شماره موبایل: 09120140859

مطلب پیشنهادی

دستگاه حجمی بسته بندی حبوبات

دستگاه بسته بندی حبوبات حجمی و پرکن کیسه نیمه اتوماتیک

دستگاه بسته بندی حبوبات حجمی و کیسه پرکن نیمه اتوماتیک، سرعت عملکرد بالایی نسبت به …