صادرات ماشین آلات
خانه / دستگاه بسته بندی حبوبات / دستگاه بسته بندی حبوبات حجمی و پرکن کیسه نیمه اتوماتیک

دستگاه بسته بندی حبوبات حجمی و پرکن کیسه نیمه اتوماتیک

دستگاه بسته بندی حبوبات حجمی و کیسه پرکن نیمه اتوماتیک، سرعت عملکرد بالایی نسبت به دو توزین یا چهار توزین دارند، اما معمولا از دقت وزن کشی بالایی برخوردار نیستند.

دستگاه بسته بندی گرانول حجمی

دستگاه بسته بندی حبوبات حجمی را به دو مدل می توان ساخت:

بین اوزان 20 گرم تا 2000 گرمی
برای اوزان 2، 5، 10، 15، 20 و 50 کیلویی
در واقع مدل اول گرمی نام دارد و مدل دوم کیلویی نام می گیرد.

دستگاه حجمی به دلیل اینکه با حجم محصول کار دارد، می توان از طریق صفحه لمسی حجم محصول را تنظیم نمود.

چون هر محصولی با دیگر محصول از لحاظ جرم حجمی متفاوت است، باید از حجم متفاوتی برای رسیدن به یک وزن ثابت استفاده کرد.

این دستگا قابلیت ذخیره 10 دستور عمل متفاوت را در خودش دارد. کافی است شما یک بار برای هر محصول آن را تنظیم نمایید.

دستگاه بسته بندی حجمی گرانولی

دستگاه بسته‌بندی حبوبات حجمی و پرکن کیسه نیمه اتوماتیک

دستگاه بسته‌بندی حبوبات حجمی و پرکن کیسه نیمه اتوماتیک در اندازه‌های متفاوت وجود دارد، با استفاده از این دستگاه در منزل و کارگاه می‌توان به‌راحتی ایجاد شغل کرد، بسته‌بندی حبوبات و خشکبار توسط دستگاه بسته‌بندی حبوبات حجمی و پرکن کیسه نیمه اتوماتیک با روشی ساده در منازل قابل‌استفاده است. همان‌طور که از اسمش پیداست حبوبات را به‌راحتی با توجه به حجم موردنیاز در کیسه پر و بسته‌بندی می‌کند. این دستگاه به‌تنهایی نمی‌تواند هم مواد را در درون بسته پر کرده و هم بسته‌بندی کند. بلکه یک نیروی انسانی باید آن را در اندازه و حجم محصول موردنظر تنظیم و پس از پر کردن کیسه و یا پلاستیک پرس کند.
دستگاه بسته‌بندی حبوبات حجمی و پرکن کیسه نیمه اتوماتیک دارای پیمانه‌های متفاوتی است که حبوبات و خشکبار بر اساس پیمانه‌های متفاوت در داخل پلاستیک یا کیسه، بسته‌بندی می‌شوند. این دستگاه به دو صورت گرمی و کیلویی طراحی شده است و با توجه به صفحه لمسی که دارد می‌توان اندازه و سرعت آن را به‌دلخواه خود تنظیم کرد.
حجم حبوبات و خشکبار در بسته‌بندی با این دستگاه قابل‌مقایسه با دستگاه دو توزین یا چهار توزین نیست زیرا دستگاه‌های دو یا چهار توزین بر اساس وزن محصول اندازه و بسته‌بندی می‌شوند اما دستگاه بسته‌بندی حبوبات حجمی و پرکن کیسه نیمه اتوماتیک برحسب حجم بسته‌بندی می‌شود.
در ادامه مطلب با ویژگی‌های این دستگاه بیشتر آشنا شوید

با استفاده از دستگاه بسته‌بندی حبوبات حجمی و پرکن کیسه نیمه اتوماتیک چه موادی را می‌توان بسته‌بندی کرد؟
به ‌وسیله دستگاه بسته‌بندی حبوبات حجمی و پرکن کیسه نیمه اتوماتیک می‌توان تمامی حبوبات و بسیاری از مواد دیگر را به روشی مدرن کیسه و بسته‌بندی کرد؛

مانند انواع حبوبات‌ که شامل نخود، لوبیا، عدسی، ادویه، تمامی میوه‌های خشک‌شده، سبزی‌های خشک‌شده، زعفران، پودر نارگیل، پودر کاکائو، پودر قند و بسیاری از مواد حجمی دیگر که با قابلیت این دستگاه می‌توان آن‌ها را در اندازه‌های متفاوت بسته‌بندی کرد.

دستگاه بسته بندی حبوبات و خشکبار امروزه در انواع مختلفی ساخته می شود که می توان به دستگاه بسته بندی چهار توزین با سرعت و عملکرد عالی اشاره کرد.

محصولات مناسب دستگاه بسته بندی گرانول حجمی

در تعریف گرانول می توان گفت به محصولات جامد که دارای حجم فیزیکی مشخص کمتر از یک بند انگشت هستند، نامیده می شود.

برای مثال می توان محصولات زیر را که همگی گرانولی هستند را نام برد:

  • لوبیا
  • عدس
  • برنج
 • ماش
 • نخود
 • بادام
 • لپه
 • دارو گیاهی
 • مواد شیمیایی
 • میوه خشک
 • کشمش
 • قیسی خشک
 • برگه آلوچه
 • برگه آلبالو
 • مویز

دستگاه بسته بندی حجمی پیمانه ای

همانطور که می بینید تعداد بیشماری از محصولات گرانولی را می توان نام برد که توسط دستگاه بسته بندی حجمی گرانولی می توان بسته بندی کرد.

حبوبات، خشکبار و غلات جزو محصولات گرانولی حساب می شوند و توسط این دستگاه به راحتی بسته بندی می شوند.

دستگاه بسته بندی حجمی پیمانه ای چیست؟

نام دیگر دستگاه بسته بندی حجمی گرانولی، پیمانه ای است.

زمانی که شما پیمانه ای می گویید، در واقع سیستم کاری این دستگاه را نام می برید.

زمانی که گرانولی می گویید، محصولاتی که برای این دستگاه مناسب است را نام برده اید.

پیمانه ای دستگاه بسته بندی حجمی

تفاوت دستگاه حجمی پرکن با بسته بندی

همانطور که از نام دستگاه بسته بندی پیداست، یعنی دستگاه کار توزین، پرکن و بستن در پاکت، گونی، کیسه و هر چیزی که به او بدهیم می بندد.

اما زمانی که می گوییم پرکن، یعنی تنها کار دستگاه جدا سازی محصول و پر کردن پاکت، کارتن یا گونی می باشد.

معمولا دستگاه پرکن را به صورت نیمه اتوماتیک می سازند و به نام دستگاه پرکن نیمه اتوماتیک حبوبات می خوانند.

دستگاه بسته بندی پرکن حجمی

دستگاه بسته بندی حبوبات حجمی نیمه اتوماتیک چیست؟

خوب دقت بفرمایید، زمانی که دستگاه بسته بندی و نیمه اتوماتیک نام داشت، یعنی دستگاه می تواند با کمک یک کاربر، وزن کشی، پر کردن و  بستن در پاکت را انجام دهد.

خود دستگاه نمی تواند بسته را ببرد به سمت محل دوخت، بلکه باید کاربر با دست خود، دسته را به محل دوخت دستگاه برساند، سپس دستگاه توسط سنسور های خود تشخیص می دهد و درب پاکت، گونی، کارتن را پرس می نماید.

دستگاه حجمی نیمه اتوماتیک

دستگاه بسته بندی حجمی بسیار جالب است و سرعت کار بالایی دارد.

البته به جز دستگاه حجمی می توان از دستگاه بسته بندی حبوبات توزین دار نیز استفاده کرد.

دستگاه بسته‌بندی تک توزین و ویژگی‌های آن

دستگاه بسته‌بندی تک توزین دارای سرعت بالایی است؛ و ظرفیت حجمی آن نسبت به دستگاه‌های دو توزین و یا چهار توزین کمتر است. این دستگاه برای بسته‌بندی:
• قند
• برنج
• شکر
• خشکبار
• حبوبات
• ادویه
و غیره استفاده می‌شود. دستگاه تک توزین به نسبت دستگاه‌های خانگی دیگر ظرفیت و گنجایش بالاتری دارد. سیستم کنترل شونده این دستگاه پنوماتیک است. به همین دلیل دستگاه تک توزین در بسیاری از کارگاه‌ها قابل استفاده است.

آیا دستگاه بسته‌بندی دستی داریم؟

بله بسیاری از دستگاه‌های بسته‌بندی دستی در بازار عرضه و به فروش می‌رسد. دستگاه بسته‌بندی حبوبات و یا مواد غذایی که در منزل به شیوه‌ای بسیار کارآمد قابل استفاده است. دستگاه بسته‌بندی حبوبات حجمی و پرکن کیسه نیمه اتوماتیک یکی از آن دسته دستگاه‌هایی است که به‌عنوان دستگاه دستی قابل استفاده است.
کار کردن با دستگاه بسته‌بندی حبوبات حجمی و پرکن کیسه نیمه اتوماتیک آسان و بسیار ازنظر قیمت مقرون‌به‌صرفه است. بسیاری از مردمانی که در زمین‌های کشاورزی خود برداشت محصول (حبوبات) می‌کنند برای فروش در بازار نیاز به دستگاه بسته‌بندی حبوبات دارند.

چه‌کارهایی در منزل برای تهرانی‌ها وجود دارد؟

یکی از آسان‌ترین راه‌های کسب منبع درآمد برای خانم‌های تهرانی استفاده از دستگاه بسته‌بندی حبوبات در منزل است.
از دلایل انتخاب بسیاری از خانم‌های تهرانی برای این شغل:
• ریسک کم
• هزینه مناسب دستگاه بسته‌بندی حبوبات حجمی و پرکن کیسه نیمه اتوماتیک
• آسان بودن بسته‌بندی
• سرعت بالای دستگاه در پیش بردن کار
• بدون دردسر
و بسیاری از موارد مهم دیگری که باعث شده تا شهروندان تهرانی با استفاده از دستگاه بسته‌بندی حبوبات به تهیه و بسته‌بندی حبوبات مشغول شوند و از این طریق به‌آسانی کسب درآمد کنند.

کار بسته‌بندی در منزل اسلامشهر

بسته‌بندی بسیاری از مواد خانگی با استفاده از دستگاه بسته‌بندی حبوبات حجمی در اسلامشهر توانسته اشتغال‌زایی کند. این کار در مدت زمان کم بازخورد و استقبال بسیار بالایی داشته است. با خرید حبوبات و خشکبار و آجیل می‌توانید آن‌ها را در بسته‌های گرمی یا کیلویی بسته‌بندی و در بازار به فروش برسانید. پر کردن بسته‌ها بسیار آسان و به‌راحتی پرس می‌شود. سرعت انجام این کار را می‌توانید مطابق با درجه صفحه لمسی دستگاه تنظیم کنید.

بسته‌بندی زعفران در منزل

بسیاری از افراد منطقه خراسان جنوبی که در تولید و پخش زعفران هستند به دنبال افرادی هستند که کار بسته‌بندی زعفران را برایشان انجام دهند. زعفران به دلیل قیمت بسیار بالا به‌صورت گرمی، مثقال به فروش می‌رسد. دستگاه بسته‌بندی حبوبات حجمی و پرکن کیسه نیمه اتوماتیک خانگی یک گزینه مناسب برای بسته‌بندی زعفران در منزل است.

شغل بسته‌بندی اثاثیه منزل

بسته‌بندی اثاثیه منزل با دستگاه بسته‌بندی خانگی نیز یکی دیگر از روش‌های استفاده از دستگاه بسته‌بندی حبوبات حجمی و پرکن کیسه نیمه اتوماتیک است؛ به‌راحتی می‌توان در منزل با استفاده از خرید یک دستگاه دستی، بسیاری از اثاثیه مربوط به منزل را که شامل موارد زیر است بسته‌بندی کرد.
• بسته‌بندی حوله در اندازه‌های مختلف
• بسته‌بندی پتو مسافرتی
• بسته‌بندی سفره‌های یک‌بارمصرف
• بسته‌بندی دستمال توالت
• بسته‌بندی ادویه‌ها
• بسته‌بندی دستمال‌کاغذی
و تمامی مواردی که قابل بسته‌بندی هستند در منزل با دستگاه بسته‌بندی خانگی می‌توان انجام داد.

بسته‌بندی پوشاک در خانه

• بسته‌بندی لباس
• بسته‌بندی جوراب
• بسته‌بندی شلوار، شال و روسری
• بسته‌بندی لباس نوزاد
در فروشگاه‌های لباس تمامی اجناس بسته‌بندی‌شده را می‌توان در منزل بسته‌بندی کرد. مقدار مبلغ به‌دست‌آمده بستگی به کار شما با دستگاه در طول روز و نیروهای کار دارد.

بسته‌بندی آجیل و خشکبار با کیفیت عالی

علاوه بر پوشاک، اثاثیه منزل و… یکی از مهم‌ترین و پرفروش‌ترین بسته‌بندی‌ها، بسته‌بندی آجیل و خشکبار است.

با استفاده از دستگاه بسته‌بندی حبوبات حجمی و پرکن کیسه نیمه اتوماتیک در منزل، به‌عنوان ایجاد شغل و کارآفرینی برای خانم‌ها و آقایانی که می‌خواهند در منزل مشغول به فعالیت باشند.
برای انجام این کار در مرحله اول نیاز به یک دستگاه بسته‌بندی حبوبات خانگی دارید.

هزینه و سرمایه اولیه برای خرید آجیل و خشکبار به‌صورت کلی (فله‌ای) و بسته‌بندی آن در وزن‌های متفاوت، تهیه بسته‌های کیسه و یا پلاستیک و طراحی آن‌ها، ازجمله مواردی است که برای انجام شروع این کار نیاز است و با استفاده از نیروهای انسانی در انجام این فعالیت می‌توان روزانه تعداد بسته‌های آجیل و خشکبار با صورت عالی در بازار عرضه کرد.
دستگاه بسته‌بندی حبوبات نیاز به هیچ‌گونه آموزش ندارد و با تهیه یک دستگاه خانگی می‌توانید به‌صورت کلی و جزئی با بسته‌بندی انواع حبوبات خشکبار، برنج و غیره آن‌ها را با قیمت روز بازار به فروش برسانید.

قیمت دستگاه بسته‌بندی وکیوم خانگی

دستگاه‌های بسته‌بندی با گذشت زمان پیشرفته‌تر شده و دارای قابلیت‌های بیشتری است. دستگاه بسته‌بندی وکیوم یک دستگاه پیشرفته بسته‌بندی است که با استفاده از گازهای نیتروژن و ازت مواد غذایی را در مدت زمان طولانی سالم نگه می‌دارد. قطعات این دستگاه را می‌توان به‌راحتی پس از انجام هر کار شستشو داد. این دستگاه به دو صورت کوچک که برای منازل و کارگاه استفاده می‌شود و دستگاه وکیوم بزرگ که به شکل ایستاده طراحی شده است موجود است، زیر این دستگاه چرخ‌هایی وجود دارد تا باعث به حرکت درآوردن وزن آن شود و به‌راحتی قابل‌ جابه‌جایی و حمل آسان است.

منبع: پکینگ ماشین

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
گروه صنعتی رودیا
راه های ارتباطی:
مسئول فروش: سعید نقدیان فیروزی
شماره موبایل: 09120140859

مطلب پیشنهادی

دستگاه حبوبات بوجاری

دستگاه بوجاری حبوبات فروشی خط بسته بندی

  دستگاه بوجاری حبوبات برای جدا کردن انواع کاه، سنگ و اجسام ریز و درشت …